Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 21:42, Ziomuś SmS napisał:

A tak w ogóle czy da się dołączyć do magów wody ,bo tak ostatnio sobie myślę czyby w tego Gothica
sobie nie pograć i go wreszcie skończyć :P

Oczywiście żę się da, ale do Kręgu Wody. I mówimy tu oczywiście o dodatku - NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:44, Meykan napisał:

Nie ma niestety możliwości dołączenia do Magów Wody.
A szkoda bo to moja jedna z ulubionych gildii.


Ale przynajmniej jest możliwość nauczenia sie ich magii, lepszy rydz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:42, Ziomuś SmS napisał:

A tak w ogóle czy da się dołączyć do magów wody ,bo tak ostatnio sobie myślę czyby w tego Gothica
sobie nie pograć i go wreszcie skończyć :P


Magiem być nie można tylko członkiem kręgu. Ale to tylko daje pancerz i to wsio. A stroju maga wody nie można nosić. Chociaż czary możesz stworzyć kiedy się przeczyta książki Cronosa i się ma odpowiednie składniki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem juz straznikiem miejskim i chcialem zostac magiem ognia ale nie moge;/ czy da sie cos zrobic zeby opuscic straz i zostac magiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz.
Najpierw świadomie idziesz do straży a tera się pytasz czy magiem możesz zostać.
Nie można chyba że se wcześniejszy sejv wczytasz jeszcze przed dołączeniem do straży i dołączysz do magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 23:40, Aikuh napisał:

jestem juz straznikiem miejskim i chcialem zostac magiem ognia ale nie moge;/ czy da sie cos
zrobic zeby opuscic straz i zostac magiem??


Nie ma szans. To są dwie oddzielne gildie i zostanie Starżnikiem prowadzi do bycia Paladynem, a zostanie Nowicjuszem do tytułu Maga Ognia.
Tak swoją drogą, to nie róbcie jak ktoś tutaj wcześniej napisał - tzn. nie dawajcie 1000 zł. i owcy tylko po to, żeby się dostać do klasztoru. Wystarczy pogadać z Vatrasem, żeby Ci pomógł dostać się do klasztoru, potem idź do Darona i wykonaj jego zadanie z posążkiem. I tak klasztor stoi otworem za friko.

Ja z kolei zastanawiam się jak to jest z pomocą od Laresa. Chcę iść poszukać fragmentów ornamentu, a Baltram powiedział, że postara się znaleźć jakiegoś następce dla Laresa w porcie. Lares mówi, żebym mu dał znać kiedy będę gotowy, ale nie mam takiej opcji w dialogu, by mu to powiedzieć :)

A i dzięki za poprzednie rady dla mnie - choć poradziłem sobie w nieco inny sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to Lares pomoże, Tobie dopiero w następnym rozdziale. Miałem kiedyś podobną sytuację i trochę sie dziwiłem. Problem jeżeli dobrze myślę , zostanie wyjaśniony w kolejnym rozdziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:19, Voltarius napisał:

Paladyn nie może robic run.


A właśnie, że może :) W piątym rozdziale mamy możliwość zrobienia runy teleportacyjnej, która przenosi nas do ukrytej komnaty w podziemiach klasztoru. Znajdziemy tam ciężką zbroję paladyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:51, Jakub Wędrowycz napisał:

A właśnie, że może :) W piątym rozdziale mamy możliwość zrobienia runy teleportacyjnej, która
przenosi nas do ukrytej komnaty w podziemiach klasztoru. Znajdziemy tam ciężką zbroję paladyna
:)


No jedną może robić ;] ale i tak raz ją wykorzystamy i jest bezużyteczna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kiedyś dwa pierścienie Kasty Wojowników i jeden amulet tejże kasty,co dało kopa w siłę, uzbieranie zestawu której kasty daje bonus do many??I jak wygląda użytkowanie Szponu Beliara w przypadku maga, przecież on nie macha mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:29, Pawciu45 napisał:

Znalazłem kiedyś dwa pierścienie Kasty Wojowników i jeden amulet tejże kasty,co dało kopa w
siłę, uzbieranie zestawu której kasty daje bonus do many??

Uzdrowicieli, Kapłanów...nie wiem, nie pamiętam.
I jak wygląda użytkowanie Szponu

Dnia 27.12.2007 o 19:29, Pawciu45 napisał:

Beliara w przypadku maga, przecież on nie macha mieczem.

Można zrobić z tego runę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:29, Pawciu45 napisał:

jak wygląda użytkowanie Szponu
Beliara w przypadku maga, przecież on nie macha mieczem.

Szpon przyjmuje postać runy, dzięki której możemy rzucać coraz to lepsze czary, kiedy poznajemy kolejne kręgi magii (tzn. po opanowaniu kolejnego modlimy się do Beliara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:21, RebeliaMuppet napisał:

Czy da się kupić magiczne bełty do kuszy?


Nie nie da się, ale chyba gdzieś czytałem, że jak się sprzeda jakiemuś kupcowi jeden magiczny bełt to w następnym rozdziale będzie miał ich więcej, ale nie sprawdzałem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie wlaczam gre, wybieram "nowa gra", ogladam filmik i TRACH! Wyskakuje mi Windows, a na dodatek myszka przestaje dzialac. Gra pochodzi z DVD CD-Action 09/07. Moj sprzet to SiS Mirage 3 (karta graficzna, Pentium D 3GHz oraz 1280MB RAM. Zaraz wrzuce screena co mi sie pokazuje gdy wyskakuje mi Windek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować