Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2010 o 12:01, Infes napisał:

Aha czyli po prostu są tyle że od razu odblokowane tak?

Tak, od razu masz dostęp do wszystkich dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 12:08, Renzov napisał:

> Aha czyli po prostu są tyle że od razu odblokowane tak?
Tak, od razu masz dostęp do wszystkich dodatków.


trochę cię poprawie u nas wycieli uplaya ale jest prawie wszystko ( wycieli nam motywy z uplaya)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 16:48, ShaunHastings napisał:

Szukam chętnych do multi w ten piątek 3.12.10 o 18:00. Gamertag AdrianJacek.


ja może[misieq]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu ucięty uplay... znowu niedziałające DLC.. wolę wersje angielską. sam sie nadziałem przy okazji ACII z tą polską wersją kupując w euforii Battle for Forli, wyrzucając tym samym 320 msp w błoto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już zdaje się na siódmej sekwencji i mam takie pytanko. Prosiłbym aby mi nie spoilować, co będzie dalej.

Spoiler

Jak wiadomo pomiędzy sekwencjami można wyjść z animusa i pobiegać sobie po miasteczku, pogadać z ekipą czy czytać maile w komputerze. Czasami w menu pokazuje się wykrzyknik przy wylogowaniu z animusa, myślę sobie, że coś pewnie się tam dzieje, ale okazuje się np, że nasi współpracownicy nie mają nic nowego do powiedzenia, na mieście nie ma nic, jedynie są jakieś nowe maile w komputerze. Czy ja o czymś nie wiem? Coś w tym mieście można robić? Za każdym razem od początku gry jak się wyloguję to latam tam i patrzę czy czegoś ciekawego nie ma. Intrygują mnie też te czerwone ślady przed wejściem widoczne jedynie po włączeniu orlich oczu, prowadzą w dół przez te schody, zatrzymują się przed tą fontanną ścienną i koniec, nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 22:38, Damianuss1 napisał:

Jestem już zdaje się na siódmej sekwencji i mam takie pytanko. Prosiłbym aby mi nie spoilować,
co będzie dalej.

Spoiler

Jak wiadomo pomiędzy sekwencjami można wyjść z animusa i pobiegać
sobie po miasteczku, pogadać z ekipą czy czytać maile w komputerze. Czasami w menu pokazuje
się wykrzyknik przy wylogowaniu z animusa, myślę sobie, że coś pewnie się tam dzieje,
ale okazuje się np, że nasi współpracownicy nie mają nic nowego do powiedzenia, na mieście
nie ma nic, jedynie są jakieś nowe maile w komputerze. Czy ja o czymś nie wiem? Coś w
tym mieście można robić? Za każdym razem od początku gry jak się wyloguję to latam tam
i patrzę czy czegoś ciekawego nie ma. Intrygują mnie też te czerwone ślady przed wejściem
widoczne jedynie po włączeniu orlich oczu, prowadzą w dół przez te schody, zatrzymują
się przed tą fontanną ścienną i koniec, nie wiem o co chodzi.



Spoiler

W mieście na dachu willi możesz znaleść jedną z 5 skrzyń mamy Ezio w której trzymała pióra Petruccio czy jak mu tam. (Jeśli znajdziesz choć jedną dostaniesz osiągnięcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy da się zdjąć nasz cały pancerz?

Spoiler

(Tak żeby Ezio miał prawe ramię białe jak na początku 2 sekwencji bo wyglądał wtedy bosko!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko do kolegów konsolowców (nie chciałem czytać za bardzo tematu obawiając się "odkrytych spoilerów", ja niestety pogram w przyszłym roku :/ na PC):
Czy walki w Brotherhood są równie... hmm...żenujaco łatwe jak w AC2? (pamiętam że gdy po AC2 włączyłem jedyneczkę to mnie rozkładali assasyni na placka :D) w sumie to w AC2 zacząłem stosować trainera na podniesienie poziomu trudności (sic! to ewenement chyba był) jednak po usłyszeniu info, jakoby przeciwnicy mieli zacząć atakować "w kilku naraz" jestem dobrej myśli... Jak to wygląda w praktyce?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W praktyce wygląda to tak, że... uwaga... walki są jeszcze łatwiejsze niż w AC2. Szumnie zapowiadane zwiększenie poziomu trudności poprzez agresywniejszych strażników oraz wprowadzenie do gry rzekomo super kozackich papieskich gwardzistów nijak ma się do rzeczywistości, bo przeciwnicy atakują niemal tak samo a papiescy gwardziści to jakiś żart. Nadal latają wokół Ezio cały czas, a atakują głównie kiedy przejdziesz do trybu ofensywnego.

Jednak ułatwienie przede wszystkim polega na zmianach w mechanice. Po pierwsze, wezwanie do walki Bractwa, które jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Po drugie, nowy ruch - kopnięcie, który rozbija gardę strażnika, co sprawia, że jest na widelcu i wystarczy zalać go falą ciosów. Po trzecie - seria zabójstw, czyli sytuacja, kiedy jesteś otoczony przez grupę wrogów i zabijesz jednego z nich jakimś finiszerem lub kontrą, a nikt Cię nie zaatakuje, eliminujesz jednego po drugim jednym ciosem (taki killing spree), niezależnie od tego, czy to jakiś pachołek bez zbroi, czy zakuty po szyję zabijaka. Wygląda to obłędnie, kiedy Ezio zaczyna tańczyć z ostrzem, ale czyni walkę jeszcze prostszą.

Zobacz ten filmik. Nie ma żadnych spoilerów, spokojnie, pokazuje jedynie, jak gościu kładzie za pomocą serii zabójstw 30 wrogów w jedną minutę, każdego jednym przyciskiem.
http://www.youtube.com/watch?v=wQBzyuqWAF8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do walk to dodam tylko, że miejscami się fajna wojna potrafi zrobić. Wynajmie się najemników, podczas walki wezwie się swoich asasynów i zaczyna się niezły spektakl jeśli przeciwników jest więcej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Nie chce mi wpaść trofeum związane z rozwiązaniem wszystkich zagadek obiektu 16. Oczywiście wszystkie już wykonałem, przeszedłem nawet wspomnienie w którym rozmawiamy z samym

Spoiler

obiektem 16

, ale pucharek dalej nie chce mi wpaść.

Coś przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoby że AC:B dopiero się u mnie pojawi niedługo w domu z konsolą. Ten kill streak. On jest od czegoś uzależniony, w sensie że ta broń może tyle czy nie? I jedna kontra spowoduje że ile razy może tak zabijać cios za cios?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 13:35, Infes napisał:

On jest od czegoś uzależniony, w sensie że ta broń może tyle czy nie?

Nie
>I jedna kontra spowoduje że ile razy może tak zabijać cios za cios?
Kontra, potem w trakcie animacji kontry wychylasz lewy analog w kierunku następnego przeciwnika, przycisk odpowiedzialny za atak, wychylasz lewy analog w kierunku następnego przeciwnika, przycisk odpowiedzialny za atak, ...
I tak dalej, dopóki nie oberwiesz. Wtedy zaczynasz od kontry, potem wychylasz lewy analog w kierunku następnego przeciwnika, przycisk odpowiedzialny za atak, wychylasz lewy analog w kierunku następnego przeciwnika, przycisk odpowiedzialny za atak, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby nie patrzeć. Teraz Ezio już w ogóle jest, jak to mówią, IMBA. To jeszcze jedno mnie teraz naszło. Czy gra sprowadza się to niszczenia wież Borgia? Bo tak, w AC2 mieliśmy fabułę tak że zabójstwo za zabójstwem bo chcieliśmy pomścić rodzinę aczkolwiek nie nudziło się to bo poznawaliśmy nowe osoby, miejsca, możliwości itd. A jak jest tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy gra sprowadza się to niszczenia wież Borgia?
Zależy - jak chcesz mieć pełno Asasynów na swoje zawołanie, to musisz niszczyć wieże. Po prostu - jedna zniszczona wieża = jeden rekrut. Maksymalnie może ich być 12
>(...) w AC2 (...) nie nudziło się to bo poznawaliśmy nowe osoby, miejsca, możliwości itd. A jak jest tutaj?
Tutaj - przynajmniej ja - na początku byłem oczarowany, wszystko mi się podobało. Ale im dłużej grałem, tym bardziej gra robiła się nudna. Moja ocena dla AC: B to tak 6+/7-, a AC2 - 9+. JA na grze się zawiodłem, grałem później tylko po to, żeby ukończyć. Nawet nie chciało mi się platynić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, z tymi trofeami a ACB tak jest... trofea za sekwencje zbugowane, trofea za znajdźki zbugowane, trofeum za za zagadki Subject 16 również jak widać. No bo nic nie przeoczyłeś - 10 zagadek plus

Spoiler

wspomnienie Obiektu 16

. Jeżeli nie wskoczyło Ci trophy po wyjściu do Rzymu na końcu, standardowa procedura - próby powtarzania zagadek tudzież ostatniej rozmowy, reinstalka gry, takie tam. Jeżeli nic nie da - cóż, będzie to Twój test woli wobec zrobienia platyny, bo będziesz musiał zacząć nową grę ;) A jak gadaliśmy ostatnio na ustawce, platynę robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować