Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 3 - pierwsze obrazki!

21 postów w tym temacie

No, i TERAZ czekamy na wypowiedz pustelnika :P

A co do newsa no to obrazki jak obrazki ale może zna ktoś rosyjski i przetłumaczy najważniejsze fakty ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na1 screenie marcus ma jedna z nowych broni w lapie. na tym samym obrazku mozna spokojnie stwierdzic "czy nie dalo sie mu tej reki wiekszej zrobic? on ma chyba z metr w bicepsie..." cliff przesadza z ta reklama sterydow ; D
co do mecha ponizej to troche pomysl wydaje sie zgapiony z lost planet gdize tez mozna bylo zdejmowac bron z mecha i zakladac inna..
a ze jestem fanem mechow to mi pasuje ze dadza taki pancerz wspomagany! : D

nie moge sie doczekac

PS
nie ma to jak kobieta z karabinem i krotkimi bialo/blond wlosami ; D (dobrze ze z biustem nie przesadzili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhhmmm... śmiem twierdzić że 3 część nie zmieniła się aż tak bardzo graficznie ;), ale zazdroszczę jednego konsolowcom że będą mieli w ekipie do towarzystwa piękną blondynkę :D, szkoda że nie ma jakiegoś dodatku do Gears of War 1 część na PC z tą blondynką ;P, chętnie bym takowy dodatek wtedy ściągnął xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nich dadzą zmiankę że robią dwójeczkę na PC ;)

niestety, wcześniej już mówiono że ten tytuł jest wyłącznie dla Xbox''sa.:) Więc o wersji n PeCeta na razie możemy tylko pomarzyć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 13:02, ParkerPC napisał:

Chyba kolega kiczka zapomniał jak było zapowiadane z pierwszym gears''em...

Właśnie... tak samo Cliff mówił o pierwszej części GoW że nie wyjdzie na PC a jednak wyszła..., mam jeszcze taką nadzieję że jak się skończy ten hit GoW 3 to Cliff wypuści drugą część GoW na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedynka i dwójka są beznadziejne (grałem chwile w obydwie) więc na trójkę nie czekam. Gra w sam raz dla bezmózgich, spasionych amerykaninów... słabizna! A cały ten Cliff to błazen jakich mało... (powtarzam: to MOJA opinia) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 13:37, iRReniQs napisał:

Moim zdaniem jedynka i dwójka są beznadziejne (grałem chwile w obydwie) więc na trójkę
nie czekam. Gra w sam raz dla bezmózgich, spasionych amerykaninów... słabizna! A cały
ten Cliff to błazen jakich mało... (powtarzam: to MOJA opinia) :P


Ja również grałem w jedynkę na PC i trochę w dwójkę u kumpla i na kolana wcale nie powalały. Większe wrażenie wywarł na mnie np. pierwszy Bioshock niż owe Gearsy. No ale to również tylko moja opinia;)

Spoiler

Btw, pustelnika chyba już znudziło ciągłe banowanie bo dawno go tu nie widziałem. W przeciwnym razie już by walczył z Twoją opinią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 13:57, sirufok1987 napisał:

Ja również grałem w jedynkę na PC i trochę w dwójkę u kumpla i na kolana wcale nie powalały.
Większe wrażenie wywarł na mnie np. pierwszy Bioshock niż owe Gearsy. No ale to również
tylko moja opinia;)

Spoiler

Btw, pustelnika chyba już znudziło ciągłe banowanie bo dawno go tu nie widziałem.
W przeciwnym razie już by walczył z Twoją opinią;)



To bana można dostać za wyrażanie swojej opinii??! Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii... Jakbym go dostał to dopiero by się działo... :P Najazd na bazę gram.pl i te sprawy :) Nie no żartuje sobie w tym momencie ale zdeka bym się wku**** :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 14:06, iRReniQs napisał:

To bana można dostać za wyrażanie swojej opinii??! Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma prawo
do wyrażania swojej opinii... Jakbym go dostał to dopiero by się działo... :P Najazd
na bazę gram.pl i te sprawy :) Nie no żartuje sobie w tym momencie ale zdeka bym się
wku**** :P

Chyba nie do końca zrozumiałeś wypowiedź sirufoka i nie wiesz kim był pustelnik :D To nie on banował, a był banowany. Za trollowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy nic ciekawego?
Marcus od teraz jest koksem w podkoszulku, Dom zapuścił brodę, a Cole założył opaskę ( teraz przywodzi na myśl japońskich kamikadze ).
No i te Locoustowe roboty (?) są urocze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 16:57, Zabujca_Smokuf napisał:

Marcus od teraz jest koksem w podkoszulku, Dom zapuścił brodę, a Cole założył opaskę
( teraz przywodzi na myśl japońskich kamikadze ).


I Anya wygląda normalnie, a nie jak zdzira (tak wyglądała w dwójce :P).

Dnia 05.05.2010 o 16:57, Zabujca_Smokuf napisał:

No i te Locoustowe roboty (?) są urocze <3


To chyba jakieś Lambentowe mutanty, o ile mówisz o tym screenie:
http://www.gram.pl/upl/news/120100505114254.jpg
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować