Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Najlepiej jest powalić Valentina rzucasz na niego czar potem (jeżeli wcześniej gadałeś z Regisem) idziesz do Regisa (siedzi na ławce obok sklepu Mattea) gadasz z nim dostajesz pierścień i chyba doświadczenie. Następnego dnia idziesz do Coragona (ma karczme) obok Vatrasa on Ci mówi że Valentino ostatniej nocy nie zapłacił i że dał mu za to w pysk dajesz mu pierścień który i tak jest nic nie warty i dostajesz 300 doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:06, Buhahahahaha napisał:

Jak dobrze polewelować? Bo robię sobie hybrydę łowcy i maga, mam 6 level i jak zabić tych dwóch
k. strażników po przejściu przez portal na drugą stronę gór?


Sorka Lancuch, ale chcesz spokojnie grać hybrydą w Nocy Kruka? I to hybrydą maga?? Oj, będzie baaaaardzo ciężko, skoro czysty mag dobry jest dopiero od IV rozdziału, wcześniejsze to męka. W ogóle nie wiem, czy przypadkiem nie zablokujesz się w jakimś momencie, bo po prostu będziesz za słaby z łuku czy miał za mało many. Bo skoro inwestujesz (domyślnie) w zręczność + mana + kręgi (ew. łuki/kusze), trzeba będzie wydać naprawdę sporo punktów nauki, a tych zawsze jak na lekarstwo...
Btw, 6 level to na Jarkendar ZDECYDOWANIE za mało. Nie wspominając o Górniczej Dolinie. Najlepiej zabijaj jak najwięcej możliwych do zabicia [:-)] potworków, przejdź do drugiego rozdziału, kup sobie dużo miksów many i naucz się Przyzwania Goblina. Z tym czarem lataj po lasach, tworząc armie goblinów, gotową podbić cały... eeee... no. Możesz korzystać z różdżki (nie wiem czy to bug, ale kiedy skończy Ci się mana zakładasz różdżkę i dostajesz 20 pkt. many. Akurat na goblina. :-)). Uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:12, lawenda napisał:

> Ja zawsze atakuje alchemika Constantino, jest dość silny, ale straż się tam nie kręci,
inni
> obywatele też nie i zaklęcie działa:)
>


Wielkie dzięki!!!

wedlug mnie najlepszym celem jest ten ekhm... Valentino. o 4 nad ranerm wychodzi z knajpy Coragorna. pobij go, okradnij (ma przy sobie 200 zlota, klucz do kufra itd) i rzuc zaklecie. ja tak zawsze robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:17, Matias16162 napisał:

wedlug mnie najlepszym celem jest ten ekhm... Valentino.

Oj tak. Wg mnie rownież gdyż zachowuje sie beznadziejnie a czas aby ktos mu pokazał to.. i owo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:23, bercik306 napisał:

musisz wykonywac dla nich zadania i przejść z nimi do innego swiata i tam też wykonywać zadania
i wtedy zostaniesz magiem wody!

Ja zawsze wykonywałem zadania i nigdy nie dostawałem tej szaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:20, maciek.mucha napisał:

Pytanko, co muszę zrobić, żeby zdobć szatę magów wody w NK...?


Jedyny sposób na zdobycie tej szaty w NK to kody, w normalny sposób w grze nie da się jej zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:40, cinus` napisał:

Jedyny sposób na zdobycie tej szaty w NK to kody, w normalny sposób w grze nie da się jej zdobyć.

Też właśnie mi sie tak wydaje tyle razy co przeszedłem i aniu razu nie dostałem szaty to wydaje mi sie cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:48, maciek.mucha napisał:

> Jedyny sposób na zdobycie tej szaty w NK to kody, w normalny sposób w grze nie da się
jej zdobyć.
Też właśnie mi sie tak wydaje tyle razy co przeszedłem i aniu razu nie dostałem szaty to wydaje
mi sie cos nie tak.

nieda sie. ja ja mialem tylko raz i tylko za pomocas kodu. normalnie sie nieda. chyba ze wejdziesz w kogos z mogow wody i upuscisz nim ubranie, potem wejdziesz w siebie podniesiesz i masz! a tak sie nieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ze takiej jednej strony są bonusy że np jeśli porozmawia się w Wulfgarem z Koszar w Khorinis między godziną 5 a 7 rano, można gratisowo podnieść umiejętność posługiwania się bronią jednoręczna o 2% [na stałe]. to zanalazlęm i jak tak zrobie to ten bonus dziala tylko raz czy ileś razy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Gdzie mógłbym nauczyć sie tego czaru? I gdzie mógłbym znaleźć ten kostur? A co do tej hybrydy to: Bardziej inwestuje na łowcę niż na maga mam ok.30 zręczności, a 23 many

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:32, Badyl13 napisał:

Mam prośbę, może mi ktoś zaznaczyć na mapce położenie miecza Smocza Zguba, bo nie mogę go znaleźć
: / ?

Smocza zgube można też później kupić u handlarzy w Khorinis. Ale jak idziesz od strony czarnego Trolla do słonaecznego kręgu to pod łukiem skalnym stoją dwaj włuczędzy. Idziesz dalej i po prawej stronie ić cały czas przy ścianie i znajdziesz jaskinie ze szkieletami. Na końcu jest ta broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:32, Badyl13 napisał:

Mam prośbę, może mi ktoś zaznaczyć na mapce położenie miecza Smocza Zguba, bo nie mogę go znaleźć
: / ?

i raczej nieznajdziesz. ja go sam sobie wykulem, a za innym razem kupilem od ktoregos z kupcow. niepamietam u ktorego. ale raczej sam musisz sobie wykuc, lub poszukaj we wszystkich jaskiniach. a wiedzial ktos ze w w lasach kolo farmy onara jest pelno gronowcow? na lewo od miejsca gdzie stoi sentenza. sprawdzcie se! ale jest tam pelno szkieletow i innych potworow ale zato mnostwo zagadek. gratuluje jak ktos sie skapnie jak wejsc do srodka bo napoczatku pomyslicie ze to zwykle kapliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... jestem początkującym w Gothica... więc sie zapytam
Gdzie jest latarnia morska w Khorinis?? I czy bandyci tam są mocni (tak, tak chce sie dostać do górnego zamku)
Gdzie ja kurka wodna w okolicach wyżej wymienionego miasta znajde Orka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować