Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2011 o 18:01, dreamer94 napisał:

>

Spoiler

Mam rozumieć, że tylko Desmond widział i słyszałte wizerunki tej pradawnej rasy?
I
> kto to sie odzywał w tej rozmowie podczas napisów końcowych?


Spoiler

Tak, tylko on to widział. Prawdopodobnie to byli asasyni.


Spoiler


Duuude, zapoznaj się trochę ze światem. Ta pradawna rasa stworzyła ludzi i Fragmenty Edenu, za pomocą których mogli kontrolować swoje dzieło. Niestety, Adam i Ewa "przejrzeli iluzję" i ukradli jeden z FE, a dokładniej jedno z pięciu Jabłek. Z treści zagadek Prawdy w AC II można wywnioskować, że Adam i Ewa byli protoplastami Asasynów, stanowiąc efekt połączenia DNA tej pradawnej rasy i ludzi (stąd Wzrok Orła i prawdopodobnie nadludzka zwinność Desmonda i jego przodków). Pierwszym znanym Templariuszem jest Kain, którego biblijne znamię w grze jest właśnie charakterystycznym krzyżem wykorzystywanym przez ten zakon. Natomiast logo Abstergo (ten trójkącik) ma starszą historię, pojawia się bowiem w "animacji" dla Desmonda, którą widział Ezio w Krypcie pod Watykanem.



----> Ecko09
Spoiler

Wychodzi na to, że tak, bo Lucy zareagowała dopiero kiedy sam Desmond się odezwał, a Junona mówiła dość głośno. Z kolei nie wiadomo czy są to "duchy-przebłyski z pamięci genetycznej", które tak naprawdę widział Ezio, czy też faktycznie pojawiające się w teraźniejszości wiadomości od tej pradawnej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 18:23, dreamer94 napisał:

Ale o co Ci chodzi ?


O to, że wprowadzasz w błąd innych graczy. Ci, Którzy Przybyli Przed Nami (właśnie ta pradawna rasa) nie są Asasynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - wygodniej gra się na konsoli czy PC?
Jak duża jest różnica w grafice i płynności na średnim PC (5000+, 88GTS512, 2GB RAMu)?
Dużo ludzi na PS3 śmiga jeszcze w AC:B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 19:04, Mercuror napisał:

O to, że wprowadzasz w błąd innych graczy. Ci, Którzy Przybyli Przed Nami (właśnie ta
pradawna rasa) nie są Asasynami.

Druga część mojej wypowiedzi

Spoiler

"Prawdopodobnie to byli asasyni"

odnosiła się do pytania Ecko09 o to
Spoiler

kto odzywał się w czasie napisów końcowych.


A uniwersum AC znam lepiej niż Ci się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 19:39, dreamer94 napisał:

> O to, że wprowadzasz w błąd innych graczy. Ci, Którzy Przybyli Przed Nami (właśnie
ta
> pradawna rasa) nie są Asasynami.
Druga część mojej wypowiedzi

Spoiler

"Prawdopodobnie to byli asasyni"

odnosiła się do
pytania Ecko09 o to
Spoiler

kto odzywał się w czasie napisów końcowych.


A uniwersum AC znam lepiej niż Ci się wydaje :)


Ajaj, to mój błąd w takim razie, przepraszam.

A uniwersum AC i tak nie znasz lepiej ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 20:28, Mercuror napisał:

Ajaj, to mój błąd w takim razie, przepraszam.

:)

Dnia 29.03.2011 o 20:28, Mercuror napisał:

A uniwersum AC i tak nie znasz lepiej ode mnie :P

Niech i tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 17:25, Ecko09 napisał:

Spoiler

Mam rozumieć, że tylko Desmond widział i słyszałte wizerunki tej pradawnej rasy?


Spoiler

Obraz pochodzący od bogów mógł zobaczyć tylko Desmond, ale ogólna przyczyna dlaczego nie jest znana. Pozostali oObraz Minerwy ujrzeli tylko dlatego, że oglądali ją po przez oczy Desmonda.


>
Spoiler

I kto to sie odzywał w tej rozmowie podczas napisów końcowych?


Spoiler

Nie wiem jak inni ludzie, ale na to, że jeden z nich to William M. to wpadłem po samych mailach.
Ostatecznie zostało to potwierdzone przez DLC z Leonardem.



Mercuror

Dnia 29.03.2011 o 17:25, Ecko09 napisał:

Spoiler

Z kolei nie wiadomo czy są to "duchy-przebłyski z pamięci genetycznej",
które tak naprawdę widział Ezio, czy też faktycznie pojawiające się w
teraźniejszości wiadomości od tej pradawnej rasy. ]


Spoiler

To pierwsze oczywiście odrzucić ponieważ wiadomo, że sprawa ma się identycznie jak w przypadku FE - nie każdy może go używać, ale sam FE oddziałuje na każdego.Tu nie ma ogólnego podziału na asasynów i templariuszy ponieważ użytkownicy jabłka znajdują się po obu stronach. Wystarczy zwrócić uwagę na to, że technologia TKBPN silnie reaguje na Altaira, Ezio i Desmona, ale Mario, Leonardo i Shoun pomimo, że mieli bezpośredni kontach z tą technologią to nic nie mogli zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

Z kolei nie wiadomo czy są to "duchy-przebłyski z pamięci

Dnia 29.03.2011 o 18:21, Mercuror napisał:

genetycznej", które tak naprawdę widział Ezio, czy też faktycznie pojawiające się w teraźniejszości
wiadomości od tej pradawnej rasy.



Spoiler

Ubi doprowadziło by do paradoksu(co jest oczywiście możliwe) gdyby działo się to w teraźniejszości. Pod koniec drugiej części Minerwa mówiła że"teraz nie ma już żadnego z nas", co świadczy że ich obecnie nie ma. Jeśli są to po co bawili by się w przesyłanie wiadomości 500 lat wcześniej, skoro mogliby zrobić to obecnie z równie dobrym skutkiem. Ostatnią kwestią jest, czemu w takim wypadku nie interweniują osobiście, tylko zawracają głowę Desmondowi. Brak logiki w ich działaniu. Można by to jeszcze próbować tłumaczyć(ale sensu nie widzę i tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 11:57, Harrolfo napisał:

Co znaczą te puste romby przy nicku (w multi), krzyże Templariuszy i symbole Abstergo
w rombach?

Levele w multi. Na początku były cyfry, teraz są symbole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 11:57, Harrolfo napisał:

Co znaczą te puste romby przy nicku (w multi), krzyże Templariuszy i symbole Abstergo
w rombach?


Lvl jest teraz tylko dla ciebie. Te romby to takie "levele" które zależą jedynie od twoich 3 najlepszych wyników podliczanych w danym tygodniu. Według tych wyników otrzymujesz jakiś symbol dla danego trybu(np. na Polowaniu prawdopodobnie będziesz mieć inny niż na Ściganym), a oprócz tego symbol będący średnią symboli ze wszystkich trybów. Taka gratka dla tych co już mają 50 lvl i się nudzą. :)

Masz pusty romb, ponieważ nie podliczyli jeszcze pkt w tym tygodniu. Sam miałem identyczną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 19:11, NikiNicoo napisał:

Takie pytanko - wygodniej gra się na konsoli czy PC?
Jak duża jest różnica w grafice i płynności na średnim PC (5000+, 88GTS512, 2GB RAMu)?
Dużo ludzi na PS3 śmiga jeszcze w AC:B?


Ktoś mógłby pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 17:04, NikiNicoo napisał:

> Takie pytanko - wygodniej gra się na konsoli czy PC?

Nie odpowiem jednoznacznie, ale moje zdanie jest takie, że w gry akcji TPP, które pojawiły się na konsolach wygodniej gra się na konsolach. Na przykład demko Batmana: AA. Na konsoli grało się super, a już na PC sterowało się - przynajmniej mnie - dziwnie.

Dnia 30.03.2011 o 17:04, NikiNicoo napisał:

> Dużo ludzi na PS3 śmiga jeszcze w AC:B?

Dużo, ale znalezienie graczy jest oczywiście czasochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 17:04, NikiNicoo napisał:

> Takie pytanko - wygodniej gra się na konsoli czy PC?

Osobiście grałem na PC z padem od Xboxa360 i było wygodnie, choć sterowanie na klawie i myszce tez jest niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować