Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 20:59, Kacper1095 napisał:

Mam pewien problem. Mianowicie jestem napalonym fanem serii AC znaczy bardzo mi sie
podoba. AC I przechodziłem 2 razy AC II tylko we fragmętach (u kolegi). W związku z Mikołajkami
chciałbym od rodziców Assassina Cred III. Moje pytanie brzmi: Czy jeżeli przejde AC III
a potem AC II, a następnie znowu III to bedzie to miało sens??


Zdecydowanie nie, Brotherhood to znacznie bardziej rozwinięte AC II. Jeśli najpierw zagrasz w BH, a potem w AC II będziesz boleśnie odczuwał brak wielu rzeczy z Brotherhood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 30.11.2010 o 20:56, Noma napisał:

>
>
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo jak to wracasz do Desmonda? A wchodziłaś z powrotem
do Animusa?


Oczywiście, że wchodziłam. :D Wchodziłam, był obraz wczytywania wspomnienia (czyli ''program''), a chwilę później pojawia się Desmond wychodzący z Animusa.

Przecież nie jestem blondynką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 30.11.2010 o 21:17, Malta_79 napisał:

Oczywiście, że wchodziłam. :D Wchodziłam, był obraz wczytywania wspomnienia (czyli ''program''),
a chwilę później pojawia się Desmond wychodzący z Animusa.

Przecież nie jestem blondynką :D

Hmm, co się działo ostatnio jak byłaś we wspomnieniach Ezio? Jeśli to że

Spoiler

Ezio chował Jabłko do świątyni to teraz masz iść jako Desmond z ekipą i je zabrać


Spoiler

A jeśli to jest ta sekwencja gdzie ścigasz zatrutego-uciekającego Cesara

to nie mam pojęcia czemu Ci nie wraca do wspomnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 30.11.2010 o 21:27, Noma napisał:

Hmm, co się działo ostatnio jak byłaś we wspomnieniach Ezio? Jeśli to że

Spoiler

Ezio chował
Jabłko do świątyni to teraz masz iść jako Desmond z ekipą i je zabrać


Spoiler

A jeśli to jest ta sekwencja gdzie ścigasz zatrutego-uciekającego Cesara



Nic z tych rzeczy.

Spoiler

Załatwiłam misje Kopernika (wszystkie) i ubiłam agenta Templariuszy - wielkiego rudobrodego kowala, co tłuk zonę i robił szyldy

. potem wyszłam za Animusa, wyłączyłam grę, dzis próbuję wejść we wspomnienie i dzieje się to, co opisałam powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem kolejny strój(outfit).

Spoiler

Aby go odblokować wystarczy jedynie ukończyć treningi na brązowy medal(w moim przypadku gold i 5 silver)
Nazywa się on "Raiden" wygląda jak nanosuit z gry Crysis i były chyba podobne stroje w mgs.
Dodaje krótki filmik z Raiden''em bo moje zdjęcia nie nadają się do oglądania ^^
http://www.youtube.com/watch?v=qpid_meH5FY



Wiem także co z dwoma pozostałymi.

Spoiler

Są to peleryny Auditore i Borgia. Aby odblokować Auditore trzeba ukończyć odbudowę Rzymu(czyli kupić wszystko co się da) Natomiast Borgia trzeba zebrać wszystkie flagi Borgiów.



Tak więc mamy wiadomości o wszystkich strojach w AC:B ^^

btw mój Unboxing + omówienie(gadałem jak skończony debil wiem :d ale dopiero co wstałem i stresik był nie ukrywam ^^)
+ Konkurs dla posiadaczy Angielskiej wersji AC:B na Xbox360. Zapraszam do oglądania ^^
http://www.youtube.com/watch?v=igsPgsoBLOY
http://www.youtube.com/watch?v=qBpmVJxwxgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 06:47, xthomas napisał:

małe pytanie: czy możliwe jest jeszcze w jakiś sposób zakupienie Assassin’s Creed:
Brotherhood - Limited Codex Edition

czy jak sama nazwa wskazuje; Limited się wyczerpało i już nie ma możliwości by go zdobyć


Jezeli interesuje Cie edycja na PS3 to ja mam jedna w zamowieniu w Empiku we Wroclawiu. Moge Ci to wystawic na allegro, pojsc odebrac zamowienie do Empiku i wyslac Ci gre. Cena - 270 zl + przesylka. Empik bedzie trzymal moje zamowienie jeszcze niecaly tydzien, wiec okazja jest na tu i teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 22:27, Noma napisał:

Odblokowałem kolejny strój(outfit).

Spoiler

Aby go odblokować wystarczy jedynie ukończyć treningi na brązowy medal(w moim przypadku
gold i 5 silver)
Nazywa się on "Raiden" wygląda jak nanosuit z gry Crysis i były chyba podobne stroje
w mgs.



Spoiler



Raiden to bohater z uniwersum MGS, nie z Crysisa :) W MGS4 mielismy outfit Altaira, tu mamy uprzejma odpowiedz Ubisoftu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2010 o 22:42, Kamiloos napisał:

Raiden to bohater z uniwersum MGS, nie z Crysisa :) W MGS4 mielismy outfit Altaira, tu
mamy uprzejma odpowiedz Ubisoftu :)


Dokładnie tak myślałem że z MGS''a ^^ Jednak nanosuit z Crysis''a jest do tego podobny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie własnie czekam na swojego assassina z UK, za 180zł z przesyłką do PL. Płacić dużo mniej i mieć pełny produkt, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Jak ktoś ogarnięty w multi jest to może dostąpić zaszczytu grania ze mną jak gierka dojdzie. ofc na ikspudle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 23:37, Albii napisał:

A ja sobie własnie czekam na swojego assassina z UK, za 180zł z przesyłką do PL. Płacić
dużo mniej i mieć pełny produkt, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Jak ktoś ogarnięty
w multi jest to może dostąpić zaszczytu grania ze mną jak gierka dojdzie. ofc na ikspudle
;)

Skromność nad wszystko \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 23:37, Albii napisał:

A ja sobie własnie czekam na swojego assassina z UK, za 180zł z przesyłką do PL. Płacić
dużo mniej i mieć pełny produkt, czyli to co tygryski lubią najbardziej. Jak ktoś ogarnięty
w multi jest to może dostąpić zaszczytu grania ze mną jak gierka dojdzie. ofc na ikspudle
;)


Miłego czekania, ja ostatnio jak coś zamawiałem z UK to czekałem ponad miesiąc, a przesyłka i tak nie dotarła - zagubiła się po drodze :) Szczęście, że to tylko tani plakat, bo miła pani z obsługi nadała jeszcze raz na koszt firmy. Ale wątpię, żeby taki sam gest zrobili z grą komputerową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sklepy typu Zavvi to czas oczekiwania to około tygodnia. Już wiele razy zamawiałem i zawsze było szybko.

Albii -> Sam zamówiłbym z UK gdyby nie to że miałem kod z KG i w sklepie Cenegi miałem grę za 115 zł na X360 :P.

Damianuss1 -> Może jakieś dodatkowe lokacje albo postacie są już w grze, ale jeśli chodzi o przyszłe dodatki DLC to nie będą kompatybilne z grą dopóki Ubi Polska nie zaimplementuje Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:26, knopfler napisał:

Damianuss1 -> Może jakieś dodatkowe lokacje albo postacie są już w grze, ale jeśli
chodzi o przyszłe dodatki DLC to nie będą kompatybilne z grą dopóki Ubi Polska nie zaimplementuje
Uplay.


To jakim cudem 2 sekwencje DLC w AC2 byly kompatybilne z PL wersja na PS3? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kumpel właśnie na zavvi kupił. ;) Wczoraj albo w poniedziałek wysłali, więc na weekend po mikołajkach powinienem móc sobie pograć z Uplay i bonusami z projectu legacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 20:47, Infes napisał:

Question for you guys... Uplay jest wycięty w PL wersji? Co on takiego zawiera jeśli
można wiedzieć? Na co pozwala?

Uplay to taka usługa Ubisoftu, dzięki której zdobywasz dodatkowe rzeczy do gry, za wykonywanie różnych drobnych zadań. I tak, wycięto ją z polskiej wersji gry, ale wszystkie bonusy znajdują się od razu w grze.
W sumie to niewielka strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować