Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 13:35, seles napisał:

> Bo kłamiesz... Najwyższy level w Gothicu to bodajże 50... Wyższego bez kodów nie
da się
> uzyskać.
w gothicu Noc Kruka mozna 60 poziom, 56 napewno

Tak używając bugów to można mieć nawet i 100 ... Bez bugów z wybiciem wszystkiego co rozdział i z wybiciem ludzi to można chyba max 50 zdobyć. A z bugiem chociażby z tym od Bustera jak jesteśmy najemnikiem i musimy mu rogi cieniostworów przynieść to ile expa dostajemy za to ... Taka gra to nie gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:46, karolek44 napisał:

szkoda ze usunąłem frapsa bym ci scerena pokazał ale dobra nie kłóćmy się

no i co mi z tego screena?? Dobra może i go osiągnąłeś. Ale na 100% na bugach. Bo w innym przypadku jest to niemożliwe.
moja najlepsza postać miała chyba 47 lvl. A zabiłem wszystko co się ruszało oprócz ludzi. Jakbym pozabijał ludzi to miałbym może 49 lub 50 level i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko związane z Broniami... mianowicie chodzi mi broń jednoręczną... Jaka jest najmocniejsza ??? Ile zabiera obrarzeń\??? ( tylko nie któregoś z was zdaniem tylko ogólnie jaka jest najlepsza, chodzi mi o obrarzenia??)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek polecam miecz własnowykuty potem dobry miecz lub dobry dług miecz oraz długi miecz. Pamiętaj ,że lepsza jest słabsza broń ale długa niż krótka i silna.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 13:41, Pan Cienia1993 napisał:

Mam pytanko związane z Broniami... mianowicie chodzi mi broń jednoręczną... Jaka jest
najmocniejsza ??? Ile zabiera obrarzeń\??? ( tylko nie któregoś z was zdaniem tylko ogólnie
jaka jest najlepsza, chodzi mi o obrarzenia??)???

Najlepsza jednoręczna to chyba jest magiczne ostrze na smoki. (bo ciężkie magiczne ostrze na smoki to jest miecz dwuręczny) Zadaje on chyba 160 albo 180 obrażeń. I daje +10 do umiejętności posługiwania się mieczem jednoręcznym. Dobry jest też miecz paladyna dwukrotnie konsekrowany. Ale nie pamiętam ile obrażeń zadaje. Też coś koło 160 - 180 pewnie. To masz porównanie jak dobry miecz półtoraręczny zadaje 110 obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Jeśli wybierzemy zostaniemy obywatelem, wypełnimy misję z ułatwionym przyjęciem do straży (pilnowanie skrzyń) to czy będziemy mogli się dołączyć do najemników czy po wykonaniu tego zadania nie będzie odwrotu...

PS. trochę dziwnie wyszło z tą liczbą mnogą ale trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:16, Grzyb Polny napisał:

Mam pytanie:
Jeśli wybierzemy zostaniemy obywatelem, wypełnimy misję z ułatwionym przyjęciem do straży
(pilnowanie skrzyń) to czy będziemy mogli się dołączyć do najemników czy po wykonaniu
tego zadania nie będzie odwrotu...

PS. trochę dziwnie wyszło z tą liczbą mnogą ale trudno :P

MOżesz po zostaniu obywatelem dołączyć gdziei ndziej, a czy po misji z skrzyniami to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:16, Grzyb Polny napisał:

Jeśli wybierzemy zostaniemy obywatelem, wypełnimy misję z ułatwionym przyjęciem do straży
(pilnowanie skrzyń) to czy będziemy mogli się dołączyć do najemników czy po wykonaniu
tego zadania nie będzie odwrotu...


Będziesz mógł chyba jeszcze dołączyć do najemników,ponieważ po wykonaniu tego zadania Andre,zapyta Cię czy jesteś już gotowy dołączyć do straży,odpowiadasz mu że nie i idziesz na farmę Onara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:18, Asthariel napisał:

MOżesz po zostaniu obywatelem dołączyć gdziei ndziej, a czy po misji z skrzyniami to
nie wiem...



Heh. To że po zostaniu obywatelem to wiem :P

Postanowiłem zagrać łucznikiem (a co!) bo gra magiem mi zbrzydła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam tą owce i mam też te 1000szt złota to gdzieja mam to dać komu ?? Niewiem co z tym zrobic ... byłem u tego maga kolo klasztaru I..... i nic... u tego w Khorinis i też nic ... wiec gdzie mam to dac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idziesz gadać z pedro przed klasztorem on daje ci klucz a ty wchodzisz i po lewej masz nowicjusza na trawie który pilnuje owiec. Gadasz z nim i mu ją dajesz. ;) Tak to leciało. :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:48, mlynar911 napisał:

no i co mi z tego screena?? Dobra może i go osiągnąłeś. Ale na 100% na bugach.

A jak inaczej? Bez bugów ten poziom jest kategorycznie niemożliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem z próbą ognia... podałem się tej prubie ognia ale nie wiem gdzie jest to coś zo znajde na końcu ścierzki... wie ktoś może gdzie to jest... i oprócz tego jakie będą po tym dwa zadania z odp odrazu na te dwa zadania ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:27, Pan Cienia1993 napisał:

Słuchajcie mam problem z próbą ognia... podałem się tej prubie ognia ale nie wiem gdzie
jest to coś zo znajde na końcu ścierzki... wie ktoś może gdzie to jest... i oprócz tego
jakie będą po tym dwa zadania z odp odrazu na te dwa zadania ????

to proste-podążaj ściezką aż sięskończy...a potem z niej zejdź:)
W każdym razie na koncu ścieżki szukaj zarośniętej jaskini.

PS A odpowiedzi podyktuje ci moc Innosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 15:29, zadymek napisał:

> jakie będą po tym dwa zadania z odp odrazu na te dwa zadania ????
to proste-podążaj ściezką aż sięskończy...a potem z niej zejdź:)
W każdym razie na koncu ścieżki szukaj zarośniętej jaskini.

PS A odpowiedzi podyktuje ci moc Innosa:)


Ale która to jaskinia... ta co jest jak się idize do słonecznego kręgu... tam jest 3 szkieletów i dwóch wojowników cienie ( i miecz smocza góba ) ale tam nie ma skrzynki.... więc gdzie to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować