Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet 2 - recenzja

48 postów w tym temacie

wieeeeeeeeeeeelki żal.chiałem se to kupić ale lipa.widać było, że robiona gra tylko po to bo się sprzeda jako kontunuacja świetnej gry. a tak wyszło wielkie gó....... i jeszcze ten live. niech szlag trafi capcom za grę i microsoft za live w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lost Planet 2 jest istotnie grą niedopracowaną, jednak spełnia warunek kontynuacji. Daje jeszcze większych i bardziej wymyślnych bossów (na przykład podczas etapu na pustyni). Jednakże wady tej gry wykluczają ją z miana potencjalnego hitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedynkę. Przeszedłem całą i uważam ją za grę przeciętną, najgorszą w mojej kolekcji. Nie wiem co mnie pokusiło. Dwójki raczej nie kupię, chyba że będę miał live i gra stanieje do 50zł. Pewnie kiedyś będę grał jeszcze w jedynkę ale tylko dla achievementów. Nie dość że nie lubię gdy bohater nosi ogromne działo jak karabin(i skacze jak baletnica) to jeszcze ta japońska stylistyka...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra bardzo fajna a do co-opa idealna masa modyfikacji postaci i różnych pierdółek. Naprawdę z tą grą można spędzić masę czasu. Nie rozumiem tej całej nagonki jaka ta gra jest kiepska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w demo i nuda,

ale co do recenzji mam jedno pytanie, chyba autor przesadzil mowiac ze Red Faction 2 miala lepsza grafike niz Lost Planet 2 : D (chyba ze chodzilo o Guerilla)

i jescze jedno: alternatywa to jest miec PS3 zeby w to grac online. ja np mam obie konsole i na X tylko exclusivy kupuje, a cala reszte na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słaby recenzent -> gorszy recenzent -> Mastermind.

Żenujący poziom recencji. Dno. Kilo wodorostów.
Człowieku, Lost Planet to gra głownie nastawiona na coop. Jeżeli jesteś ograniczony umysłowo i nie umiesz odpalić Live, co ty robisz jako recenzent?

Do tego jako + dałeś "fajni bossowie", a zarzut, że bossowie nie są fajni, bo w GoW sa lepsi. ROFL.

Nie wiem ile masz lat, ani jaki staż recenzencki, wiem jedno: nie nadajesz się człowieku do tej roli. Nie dziwię się, że gamezilla i gamecorner dyma was jak chce -- BLOGI mają lepsze recki, niż twory, takie jak powyższa Masterminda.
Amatorszczyzna całą gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cacpom wychodzi z wprawy, ostatnio robi gry albo ze słabym scenariuszem (DMC, Lost Planet) albo ze słabym i nudnym Gameplay''em (RE 5), idzie w co-opa tylko, zapominając że samemu kiedyś też bawiło się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez takie recenzje jak właśnie ta LP2 jest opiniowane jako słaby tytuł, co jest zwyczajnym nieporozumieniem !
Jest grą jak najbardziej udaną tak samo jak LP, oferuje znacznie inny model rozgrywki - kampania jest nastawiona na coopa i jako taki singiel nie ma tu najmniejszego sensu (ba jest nawet "schowany" w ustawieniach !). Co do multi jego największym problemem są pojawiające się lagi, lecz nie są one aż tak przegięte jak w demie i można pograć przyjemnie i komfortowo, poza tym zawsze znajdą się chętni ludzie do grania, nie ma mowy o pustkach.
Mecze ze snajperką na takich mapach jak zgliszcza miast naprawdę dają radę i gra się wspaniale !
No i w tej części energia nie spada tak szybko jak w poprzedniczce za czym idzie większa zabawa z MECHAMI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze LP mam w wersji na PC i na x360 - obie wersje mi się podobają, bardzo czekałem na kontynuację. Niestety z tej recenzji kompletnie nic nie wynika.
Co tu robi God of War? Od dzisiaj w każdej recenzji FPS będzie nawiązanie do GoW i porównywanie bosów? Nawet w podsumowaniu znowu porównanie do God of War...
Gdzie opis multi? Jakie wrażenia z coop''a (do tu dostaliśmy tylko zgadywankę, jakieś przypuszczenia autora że może nie jest dobrze)? Jakieś porównanie do i innych 4-osobowych coopow? Chociażby do L4D lub L4D2 (można też grać w singla z 3 botami przecież)?
Kiepski autor, kiepska recenzja, redakcja pewnie zawstydzona tym zakalcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram wypowiedź Yupika, recenzja zawiera spekulacje a nie fakty. Granie na Live jest w Polsce możliwe, trzeba być jedynie zarejestrowany na inny kraj. Autor recenzji nie wspomina czy gra także nie obsługuje multi z kontem posiadającym nasze fikcyjne dane. Nie podobają mi się też odwołania do tytułów reprezentujących zupełnie inne gatunki gier. 0 danych na temat udźwiękowienia.

Uważam że recenzja została napisana na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 22:07, trre2 napisał:

Całkowicie popieram wypowiedź Yupika, recenzja zawiera spekulacje a nie fakty. Granie
na Live jest w Polsce możliwe, trzeba być jedynie zarejestrowany na inny kraj. Autor
recenzji nie wspomina czy gra także nie obsługuje multi z kontem posiadającym nasze fikcyjne
dane. Nie podobają mi się też odwołania do tytułów reprezentujących zupełnie inne gatunki
gier. 0 danych na temat udźwiękowienia.

Uważam że recenzja została napisana na szybko.

Przeczytaj sam co napisałeś. "Nasze fikcyjne dane"? A co to takiego? Ja tam mam jedne,bynajmniej nie "fikcyjne". I na nich Microsoft nie pozwala mi założyć konta... Brak testów multi z tego wynika. To jak głos wołający na pustyni: dajcie nam w końcu LEGALNIE używać usługi, której używa cywilizowany świat...
W końcu sprzedajecie gry, które ją obsługują ;)
A co do innych tytułów i gatunków gier - recenzja jest z założenia tekstem subiektywnym. Odwołuje się do swojej wiedzy o najnowszych tytułach, w które grałem. Na tym tle wypada blado. Zresztą chyba nie tylko ja tak sądze, skoro np. na http://www.gamerankings.com/ LP2 ledwo przekroczyło 70% przy 20 recenzjach. Ale Ty oczywiście masz prawo do swojego zdania i też jest ono święte.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie recenzja do dupy , co to za przypuszczenia i domysły , w Polsce można spokojnie grać na live , co z tego że oficjalnie nie ma ?!? , proponuje następnym razem się przygotować, a nie robić najazd bez podstaw ;/ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę robić recenzję gry nastawionej na co-opa i nie napisać wrażeń z multi? To, że nie można oficjalnie korzystać z Live''a to kiła i mogiła, ale żeby przez to robić połowiczną recenzję? Gram.pl to duży serwis, nie mogliście załatwić sobie wersji na PS3? Trochę to zalatuje brakiem profesjonalizmu, panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować