Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Wiesz może Harri widzi AC>AC:B bo to było coś całkiem świeżego, nowego, cała przygoda Desmonda dopiero się zaczynała i rozkręcała. Co prawda ja tam jest pokręcony bo jako jeden z nielicznych który uwielbia AC serie Assassin''s Creed przy przechodzeniu mnie nie nudził, wiem że to jest dziwne bo kurde wchodziłem na te wieże, wykonywałem od razu wszystkie poboczne zadania po czym główne a gre i tak przeszedłem właściwie raz dwa aczkolwiek nooo mnie wciągnęła niesamowicie i...i nie znudziła.. Dwójkę też non stop grałem właściwie...świat Ezio, Italy no i dalszy najważniejsza część Assassin''a czy dalej co się dzieje u Desmonda no i ta super końcówka gdy my jako Des mucimy choć chwilę to jednak... No a teraz ta masa nowości w AC:B + multiplayer na jakieś przerwy czy po przejściu calutkie AC:B... Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:04, Renzov napisał:

Harrolfo

Części pierwszej bronię, bo czuło się tam świetny klimat średniowiecza (które ja bardzo lubię :).
Grało mi się bardzo przyjemnie, wspinałem się na wszelkie punkty widokowe, zbierałem flagi, wykonywałem wszystkie zadania poboczne przed zabójstwem celu. Jedynka była też innowacją i o tym należy pamiętać.
A co do Brotherhooda - nie wymagałem wiele, chciałem tylko, aby chociażby dorównała rewelacyjnej dwójce, no i żeby fabuła była zgrabnie i interesująco prowadzona - znowu: jak w dwójce ;)
Poza tym nie muszę chyba pisać, że jest to moje zdanie, bo to logiczne. Recenzje też są zdaniem danej osoby, a nie pisze ona ciągle [ta osoba: "Oczywiście takie jest moje zdanie", itp. ;P

EDIT: Infes, to jak wytłumaczysz moje zafascynowanie dwójką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:04, Renzov napisał:

A już na pewno
jest lepiej niż w grze polegającej na zabiciu 11 "zuych ludziów".
Możesz mi powiedzieć dlaczego tak bardzo bronisz części pierwszej? Ja naprawdę nie wiem.
Gra jest strasznie nudna, gameplay jest wręcz żałosny, a fabuła jest tak prosta, że chyba
tylko pac-man jest mniej złożony.



W zasadzie powtórzę dwa posty wyżej, ale dokładnie to samo chciałem powiedzieć. Oczywiście 1 była gorsza na każdym polu od następnych 2 czesci(miała prawo), ale w jednym byla co namniej rownie dobra - KLIMAT!! A po za tym była świeżością na rynku tak bardzo potrzebną. No i ja jestem zwolennkiem twierdzenia, że AC 1 wcale nudny nie był, bo właśnie prezentował tak "inne" podejście do sprawy i dobrze podane, że nie było o tym mowy.

Btw. wy się wszyscy zachwycacie, a mnie niepokoi, co jeszcze dadzą bohaterowi do użytku... Ufo czołgi już były w tej części, a co dalej... Co raz dalej od realizmu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie mi wpadło trofeum za zagadki związane z obiektem 16.
Kurde, przez jeden zabugowany pucharek musiałem przechodzić prawie 9 godzin nowej gry, żeby wszystko odkryć.
Jestem prawie pewien, że gdyby mi teraz nie wpadło to nie przechodziłbym Asasyna po raz trzeci, ale na szczęście się udało. Ogólnie trofea w Assassin''s Creed: Brotherhood nie są trudne, ani czasochłonne (no, może po za "Pobieranie zakończone") , ale jak widać można się zniechęcić i to bardzo. Miałem pecha. Mam nadzieję, że na więcej bugów nie trafię.

Teraz, po tych iluś-tam dziesięciu godzinach jestem pewien co do kiepskiej jakości gry (mówię wam- przemierzanie tych samych terenów po raz n-ty pokazuje wiele). Jeśli ktoś jeszcze nie zaczął przygody z Assassin''s Creed to niech nie zaczyna od tej części. Nie dość, że nic nie zrozumie z fabuły to jeszcze się zrazi. Serio.

$$$$$$$$$$

No cóż, teraz pozostaje mi wbić 50 poziom w multi i zdobyć wszystkie premie. Liczę na kolejną ustawkę, bo zapewne dla wszystkich będzie to łatwiejsze i wygodniejsze podczas zdobywania pucharków. A chyba warto mieć platynę w takiej łatwej grze. Ja przynajmniej mam taki zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanie do tych co już zdążyli trochę pobiegać w nowym AC. Po wyjściu z Animusa(jesteśmy wówczas w sanktuarium, w tej willi) można trochę pobiegać po całym współczesnym terenie Monteriggioni. Mam w związku z tym pytanie: czy w tym jest jakiś ukryty ficzer typu jakieś rzeczy do odkrycia albo ciekawostki? Bo w achievmentach nie ma niczego co wskazywałoby na jakieś rzeczy do zdobycia. Za to znalazłem "jakieś coś"(nie pamiętam co to było) zostawione przez Mario o ile dobrze pamiętam. Zebranie tego coś daje/są jeszcze inne rzeczy do zrobienia tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, możemy pozbierać

Spoiler

5 reliktów z czasów Ezia

.
Są to:
Spoiler

Miecz Mario
Pas Ezio
Szkatułka na pióra
Płaszcz Medici
Dziennik Claudii



Nic to nie daje, oprócz achievementa/trofea za zebranie jednego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 18:30, Harrolfo napisał:

Nic to nie daje, oprócz achievementa/trofea za zebranie jednego z nich.

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem jeszcze, że wszystko co znajdzie Desmond trafia do jego kryjówki.

Ciekawi mnie jednak czy po znalezieniu przedmiotu można go obejrzeć tak jak robiliśmy to siedząc w Animusie.

I jeszcze jedno - widziałem początkowe wyczyny Desmonda i tu moje pytanie.
Jak długi jest wątek Desmonda w tej części? Czy oprócz 2 głównych lokacji odwiedzamy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 19:17, Fun_g_1_2_3 napisał:

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem jeszcze, że wszystko co znajdzie Desmond trafia
do jego kryjówki.

Nie wiem, nie sprawdzałem.

Dnia 10.12.2010 o 19:17, Fun_g_1_2_3 napisał:

I jeszcze jedno - widziałem początkowe wyczyny Desmonda i tu moje pytanie.
Jak długi jest wątek Desmonda w tej części? Czy oprócz 2 głównych lokacji odwiedzamy
coś jeszcze?

Teoretycznie - tak długi, jak chcesz (w każdej chwili możesz wyjść z Animusa, pochodzić po piwnicy willi albo 10 minut na zewnątrz). A z lokacji... Odwiedzasz tylko Monteriggioni i na koniec

Spoiler

miejsce, gdzie jest schowane jabłko


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze odczucie(niestety musiałem iść spać :( )... Gra się naprawdę bardzo przyjemnie, sporo tego wszystkiego i mówiąć sporo mam na myśli bardzo bardzo dużo... Aczkolwiek kilka faktów mnie męczy, pierwszy to taki że przebyłem jakieś 800 pkt w odległości na miniradarze na dole do wspomnienia tylko po to by się okazało że wspomnienie jest niedostępne. Drugi fakt to taki że mozna w każdym momencie wyjść z Animiusa normalnie byłoby to na plus ale nie dla mnie gdyż nie wiem kiedy mogę się spodziewać kolejnych rozmów z np Lucy czy z innymi to też wręcz co chwilę wychodzę bo nie chce przegapić jakieś rozmowy i to tyle... Zagrałem też jedną partię w MP i naprawdę grało się super. Baaa... po pierwszej rozgrywce nawet udało się zdobyć 2 lvl ;) Odkryłem jakąś tam pierwszą umiejętność ale nawet nie testowałem bo wróciłem dalej do SP :p I to tyle na tą chwilę :)

Gdyby ktoś chciał pograć wspólnie to śmiało zapraszać na PSN bo sam jestem nowym użytkownikiem PS3 :p
ID: InFeSs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak wyjdziesz raz na sekwencję, a jeszcze lepiej - kiedy przy opcji "Wyjdź z Animusa" w menu pauzy zobaczysz czerwony wykrzyknik, oznaczający nowe wiadomości. Będą też wtedy nowe dialogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo nie zawsze, ostatnio miałem wiadomość że Rebeca zgubiła komórkę ^^ i choć chciałem z Nią pogadać albo z Lucy albo z tym... imbe... też nie szło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 12:37, Infes napisał:

Noo nie zawsze, ostatnio miałem wiadomość że Rebeca zgubiła komórkę ^^ i choć chciałem
z Nią pogadać albo z Lucy albo z tym... imbe... też nie szło :(

No raz na sekwencję, niech będzie dwa, profilaktycznie. Tych scenek nie ma tyle, byś musiał ciągle wychodzić, by ciągle sprawdzać, czy jest coś nowego do obgadania w obawie przed ominięciem czegoś. Oczywiście wychodź też kiedy dostaniesz maile poza kolejnością, teraz nie miałeś dialogu, ale innym razem możesz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... liczyłem że w tej części będzie więcej tego Desmond''a, rozmów między Nimi, bo jakby nie patrzeć nawet Shaun nie jest taki zły a i Rebecca czy Lucy mają swoje uroki ;) Hmmm chwila przerwy ale ogólnie rzec biorąc, w końcu mogę mieć swoich assassynów właściwie ciągle ich wysyłałem bo chce żeby mogli robić jak na filmiku ten grad strzał, świetnie to wygląda :p A, jeszcze jedna mnie rzec ciekawi... Podczas grania coś mi wyskoczyło że Object16 ale nie przeczytałem że niby jak coś tam na ekranei to że w pobliżu coś tam się może znajdować ale nei ogarnąłem :( Może ktoś mi wytłumaczyć o co kaman? Warto? Swoją drogą bardzo fajnie że autorzy postanowili dodać kilka scena zapomnianych z AC2 jak np ta z Cristiną bo jaby nie patrzeć w książce ta scena jest opisana no i w grze się teraz pojawiła +dla Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie-problem.

Jak zmienić kolor szat ?
Niezależnie od tego jaką zbroję/szatę na sobie mam, nie mogę zmienić jej koloru.

Pamiętam, że na początku gry ( w pierwszej sekwencji ) chciałem zobaczyć, jak wyglądają pozostałe ubranka, no i teraz to już nic z nimi zrobić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 19:47, B3rCik napisał:

Jak zmienić kolor szat ?
Niezależnie od tego jaką zbroję/szatę na sobie mam, nie mogę zmienić jej koloru.

Wałkowane milion razy - idziesz do kryjówki i nakładasz na siebie kawałek zbroi.
Będziesz wtedy mieć białe szaty, a ufarbować, to wiadomo gdzie :)

Tak w ogóle, to przydałoby się zmienić nazwę tamatu z Assassins Creed: Brotherhood na Assassin''s Creed: Brotherhood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 19:50, Harrolfo napisał:

Wałkowane milion razy - idziesz do kryjówki i nakładasz na siebie kawałek zbroi.

>

Musiałem tego nie doczytać ;)

Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy grania dalej :) Ogólnie dziwna sprawa nastała bo wyszedłem sobie z animusa sprawdzić pocztę a tutaj się okazało że nagle mój Desmond pozał hasła do poczty Rebeki, Shaun oraz Lucy. Tak ni stą ni z owont. Kolejny fakt to że na dworzę gdy włącze wzrok orła są jakieś czerowne kroki ale ślady się urywaja. WTF? No i trzecia sprawa to taka że Lucy nagle znikła z głównej bazy. I najlepsze że ani Shaun any nic nie mówią(brak nowych dialogów) tylko że jak to zawsze nie mają czasu czy że coś robią ^^ No i ponawiam pytanie... Podczas grania coś mi wyskoczyło że Object16 ale nie przeczytałem że niby jak coś tam na ekranei to że w pobliżu coś tam się może znajdować ale nei ogarnąłem :( Może ktoś mi wytłumaczyć o co kaman? Warto? Są jakieś zagadki Object16? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 17:17, Infes napisał:

Ogólnie dziwna sprawa nastała bo wyszedłem sobie z animusa
sprawdzić pocztę a tutaj się okazało że nagle mój Desmond pozał hasła do poczty Rebeki,
Shaun oraz Lucy. Tak ni stą ni z owont.

To nie tak. Ja zauważyłem, że dostęp do poczty swoich przyjaciół masz wtedy, kiedy nie ma ich przed komputerami, tylko robią coś innego. Ofkors mogę się mylić i mógł faktyczne posiąść cudownie wiedzę o hasłach.

Dnia 12.12.2010 o 17:17, Infes napisał:

Kolejny fakt to że na dworzę gdy włącze wzrok
orła są jakieś czerowne kroki ale ślady się urywaja. WTF? No i trzecia sprawa to taka
że Lucy nagle znikła z głównej bazy. I najlepsze że ani Shaun any nic nie mówią(brak
nowych dialogów) tylko że jak to zawsze nie mają czasu czy że coś robią ^^

Pierwsze to przedmiot kolejnej fali spekulacji, a drugie - czy Lucy nie stoi czasem na zewnątrz niedaleko od wejścia do willi?

Dnia 12.12.2010 o 17:17, Infes napisał:

No i ponawiam
pytanie... Podczas grania coś mi wyskoczyło że Object16 ale nie przeczytałem że niby
jak coś tam na ekranei to że w pobliżu coś tam się może znajdować ale nei ogarnąłem :(
Może ktoś mi wytłumaczyć o co kaman? Warto? Są jakieś zagadki Object16? :o

No są. Jak w AC2. Biegasz po mieście i na jakimś ważnym budynku możesz zobaczyć jakby "szczelinę" podobną do glifu, które reprezentowały zagadki w AC2. Oczywiście widoczna jest tylko z włączonym Eagle Vision. Wspinasz się do niej i masz zagadkę. Jest ich dziesięć i są podobne do tych z dwójki, choć IMO łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować