Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego ludzie kupują PS3?

47 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2010 o 16:55, L33T napisał:

@hallas marna prowokacja.

To nie prowokacja tylko fakt. Chcę kupować utwory do Guitar Hero (między innymi) za pomocą karty, bez żadnych zabaw w punkty i hocków z blokadami regionalnymi. Płacę -> mam. Na Xbox nie jest to możliwe więc odpłynął on daleeeeko. Gdyby, w ciągu najbliższego miesiąca, gruchnęła wieść o Xbox LIVE, i przed wakacjami by taki stał się dostępny to jeszcze miałbym chwilę na zmianę decyzji. Tylko musiałbym porzucić posiadane już konto na LIVE i zarejestrować na inny e-mail nowe... Nie, raczej decyzji w ciągu miesiąca nie zmienie.

Drugim czynnikiem była biblioteka gier - na X interesuje mnie z exów tylko GoW. Reszta gier znajduje się na niedostępnym LIVE... Decyzja nie była, wbrew pozorom, prosta, ale zapadła rok temu, gdy kupiłem pierwsze gry na PS3 (choć jeszcze nie mam konsoli sic! - więc już nawet LIVE w tej chwili nie uratuje X-a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 18:08, Arkads napisał:

Bo jest lepszy od X360.

Oczywiście, że lepszy(a). Praktycznie zerowa awaryjność, stabilność, świetne tytuły i darmowe multi. Szczerze polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do zakupu którejś z konsol, i najbardziej do mnie przemawiało darmowe multi. + Heavy Rain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłam PS3, bo miałam już PS2, PSP, DS''a, Wii i Xbox''a 360, więc tylko tego brakowało mi do kompletu;) Z gier to dla Heavy Rain, Folklore i FF13 Versus, na którego czekam z ustęsknieniem...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno xboxa ale to dlatego, że była okazyjna cena, gdybym miał więcej kasy do wydanie to oczywiście kupił bym ps3 głównie dla blue-raya ale też dla gier takich jak Uncharted, heavy rain czy Buzz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję właśnie ze względu na świetne exclusive''y.
goodfella, popracuj nad interpunkcją oraz odmianą obcych wyrazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz blu-ray + konsola do grania w jednym, dlatego PS3 jest kupowane, Skoro u nas można kupić od 400 do 900 zł za odtwarzacz bluray a PS3 za niewiele więcej to chyba wiadomo dlaczego PS3 też jest kupowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować