Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas - wywiady z twórcami

19 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Marzeniem większości zapalonych graczy jest możliwość rozpoczęcia pracy w jednym ze znanych studiów developerskich. Do takowych z pewnością należy Obsidian Entertainment, które powstało po zamknięciu Black Isle Studios. Czy jednak "praca w branży" to bajka?

Przeczytaj cały tekst "Fallout: New Vegas - wywiady z twórcami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł artykułu: "Fallout: New Vegas - wywiady z twórcami". A teraz wskażcie mi, gdzie w tym wywiadzie jest cokolwiek o tej grze? Generalnie wywiad ciekawy, ale tytuł mylący. Pomijam literówki np. "projektantem Fallauta New Vegas" chyba Fallout''a (autor nie potrafi odmieniać czy jak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z pracownikami studia Obsydian jeśli już. Ale czego wymagać do redakcji gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był wywiad zrobiony przez Cenegę, więc za wszystkie głupie pytania i błędy raczej ich powinniście obwiniać - oni nie potrafią zrobić dobrego spolszczenia (szczerze mówiąc to w ogóle nie potrafią żadnego zrobić...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wszelkie literówki w wywiadzie przepraszam - jak widać nie udało mi się wychwycić wszystkiego, lub tez po prostu zbytnio zaufalem "materialom gotowym do publikacji", ktore dostalismy od Cenegi ;) Postaralem sie wszystko uporzadkowac, wiec nie powinno juz byc glupich bledow.

Dnia 06.05.2010 o 15:37, L33T napisał:

Wywiad z pracownikami studia Obsydian jeśli już. Ale czego wymagać do redakcji gram.pl.


A czy czasem Obsydian nie robi nowego Fallouta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie ma tam słowa o Fallout New Vegas ? To że robią nową część nie znaczy że wrzucanie jej nazwy do tytułu wywiadu jest dobrym pomysłem. Nic nowego się nie dowiedzieliśmy. Takie "zachęcanie" do czytania jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 08:36, L33T napisał:

A czy czasem nie ma tam słowa o Fallout New Vegas ? To że robią nową część nie znaczy
że wrzucanie jej nazwy do tytułu wywiadu jest dobrym pomysłem. Nic nowego się nie dowiedzieliśmy.
Takie "zachęcanie" do czytania jest żałosne.


Wszelkie pretensje dotyczace zarowno tytulu wywiadu, jak i samej jego tresci prosze kierowac do Cenegi, ktora jest odpowiedzialna za jego przygotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest "poprawione"? Boże, widzisz, a nie grzmisz?
W tekście nadal jest masa błędów (np. "wszechczasów" piszemy oddzielnie), pan redaktor nie zna zasad interpunkcji (skoro nakładał "poprawki"), nie mówiąc o tym, że w wielu miejscach zwyczajnie brakuje przecinków. Co więcej, jest mnóstwo leksemów, które nie zostały odmienione, mimo że powinno się to zrobić. A gwoździem do trumny są nieprzetłumaczone niektóre słowa.

Jeszcze jedno, czemu raz piszecie Obsidian, a raz Obsydian? Może by tak się zdecydować?

Już dawno nie widziałem tak zaniedbanego artykułu na "profesjonalnym" wortalu.

"Jak widać nie udało mi się wychwycić wszystkiego" - w takim razie gratuluję kompetencji, nie świadczy to dobrze o autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować