Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego ludzie kupują PS3?

47 postów w tym temacie

Moim celem nr 1 był zdecydowanie Heavy Rain. Potem troche dalej są Uncharted 2 (nie kupię, kolega mi pożyczy) i Final Fantasy 13. Filmy na Blu Ray to też fajna sprawa, ale nie chce mi sie aż tak przepłacać. PS3 tylko na exclusivy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to konsola do gier.

No na początku traktowano tą konsole jako tańszy odtwarzacz Blu-Ray. Ale gry które zaczęły się na tą konsole pojawiać zmieniło to i jest w miarę równowaga.

Moim skromnym zdaniem jednak Sony nie powinno w ogóle wsadzać Blu-Ray i dawać po cenie takiej na X360 w dniu premiery i tyle konsola jest dla graczy a nie zapalonych filmowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 15:10, Slappy napisał:

Bo to konsola do gier.

No na początku traktowano tą konsole jako tańszy odtwarzacz Blu-Ray. Ale gry które zaczęły
się na tą konsole pojawiać zmieniło to i jest w miarę równowaga.

Moim skromnym zdaniem jednak Sony nie powinno w ogóle wsadzać Blu-Ray i dawać po cenie
takiej na X360 w dniu premiery i tyle konsola jest dla graczy a nie zapalonych filmowców.


Przynajmniej piractwo nie jest dzięki temu specjalnie opłacalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 15:11, kodi24 napisał:

Przynajmniej piractwo nie jest dzięki temu specjalnie opłacalne :)

Och. Faktycznie moje niedopatrzenie.

Ja mam PS3 i podoba mi się ta konsola. Kupiłem ją bo zawsze miałem sentyment do sprzętu Sony i nie zawiodłem się.
No piractwa na PS3 nie ma. Widać też dlaczego chętniej jest wybierana konsola konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem X360, ale przyznam, że bardzo chciałbym zagrać w hity PS3 takie jak GoW, Heavy Rain i Uncharted. Mimo wszystko dla nich samych nie kupie PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się. Znam kilka osób dorosłych przymierzających się do kupna konsoli. O ile młodsi na pewno spojrzą na gry w pierwszej kolejności to starsi często się na tym nie znają. Wtedy blu-ray w konsoli to znaczący argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć, dlaczego wybrałem właśnie PS3. Na pewno nie dla Blu-ray, bo w Polsce filmy na tym nośniku są wciąż bardzo drogie. Nie dla exclusivów, bo Xbox również ma swoje świetne, flagowe produkcje. Po prostu, wydawała mi się lepsza od konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o braku piractwa na PS3. Znam około 6 - 7 osób z Xboxem, w tym tylko 1 nie przerobiła. Jeden z nich gra w Dead Read już od 4 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam komentarze i załamuję się nad kolejnymi wojnami..
Każdy wybiera to, na co go stać. I to, co go satysfakcjonuje. Jeśli jest szczęśliwy - cel zrealizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo poza exami na X-360 jest kilka gier na ps3 które mi odpowiadają. No i liczę że w końcu będzie wsparcie gier z ps 2 :)

@hallas marna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zakupiłem ps3 ?

- Posiada tytuły, które mnie zawsze interesowały (głównie exclusive''y)
- Mam zaufanie do marki Playstation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja PS3 jeszcze nie kupiłem.Na tej konsoli nigdy nie grałem, ale teraz powstaje coraz więcej dobrych gier na PS3:Heavy Rain, Ucharted 2.Jeśli będzie tak dalej to PS3 może zdominować rynek konsol do gier, a czy kupię tą konsole to się okaże.Jeśli będzie powstawać coraz więcej dobrych gier i same gry chociaż trochę stanieją to może,może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię, że PS3 kupuje się dla BR. Ja też, między innymi, kupiłem ją dlatego :). To najwyższej klasy BR na rynku, do tego tani, i do tego ma w sobie super konsolę do gier. Nie kupić go byłoby wielkim błędem ;). Drugi powód ? (a raczej pierwszy) Mam dość pieca i jego cholernych bebechów, które starzeją się szybciej, niż muszki owocówki i jest ich równie dużo. DOŚĆ.

Co do procentów w ankiecie, to między pozycją pierwszą a trzecią jest różnica raptem 3 %, więc można spokojnie przyjąć, że głownie PS3 kupuje się dla tych rzeczy:

-BR
-biblioteka gier

Wysoki procent dla punktu 2- obniżki cen to informacja, że wiele milionów kupiłoby PS3, jednak w dalszym ciągu jego cena jest dla nich zaporowa.

P.S Jeśli interesuje Was muzyka świetnej jakości, używajcie PS3 do konwertowania na MP3 ;). Wystarczy włożyć płytkę do napędu i konsolka sama zrobi wszystko. MIODZIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Heavy Rain. Była to ta kropelka, która przelała czarę: chciałem zagrać też w Lost Planet 2 na TV. Gry są absolutnie perfekcyjne. Niemalże brak jakichkolwiek wpadek technicznych (HR się wieszał po łatce; naprawi), ot, dwa razy nie udało się utworzyć sesji gry na LP2. Nie żałuję: obraz, kultura gry, zachowanie się graczy, jakaś taka zwykła chęć (Ep 3,3 przechodziłem jakieś 15 razy- doskonała rzecz). Paradoksalnie konsole rozwiązały też inny problem gier PC: trudność. Strzelanina z padem to dla mnie wymagająca rzecz. Muszę koniecznie spróbować Dead Space: na PC giera nie dość, że nic straszna nie była, to jeszcze miażdżąco łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować