Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wycieczka do Azeroth taniej! World of Warcraft w promocji w sklepie gram.pl!

22 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy przyjemność poinformować o obniżce cen World of Warcraft oraz zestawu World of Warcraft: Battlechest, w skład którego wchodzi podstawowa wersja gry oraz dodatek The Burning Crusade. Oferta dotyczy zarówno wersji pudełkowych, jak i kluczy aktywacyjnych.

Przeczytaj cały tekst "Wycieczka do Azeroth taniej! World of Warcraft w promocji w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:47, cio napisał:

Eh, ciekawe kiedy będzie można składać zamówienia na gre Starcraft 2 ..............

Ciekawe co jedno ma do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:47, Gohan1989 napisał:

Wolałbym żeby abonament staniał

I tak jest tani już - w ciągu ostatniego roku, czy mniej, w oficjalnym obrocie poszedł w dół o jakieś 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1 bliz nie jest w rekach acti.. po 2 za abonament placisz okolo 70-80 pln a np rok temu byl po okolo 100 wiec pomyslcie zanim napiszecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko pytanko... Czy do tego Battlechest''a jest jakiś przyłączony abonament czy muszę wykupić pre-paid??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... spoko... to może się skuszę, ale jeszcze mam trochę czasu do namysłu... pewnie jak na razie to samą podstawkę. Czyli mam rozumieć jak sobie wykupię po kolei każdy dodatek to dostanę miesiąc grania, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 19:56, TobiAlex napisał:

Phoenixpl obecnie miesięczny abonament to ok. 50 zł. I nigdy nie kosztował 100 zł. Najwięcej
było ok. 60 zł.


Jemu raczej chodziło o prepaida. ;)

@Muradin_07


Nie. Miesiąc grania dostajesz za podstawkę, dodatki to tylko dodatki i nie oferują kolejnego darmowego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, kupując Battlechesta dostajesz miesiąc gry gratis, ale aby to zyskać musisz wykupić kartę pre-paid i ją aktywować, nie ma nic za darmo ;]

Polecam wydanie, kupiłem rok temu i jestem zadowolony, poradniki bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 19:57, Muradin_07 napisał:

Czyli mam rozumieć jak sobie wykupię po kolei każdy dodatek
to dostanę miesiąc grania, tak?


Nie. Miesiac grania dostaniesz tylko za zakup podstawki. Za dodatki nie ma dodatkowego czasu gry. Co wiecej, zeby skorzystac z tego miesiaca z podstawki musisz miec karte pre-paid lub numer karty kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować