Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2011 o 21:47, Commander_Shepard napisał:

Pomyliło mi się, bo gdy miałem 100% zacząłem robić te misje.


Czyli nie 100 % a 75 %?
Hmm mam dopiero 73 % synchro... a trzeba było bardziej się starać żeby mieć w misjach 100 %.

Jest jakiś szybki sposób na zdobycie spreparowanych głów (nie licząc inwestycji w sklepy.), potrzebuję do jednego z zadań kowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 22:24, KamyK_84 napisał:

Jest jakiś szybki sposób na zdobycie spreparowanych głów (nie licząc inwestycji w sklepy.),
potrzebuję do jednego z zadań kowala?

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi Ci z inwestycją w sklepy, bo AFAIK nie ma to nic do spreparowanych głów. Do zadania potrzeba dwóch i w całej grze są tylko dwie gwarantowane w dwóch skrzyniach. Sprzedasz jakąś czy cuś - kupa. Tak więc żaden "szybki sposób" w sumie nie istnieje.
Teoretycznie też przedmiot może posiadać kurier Borgiów ale szansa na to wynosi równo 3%, co jest mało zachęcające. Doszły mnie też wieści że można coś zdobyć przez zadania gildii, ale u mnie nic takiego się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 23:06, Siriondel napisał:

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi Ci z inwestycją w sklepy, bo AFAIK nie ma to nic do
spreparowanych głów. Do zadania potrzeba dwóch i w całej grze są tylko dwie gwarantowane
w dwóch skrzyniach. Sprzedasz jakąś czy cuś - kupa. Tak więc żaden "szybki sposób" w
sumie nie istnieje.


Jeśli zainwestuje 1000000 florenów w np. banki dostaję spreparowaną głowę. Więc o to mi chodzi. Nie trudno się też domyślić, że jest to BARDZO powolne. Jak już wspomniałeś o tych dwóch gwarantowanych w skrzyniach to czy znasz położenie tych skrzyń?


Multi mnie dzisiaj wkurzyło, i nie chodzi o to, że jak zwykle trochę musiałem poczekać. Jeden koleś ciągle grał żołnierzem (pominę to, że mu się farciło jak cholera) i co najlepsze wśród botów w cholerę było żołnierzy. Nie trudno się domyślić jak wyglądało polowanie na gościa. Kompas pokazuję, że jestem bliski celu a tam 5 takich samych postaci i szybka loteria. Ani razu nie trafiłem. Powinni to jakoś zrównoważyć, bo inne postaci wśród botów to czasami ciężko zauważyć np. Arlekina (a już na pewno nie w takiej ilości jak wspomnianego żołnierza.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 00:02, KamyK_84 napisał:

Jeśli zainwestuje 1000000 florenów w np. banki dostaję spreparowaną głowę. Więc o to
mi chodzi.

Kurcze, Stary... ja nadal nie mam pojęcia o czym mówisz :P Jak to - zainwestujesz ileś tam kasy? To jakaś nowość w stosunku do wersji konsolowej? Przeoczyłem coś? Jedyne inwestycje jakie ja mogłem poczynić to zwyczajne odnawianie dopóki nie odnowię miasta w 100% i inwestycje się kończą.

Dnia 24.03.2011 o 00:02, KamyK_84 napisał:

Nie trudno się domyślić jak wyglądało polowanie
na gościa. Kompas pokazuję, że jestem bliski celu a tam 5 takich samych postaci i szybka
loteria. Ani razu nie trafiłem.

O ile pamiętam od prawie samego początku masz pierwsze skille umożliwiające zidentyfikowanie gracza wśród botów. Jeżeli jeszcze sobie nie do końca radzisz, może warto dać temu szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 00:02, KamyK_84 napisał:

Kompas pokazuję, że jestem bliski celu a tam 5 takich samych postaci i szybka
loteria. Ani razu nie trafiłem. Powinni to jakoś zrównoważyć, bo inne postaci wśród botów
to czasami ciężko zauważyć np. Arlekina

I na tym właśnie polega potęga multi w asasynie :) Zauważyłem, że na te przykładowe 6 osób, połowa z nich chyba dopiero co przesiadła się z Black Ops i latają sprintem po całej mapie przez bite 10 minut starając się wyłapać jak najwięcej celów i zabić ich w biegu. Tylko niewielka część graczy spokojnie za mną podąża, śledzi, obserwuję. Kiedy już mnie namierzają to zamiast podbiec i mnie zlikwidować, przysiadają spokojnie na ławce albo wmieszają się w grupę ludzi idących w moim kierunku. Często bywa tak, że nawet nie wiem kto i kiedy mnie zabił. Szczególnie przy zatruciu. Ileż to razy wydawało mi się, że jestem bardzo ostrożny aż tu nagle ekran robi się cały zielony i padam na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mało kiedy okazał się być przydatny plik ReadMe :D

Zapisy stanu gry znajdują się w poniższych folderach:

W systemie Windows 7 i Vista:
C:\Users\<USERNAME>\Saved Games\Assassin''s Creed Brotherhood\Saved

W systemie Windows XP:
C:\Documents and Settings\<USE RNAME>\Application Data\Ubisoft\Assassin''s Creed Brotherhood\Saved

Czy ktoś były tak miły i udostępnił save w okolicach końca 7 sekwencji, może być trochę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 00:15, Siriondel napisał:

Kurcze, Stary... ja nadal nie mam pojęcia o czym mówisz :P Jak to - zainwestujesz ileś
tam kasy? To jakaś nowość w stosunku do wersji konsolowej? Przeoczyłem coś? Jedyne inwestycje
jakie ja mogłem poczynić to zwyczajne odnawianie dopóki nie odnowię miasta w 100% i inwestycje
się kończą.


Ehhh. Nie wiem, czy to jest na konsoli czy nie mniejsza z tym. Zdjęcia : http://screenshot.xfire.com/s/112158056-3.jpg , http://screenshot.xfire.com/s/112158058-3.jpg . Więc, poza odnowieniem sklepu, można później w to inwestować, zarabiając kasę (choć niekoniecznie), a jak zainwestuje się odpowiednią ilość florenów dostaje się jakiś przedmiot.

Dnia 24.03.2011 o 00:15, Siriondel napisał:

O ile pamiętam od prawie samego początku masz pierwsze skille umożliwiające zidentyfikowanie
gracza wśród botów. Jeżeli jeszcze sobie nie do końca radzisz, może warto dać temu szansę?


Mam 9 lvl i skille jakie mam to ukryty pistolet, kamuflaż (zmiana postaci na chwilę), przyspieszenie i granat dymny. Więc na razie żaden skill mi nie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do multi - z którymś poziomem odblokujesz

Spoiler

Wizję Templariusza

. Po jej uaktywnieniu
Spoiler

będziesz przez chwilę widział boty na (chyba) biało, cel na niebiesko, a Twojego łowcę na jakiś inny kolor

.
Warto też spróbować rzucić bombę dymną i obserwować reakcje tłumu, w którym myślisz, że jest Twój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy rzucenie bomby w tłum, w którym jest cel nie anuluje mi tego "kontraktu"? Raz tak zrobiłem, i pojawiło się nad moim celem "niewłaściwy cel".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 18:03, KamyK_84 napisał:

A czy rzucenie bomby w tłum, w którym jest cel nie anuluje mi tego "kontraktu"?

W żadnym wypadku.

Dnia 24.03.2011 o 18:03, KamyK_84 napisał:

Raz tak zrobiłem, i pojawiło się nad moim celem "niewłaściwy cel".

Zbieg okoliczności. Musiałeś przez przypadek nacisnąć przycisk ataku i zabiłeś jakiegoś innego gracza/bota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie warunki należy spełnić, aby przywołać grad strzał? Jest sobie grupka 5 strażników i pokazuje się: "R: Przywołanie asasynów/grad strzał". No to wciskam te R, ale za każdym razem wyskakuje 2 asasynów z ostrzami, nigdy nie ma tego gradu strzał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku ACB tak samo jak miało to miejsce w AC2 można grać dalej po zakończeniu głównego wątku?
I czy te DLC z LeonardemDV można przejść po prostu po zakończeniu fabuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 19:49, kaczek93 napisał:

Czy w przypadku ACB tak samo jak miało to miejsce w AC2 można grać dalej po zakończeniu
głównego wątku?

Tak

Dnia 24.03.2011 o 19:49, kaczek93 napisał:

I czy te DLC z LeonardemDV można przejść po prostu po zakończeniu fabuły?

Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 19:51, Harrolfo napisał:

> Czy w przypadku ACB tak samo jak miało to miejsce w AC2 można grać dalej po zakończeniu

> głównego wątku?
Tak
> I czy te DLC z LeonardemDV można przejść po prostu po zakończeniu fabuły?

A czy te

Spoiler

miłosne wspomniania Ezio z młodości

również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 19:57, kaczek93 napisał:

A czy te

Spoiler

miłosne wspomniania Ezio z młodości

również?

Tak, sam tak robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 22:15, Ecko09 napisał:

Spoiler

Gdzie zniknęła Lucy w 7 sekwencji?


Prawdopodobnie po zapasy do sklepu ;-)
W ostateczności

Spoiler

poszła spotkać się z Wiliamem M. w sprawie Desmonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować