Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Update sytuacji z kodem. Dostalem odpowiedz od supportu Ubisoftu:

Witam,

Dziękuję bardzo za skontaktowanie się z działem pomocy technicznej Ubisoft odnośnie gry Assassin''s Creed: Brotherhood.
Aby przesłać do nas odpowiedź proszę kliknąć na opcję „Zaktualizuj stronę pytanie”, która znajduje się u dołu strony internetowej (Proszę nie wysyłać nowego zapytania).

Serwery do odblokowania zawartości dodatkowej która jest już umieszczona na płycie, nie są dostępne aż do daty premiery gry. Kody, pomimo komunikatów które ukazały się po wpisaniu ich, są już odblokowane i przypisane do konta Ubisoft pod którym jest Pan zalogowany w grze.

W razie jakichkolwiek problemów w dniu premiery gry bardzo proszę o kontakt z naszym działem pomocy technicznej.


Jeśli ma Pan więcej pytań proszę dać nam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 19:26, Varo napisał:

> A jak z multi da się grać nie ma jakiś problemów z serwerami ?
Na początku nie mogłem się połączyć, ale teraz jestem świeżo po rundzie Multiplayera,
w której zająłem 2 miejsce. Wrażenia pozytywne.

O kurde a ja myślałem że jeszcze multiplayer nie wystartował bo nie mogę nigdzie dołączyć. Pewnie jeszcze mało osób gra. Nagrałem filmik jak otwieram edycję Codex ---> http://www.youtube.com/watch?v=u6V8awliG6w. Sorka za jakość ale tak to już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 20:56, lis_23 napisał:

Ależ jestem wkurzony ... trzy dni za późno i swojej EK nie dostałem,pomimo tego że pre
order zamówiłem 8 miesięcy przed premierą ...

Napisz do akne mejla, w tajemnicy ci powiem, że ostatnio miała jeszcze 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 20:57, donard napisał:

>
Napisz do akne mejla, w tajemnicy ci powiem, że ostatnio miała jeszcze 2 ;)


Ciekawe bo mi sam sklep gram.pl anulował zamówienie ...
skąd zdobyć owego maila? - w stosownym temacie nie ma żadnego kontaktu poza sklepem gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 21:08, lis_23 napisał:

Ciekawe bo mi sam sklep gram.pl anulował zamówienie ...
skąd zdobyć owego maila? - w stosownym temacie nie ma żadnego kontaktu poza sklepem gram.pl

Trzeba było śledzić wątek konsula Ani "Akne" Stanulewicz, sytuacja zmieniała się dynamicznie. W ostatniej chwili okazało się, że parę egzemplarzy się zwolniło.
Jak chcesz się jeszcze spróbować załapać się na EK to zapytaj się w temacie Akne lub wyślij jej maila na anna.stanulewicz[at]gram.pl
Ja nic nie wiem, ale może akurat się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi jest fajne- trochę grałem, ale nie wymiatam na razie :)
Musze się bardziej skupić na obronie, bo jakiś nie potrafię skutecznie uciec, czy szybko zareagować na przeciwnika obok... A samo zabijanie jakoś idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w zawartosci Edycji kolekcjonerskiej na pc z figurka sa od razu kody do zbori postaci i lokacji dodatkowych ? czy rozsylaja je droga mailowa przy zakupieniu pre-oderu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 20:09, dreamer94 napisał:

Informacja na pudełku i paragonie jest dość spora....
Zresztą, dlaczego jest podwójne dno też jest wyjaśnione...


Serio? Wskaż mi to na pudełku bo ja tam nic o podwójnym dnie nie widzę. No i na paragonie nic nie mam, bo paragonu nie mam (faktura VAT). Czyli nadal to bezsens.

Widzę, że niektórym udało się pograć w multi, szkoda, że ja nie miałem takiej przyjemności (no nie mam sił czekać kilka-kilkanaście minut aż znajdzie graczy). Co do samego single''a... no na to potrzebuję więcej czasu, ale jest świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:11, dreamer94 napisał:

Miałem przyjemność zagrać z tobą dwie sesje i muszę ci powiedzieć, że nieźle wymiatasz
w multi. Szacun !

Dzięki, tak ot sobie pykałem. Twojego stylu nie skomentuje, po prostu nie zwracałem uwagi kto ze mną gra ;P Przy okazji pare słów o multi. Miałem przyjemność zagrać w 1 z trybów, który polegał na poszukiwaniu konkretnego kontraktu i ubicie go za nim inni go ubiją/ubiją ciebie ;D Naprawdę przyjemny tryb, wraz lvlami odblokowywuje się nowe perki jak np. szybsze bieganie, petardy dymne, przebranie czy pistolet. Lagów nie uświadczyłem, gry znajduje różnie (10 sekund-2 minuty) ale nie ma opcji by nic nie znalazło. Jak dla mnie multi 9/10 - czysty fun. BTW. Proszę się nie obawiać, że jeżeli wybierzecie jakąś postać to nie będzie jej odpowiedników na mapie. Zawsze są. Jak nie ma to postać jest zablokowana.
Co do singla sytuacja wygląda jak w dwójce (czyli bardzo dobrze) + opcja zaliczania misji na 100% (dodatkowe zalecenie podczas misji) Więcej zbytnio o singlu jak na razie nie powiem gdyż skończyłem 2 sekwencję chyba.
Technicznie rzecz biorąc gra świetnie zoptymalizowana. Polecam, gra zdecydowanie warta swojej ceny.
EDIT: A i jakby ktoś chciał pograć ze mną to dawajcie zapro do znajomych nick donard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:34, KamyK_84 napisał:

Widzę, że niektórym udało się pograć w multi, szkoda, że ja nie miałem takiej przyjemności
(no nie mam sił czekać kilka-kilkanaście minut aż znajdzie graczy).


Wtedy wychodzi się z aktualnie czekanej i jeszcze raz wchodzi- czasami wrzuca do gotowej :) Ja tak zrobiłem i zadziałało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokował już ktoś sobie
# Dodatkową Mapę Rynek Trajana
# Dodatkową Mapę Akwedukty
# Dodatkową smoczą Zbroję dla Ezio
# Dwie Dodatkowe postaci dla trybu multiplayer (Harlequin, Oficer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej wersji mówisz (czy na PC, czy na PS3 lub inną konsolę, ale myślę, że na PC), ale na konsolach zawartość dodatkowa, o której mówisz była już zaimplementowana w grze od początku.

EDIT: Wypowiedź z innego forum:
"Kody [odblokowujące dodatki - przyp. Harrolfo] już są przypisane do naszego konta, ale wszystkie dodatki otrzymamy dopiero w dniu premiery(piątek). Potwierdzone przez dział pomocy technicznej Ubisoft."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 07:41, Harrolfo napisał:

EDIT: Wypowiedź z innego forum:
"Kody [odblokowujące dodatki - przyp. Harrolfo] już są przypisane do naszego konta,
ale wszystkie dodatki otrzymamy dopiero w dniu premiery(piątek). Potwierdzone przez dział
pomocy technicznej Ubisoft.
"

Dziwne, wczoraj mogłem grać harlequinem i oficerem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Kupiłem Codex Edition na PC i w nim znajduje się kod na 2 misje solo, 2 nowe postaci w trybie MP i zbroja dla Ezia, tylko że po wpisaniu kodu wyskakuje mi okienko "Błąd: kod został zużyty" no i rzeczywiście nie mam postaci w trybie MP i nie wiem co z tym zrobić czy napisać mail do sklepu, w którym kupiłem grę czy do Ubi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować