Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Winamp - Czyli wasze ulubione stacje i nie tylko - temat ogólny :]

60 postów w tym temacie

Witajcie!

Ostatnio kożystam z Winampa miedzy innymi po to by mieć dwa razy lepszą przyjemność z kożystania z forum na gram.pl ;]

Ostatnio słucham transmisje z radia DJ-ów, a nowy Winamp w wersji 5.21 umożliwia też oglądanie telewizji, nie stety polsko języcznej nie znalazłem ,ale jest duużo poświęconych stacji na temat gier i muzyki :]
Osobiście bardzo mnie zainteresowała technika DJ-ów jak kręcą płytami itd baardzo ciekawe :)
Jakie są wasze ulubione stacje ?
Moja to ::)) POPRADIO Video Chan - www.popradio.de / UTZ bum UTZ :)
A Winamp zabezpieczył się przed skinami więc obrazu nie będzie poniżej a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem...
Gdzie w tym nowym winampie jest zakładka czy coś w tym stylu z przeglądarką stacji radiowych i TV.
W wersji 5.1x to wiedziałem a teraz albo usuneli albo ją gdzieś jakoś zaszyli.
Choć przekopałem wszystkie menusy i nic co by na radio wskazywało niemam???
Gdzie tego szukać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radio - zdecydowanie jungletrain (jungletrain.net). Jedynie tego czasami slucham, reszta to raczej chlam... Duzo lepsza sytuacja jest z tv - byly dni, kiedy Futurame ogladalem od rana do nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że odświeżam temat, ale lepiej niż nowy zakładać ;) Czy można jakoś mieć ikonkę Winampa jedynie w systray''u ? Bo mam i w pasku zadań i tą w systray''u, a na pasku zadań chciałbym żeby jej nie było, można to jakoś zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam radio internetowe Radio Jard 2 103,9 FM Białystok radio gra muzykę taką jak eska tyle że program prowadzą... dzieci i nastolatki. Zapraszam do posłuchania www.jard.pl WARTO! Również przez internet słucha się za pomocą Winampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo! mam problem za kazdym razem jak włączam winampa to po chwili komputer sie strasznie tnie i wyskakkuje to nie wysyłaj co zrobić żeby działał normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 10:44, Steel Dogg napisał:

elo! mam problem za kazdym razem jak włączam winampa to po chwili komputer sie strasznie tnie
i wyskakkuje to nie wysyłaj co zrobić żeby działał normalnie

Spróbuj przeinstalować Winampa. Zazwyczaj w takich przypadkach to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 10:46, CyberPanki napisał:

> elo! mam problem za kazdym razem jak włączam winampa to po chwili komputer sie strasznie
tnie
> i wyskakkuje to nie wysyłaj co zrobić żeby działał normalnie
Spróbuj przeinstalować Winampa. Zazwyczaj w takich przypadkach to pomaga.


już próbowałem nawet zainstalowałem najnowszego ale nie pomogło chociaż spróbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować