Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozszerzenie do World of Warcraft - pierwsze informacje

55 postów w tym temacie

Zrobią tak jak jest w Diablo II czyli Postacie ze zwykłęgo d2 mają swoje oddzielne gry a z dodatku tak samo i nie można grać razem. Ale posiadając oddatek można rozrzeżyć postać i grać jużna dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Są pierwsze informacje o dodatku do World of Warcraft! Wprawdzie trudno mówić o nich "oficjalne", ale pochodzą z papierowego magazynu - może więc jest coś na rzeczy (tak, wiemy, nasza wiara w słowo drukowane jest wzruszająca).

Przeczytaj cały tekst "Rozszerzenie do World of Warcraft - pierwsze informacje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ty wierzysz, że Blizzard zrobi kolejne 100 serwerów, o identycznych nazwach tylko dla postaci z dodatkiem ?!?!
Weź pomyśl, a potem nie gadaj takich głupot, Diablo popierwsze nie mialo tylu uzytkowników, opieralo sie na prostych zasadach, bij&zabij&wroc do wioski&sprzedaj itd. Tu masz rożnego rodzaju atrakcje (BG, profesje, q => coś wiecej niż idz i zabij) itd. Przepotężny świat (przejscie samego The Barrens w zdłuz zajmuje z 20 minut) i tyle uytkowików comiało Diablo to może na 2-3 serwerach WoW''a by sie upchało a i tak nie generowali połowy takiego ruchu (łopatologiczny dowód => Diablo stało na standardowych serwerach battle.net, dla WoW''a wszystkie serwery są oddzielne (i to na każdy śwait jak sie nie myle 3 serwery po jednym na każdy kontynent + instanty).

I będzie na 100% identycznie jak w Anarchy On-line (czemu na 100% ??, bo to rozwizanie dobre w założeniach ktoredobrze sprawdziło sie w konfrontacji z rzeczywistoscią), będzie path (duży zapewne) dla osób bez dodatku (nowe skiny, przedmioty itd.) i sam dodatek w którym będą te nowości, opszary specjalne z dodatku ędą niedostępne dla nych, tak samo specjalne atrakcje (cokolwiek by tu miało być :P) i jestem gotowy sie załozyć, e tak właśnie będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodanie 10 kolejnych leveli a co za tym idzie dodatkowych talentów zepsuje grę. Jeżeli w chwili obecnej dodałbym mojemu druidowi 10 talentów będzie niezniszczalny. To samo tyczy się warlocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co dodatkowe 100 serwerów, robisz bilansik ile zostało zarejestrowanych dodatków, wychodzi ci zalużmy 60%(WOW z dodatkiem) i 40%(czystego WoW''a) dokładasz kilka serwerów a reszter dorabiasz ze starych i wychodzisz na 0 :D. Tak naprawde to tylko wygląda tak prosto... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram juz w WoWa, ale dodatek naprawde zapowiada sie interesujaco. O ile informacje sa prawdziwe. Co do nazwy to myslalem, ze taka moze byc, ale dopiero przekonamyse za kilka dni/tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w to że powiększą limit lvl nie wierze.. Będzie totalny chaos.. Mam wrażenie że zrobią te klasy herosów bo w podniesienie ilości lvl nie moge uwierzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę w to, że dodatek do WoW ujrzy światło dzienne w 2006 roku, dopracowany tak, jak na Blizzard przystało. Jestem w stanie poczekać kilka miesięcy dłużej, jeśli tego czasu będą potrzebowali twórcy.
Wprowadzenie dodatku MUSI spowodować zróżnicowanie dla graczy - to logiczne - będzie sama podstawka i ludzie, którzy nadal chcą w nią grać oraz podstawka rozrzerzona dodatkiem. Nie wierzę jednak w całkowite rozdzielenie światów tak, by jedni i drudzy nie mogli się spotkać. Myślę, że dla graczy posiadających dodatek będą nowe tereny, instance, itemy itp - a wstęp do nich czy ich użytkowanie uwarunkowane byłoby posiadaniem dodatku.
Myślę również, że dodatek będzie miał sens JEDYNIE dla 60lvl-owców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Air: hahaha do czasu dodania tych poziomow kolesie zdaza trzy razy przebudowac wszystkie drzewka z twoim wlacznie. tak ze niezbyt bym sie cieszyl, bo nikt nie zna zdnia ani godziny kiedy zacznie sie narzekanie ze druid jest nerfed a inne klasy overpowered :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 09:21, Air napisał:

Dodanie 10 kolejnych leveli a co za tym idzie dodatkowych talentów zepsuje grę.

A kto ci powiedział, że za awanse na poziomach 61-70 dostaniesz jakiekolwiek punkty talentu???
Być może pojawią się specjalne talenty dla herosów (o ile wprowadzą herosów w dodatku), a i tak to wszystko to na razie jedno wielkie "gdybanie"...
Pozostaje nam czekać na miarodajne informacje z BlizCon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te Wasze kłótnie typu "a mój druid to..." ;) Wystarczy przecież wprowadzić nowe, potężne potwory, które i postać na 70 lvl rozsmarują po okolicy... Zresztą WoW musi się rozwijać, konkurencja drepcze mu po piętach, więc taki powiew świeżości dobrze mu zrobi. A że przy okazji można sporo zarobić, to panowie z Blizzarda wypuszczą w przyszłości prawdopodobnie niejeden dodatek. Wystarczy spojrzeć na rozwój innych MMORPG do których powstał nie jeden, a po kilka dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może być też, że ten tytuł nie będzie dodatkiem do WoW''a ;) Jeśli ma być świat warcrafta to jest możliwość, że zrobią "Warcraft IV: The Burning Crusade" huh? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ''Under development'' zniknely jakis czas temu ''hero classes'', wiec moze w dodatku sie pojawia, ale to tylko takie malutkie spekulacje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować