Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Mam problem. Nie potrafię powtórzyć wspomnienia. Nie uzyskałem 100% synchronizacji i pominąłem filmik bo myślałem że i tak go obejrzę po powtórzeniu misji. W chodzę w DNA/wybieram sekwencje/konketne wspomnienie i nie wiem co dalej. Wiem że przedtem to robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma w ogóle pojęcie,kiedy ma się pojawić wersja PC?
pre order złożony już daaaaawnooo temu ( EK ) a dokładnej premiery nadal brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 23:25, Harrolfo napisał:

Opisz to jakoś dokładniej, bo powinno działać tak jeśli robisz tak, jak piszesz.



Jestem w sekwencji 4, wspomnienie 2. Chciałbym jednak zacząć od nowa poprzednie wspomnienie. Chcę wczytać wspomnienie 1 z sekwencji 4. Wchodzę więc do DNA wybieram wszystko i pokazuje mi się pierwsze wspomnienie - jego opis i jeden screen. Nie wiem co dalej. Nie ma żadnego ok albo "wejdź", mogę tylko cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 23:30, Pile napisał:

> Opisz to jakoś dokładniej, bo powinno działać tak jeśli robisz tak, jak piszesz.



Jestem w sekwencji 4, wspomnienie 2. Chciałbym jednak zacząć od nowa poprzednie wspomnienie.
Chcę wczytać wspomnienie 1 z sekwencji 4. Wchodzę więc do DNA wybieram wszystko i pokazuje
mi się pierwsze wspomnienie - jego opis i jeden screen. Nie wiem co dalej. Nie ma żadnego
ok albo "wejdź", mogę tylko cofnąć.

Ja nadal nie rozumiem tego po Twoim "wyjaśnieniu dokładniejszym"
Jeśli cofasz wspomnienie to zazwyczaj masz gdzieś npc od którego bierzesz je i zaczynasz, gdy skończysz gra automatycznie cofa Cie do momentu przed odtworzeniem wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko ok. Okazało się że mogę się cofać do danego wspomnienia jeżeli sam nie jestem aktualnie w którymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 23:29, lis_23 napisał:

Czy ktoś ma w ogóle pojęcie,kiedy ma się pojawić wersja PC?
pre order złożony już daaaaawnooo temu ( EK ) a dokładnej premiery nadal brak ...


Z tego co wiem to w marcu, gdzieś tak pewnie w połowie miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 15:25, DambialkoX napisał:

Z tego co wiem to w marcu, gdzieś tak pewnie w połowie miesiąca.


Ja, dla odmiany, słyszałem termin 30-31 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 22:22, UthersonL napisał:

> Z tego co wiem to w marcu, gdzieś tak pewnie w połowie miesiąca.

Ja, dla odmiany, słyszałem termin 30-31 marca.


Możliwe, ale już niech będzie w tym marcu.. bo i tak opóźnienie było, a kolejnego już nie chciałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 11:16, DambialkoX napisał:

Możliwe, ale już niech będzie w tym marcu.. bo i tak opóźnienie było, a kolejnego już
nie chciałbym.


Fakt. Miło by było, gdyby AC3 ukazało się na PC razem z konsolowymi, bo pół roku czekania jakoś nie bawi (z drugiej strony, może Ubisoft uzna, że wydawanie AC3 na PC się nie opłaci i w ogóle zrezygnuje z tej platformy - jak Rockstar przy Read Dead Redemption czy L.A. Noire). Za to do premiery AC:B już raczej z górki. Wytrzymaj.

A swoją datę premiery podałem z empik.com, a oni z podawania zawsze sprawdzonych informacji nie słyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 13:08, UthersonL napisał:

Fakt. Miło by było, gdyby AC3 ukazało się na PC razem z konsolowymi, bo pół roku czekania
jakoś nie bawi (z drugiej strony, może Ubisoft uzna, że wydawanie AC3 na PC się nie opłaci
i w ogóle zrezygnuje z tej platformy - jak Rockstar przy Read Dead Redemption czy L.A.
Noire). Za to do premiery AC:B już raczej z górki. Wytrzymaj.


Rockstar z niczego nie zrezygnował, tylko po prostu ma taką politykę wydawniczą - najpierw na konsole, a za kilkanaście miesięcy na PC. Tak samo było z GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 13:50, Mercuror napisał:

> Fakt. Miło by było, gdyby AC3 ukazało się na PC razem z konsolowymi, bo pół roku
czekania
> jakoś nie bawi (z drugiej strony, może Ubisoft uzna, że wydawanie AC3 na PC się
nie opłaci
> i w ogóle zrezygnuje z tej platformy - jak Rockstar przy Read Dead Redemption czy
L.A.
> Noire). Za to do premiery AC:B już raczej z górki. Wytrzymaj.

Rockstar z niczego nie zrezygnował, tylko po prostu ma taką politykę wydawniczą - najpierw
na konsole, a za kilkanaście miesięcy na PC. Tak samo było z GTA IV.


Nie oszukuj sam siebie. Od premiery RDR minął już prawie rok - ani słowa o wersji PC. Przestańcie marzyć także o L.A. Noire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 14:30, Mercuror napisał:

Nie omieszkam przypomnieć Ci o tym poście gdy tylko taka wersja zostanie zapowiedziana.


Tylko, że mi to wisi czy wyjdzie rdr na pc, bo już go przeszedłem. A że zostanie zapowiedziana? Cóż, na razie to ja mam rację, bo minął już prawie rok, a nawet żadnych plotek nie było. Pozostawię Ci także do myślenia, że poprzednia gra z cyklu, Red Dead Revolver, też nie ukazała się na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 13:08, UthersonL napisał:

> Możliwe, ale już niech będzie w tym marcu.. bo i tak opóźnienie było, a kolejnego
już
> nie chciałbym.

Fakt. Miło by było, gdyby AC3 ukazało się na PC razem z konsolowymi, bo pół roku czekania
jakoś nie bawi (z drugiej strony, może Ubisoft uzna, że wydawanie AC3 na PC się nie opłaci
i w ogóle zrezygnuje z tej platformy - jak Rockstar przy Read Dead Redemption czy L.A.
Noire). Za to do premiery AC:B już raczej z górki. Wytrzymaj.

A swoją datę premiery podałem z empik.com, a oni z podawania zawsze sprawdzonych informacji
nie słyną.


Będzie. Np: taki fan już się nie dowie co będzię w AC:3 bo nie było by na PC ? To by chamstwo po prostu było ;p. Jak 1 i 2 była, Brotherhood będzie to i zapewne 3 będzie.

Ja wytrzymuje, ale po prostu miło by było już pograć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 16:56, DambialkoX napisał:

Będzie. Np: taki fan już się nie dowie co będzię w AC:3 bo nie było by na PC ? /.../


Oczywiście, cierpliwość to cnota, ale jakoś tak już korci mnie, żeby gotówkę odłożoną z myślą o AC:B wydać np. na Dragon Age: Origins z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znamy już oficjalną datę premiery wersji PC. Ameryka płn i niektóre kraje EU 17.03, pozostałe kraje EU 18.03. Należy jednak sprawdzić datę w poszczególnych sklepach, ale jest to świeżutkie info i jeszcze nie zaktualizowano tych informacji. Sądzę, że w PL będzie to 18 - piątek :)

Potwierdzenie http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5251069024/m/3321043019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 18:25, johnywol napisał:

Znamy już oficjalną datę premiery wersji PC. /.../


Wielkie dzięki za info!

PS. Z drugiej strony - może ten 31. marca to jednak prawda - wszak pozostaje kwestia wpływu działań polskiego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 18:47, UthersonL napisał:

> Znamy już oficjalną datę premiery wersji PC. /.../

Wielkie dzięki za info!

PS. Z drugiej strony - może ten 31. marca to jednak prawda - wszak pozostaje kwestia
wpływu działań polskiego wydawcy.


Ubisoft jest także dystrybutorem w PL, więc ewentualne zmiany dotyczyć mogą tylko i wyłącznie sklepów.

PS. Wkrótce mamy poznać nowe inforamcje na temat wersji PC. Okaże się czy warto było czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować