Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 19:43, Gumiś2 napisał:

Nie byłem u niej ;] A takie pytanko się ma... Kiedy wszystkie Polne Bestie znikną z tych
pól w okolicy farmy Onara? Czy będą odnawiać się co rozdział? Czy po wybiciu ich z jaskini
(ten quest z oczyszczeniem ich siedliska) automatycznie znikną z pól? Czy w jaskini odnowią
się co rozdział? Bo nienawidzę tego typu potworów (podobnie jak pełzaczy i krwiopijców)
i zależy mi na szybkim wybiciu dziadów ;]

One są najfajniejsze :D A jeśli zafundujesz im totalną rzeź, to po rozdziale zrespawnują się jedynie w określonych, rzadkich miejscach jeden - dwa osobniki. Więc luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2008 o 19:46, Piciambeer napisał:

One są najfajniejsze :D A jeśli zafundujesz im totalną rzeź, to po rozdziale zrespawnują
się jedynie w określonych, rzadkich miejscach jeden - dwa osobniki. Więc luz.


Tylko dodam, że w późniejszych rozdziałach pojawią się Poszukiwacze i Jaszczuroludzie czy jakoś tak... więc nie będzie łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ornamentów. Mam na mapie zaznaczone miejsca ich ukrycia, ale nie wiem jak się do nich dostać. Na polach Onara i w słonecznym kręgu (czy jakoś tak) nie mam żadnych wskazówek. W ruinach w pobliżu miasta znalazłem dwa przełączniki, ale nie wiem co dalej. Może mi ktoś pomóc? Ponadto mam jeszcze kłopot ze znalezieniem dla Vatrasa zastępstwa. Gdy rozmawiam z Magami Wody w ruinach na północnym wschodzie nie pojawia się opcja o zastępstwo. Gdzie znajdę kogoś kto zastąpi Vatrasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 10:04, Michal 1232 napisał:

Mam pytanie odnośnie ornamentów. Mam na mapie zaznaczone miejsca ich ukrycia, ale nie
wiem jak się do nich dostać. Na polach Onara i w słonecznym kręgu (czy jakoś tak) nie
mam żadnych wskazówek. W ruinach w pobliżu miasta znalazłem dwa przełączniki, ale nie
wiem co dalej. Może mi ktoś pomóc? Ponadto mam jeszcze kłopot ze znalezieniem dla Vatrasa
zastępstwa. Gdy rozmawiam z Magami Wody w ruinach na północnym wschodzie nie pojawia
się opcja o zastępstwo. Gdzie znajdę kogoś kto zastąpi Vatrasa?

Przy miejscach gdzie znajdują się ornamęty są takie kamienie,tak jak w Stonehage,a na tych kamieniach(są ich 3 albo 4) są właśnie przełaczniki,klikas zje wszystkei po koleji,wyskakuje strażnik,rozwalasz go i w jego ekwipunku jest ornament ;).Jeżeli chodzi o znalezienie zastepstwa dla Vatrasa to musisz wykonać wszytkie questy fabularne dla"Nocy Kruka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 10:04, Michal 1232 napisał:

Mam pytanie odnośnie ornamentów. Mam na mapie zaznaczone miejsca ich ukrycia, ale nie
wiem jak się do nich dostać. Na polach Onara i w słonecznym kręgu (czy jakoś tak) nie
mam żadnych wskazówek. W ruinach w pobliżu miasta znalazłem dwa przełączniki, ale nie
wiem co dalej. Może mi ktoś pomóc? Ponadto mam jeszcze kłopot ze znalezieniem dla Vatrasa
zastępstwa. Gdy rozmawiam z Magami Wody w ruinach na północnym wschodzie nie pojawia
się opcja o zastępstwo. Gdzie znajdę kogoś kto zastąpi Vatrasa?

Po co zawracasz głowe przecież są strony z solucjami na ten temat np.Gothic Site

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:48, gto65 napisał:

Po co zawracasz głowe przecież są strony z solucjami na ten temat np.Gothic Site

Jeżeli masz jakiś problem w grze, nie wiesz jak przejść to chyba od tego jest forum żeby zapytać co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:48, gto65 napisał:

Po co zawracasz głowe przecież są strony z solucjami na ten temat np.Gothic Site


Och wybacz, że ci zakłócam spokój, ale głupi myślałem, że właśnie po to są fora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:26, Michal 1232 napisał:

> Po co zawracasz głowe przecież są strony z solucjami na ten temat np.Gothic Site


Och wybacz, że ci zakłócam spokój, ale głupi myślałem, że właśnie po to są fora!

No dobra macie rację.Po prostu te pytania tu są coraz dziwniej proste,a to dla tego że ja przeszedłem gothica2 NK jak jeszcze neta nie miałem i obyło mi się nawet bez solucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Irdorath znajdę jeszcze jakieś smocze jajo? Bo aby ukończyć zadanie w Khorinis, to muszę wszystkie, co mam oddać Bennetowi... I nie będę miał na miksturkę +15. Hm?

PS. Screeny z jednej, trzygodzinnej sesji:
1: Jak wszcząłem bójkę, to Lee mi zaczął Elwisa tańczyć, zamiast atakować xD
2: Nefarius i Myxir w jednej z jaskiń... Niedaleko legowiska czarnego trolla. WTH?
3. A fuuuuuuj :P Zmora graczy!

20081031185229

20081031185244

20081031185257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:59, gto65 napisał:

Na wyspie Irdorath znajdziesz akurat tyle jaj ile będzie potrzeba do mikstury.

Mam nadzieję :]

To lecę zbierać załogę i jazda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:53, Piciambeer napisał:

PS. Screeny z jednej, trzygodzinnej sesji:
1: Jak wszcząłem bójkę, to Lee mi zaczął Elwisa tańczyć, zamiast atakować xD
2: Nefarius i Myxir w jednej z jaskiń... Niedaleko legowiska czarnego trolla. WTH?
3. A fuuuuuuj :P Zmora graczy!

Hmmm...tak od siebie to nie mogło wyskoczyć,może używałes jakiś kodów albo modów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 19:52, Revar napisał:

> PS. Screeny z jednej, trzygodzinnej sesji:
> 1: Jak wszcząłem bójkę, to Lee mi zaczął Elwisa tańczyć, zamiast atakować xD
> 2: Nefarius i Myxir w jednej z jaskiń... Niedaleko legowiska czarnego trolla. WTH?

> 3. A fuuuuuuj :P Zmora graczy!
Hmmm...tak od siebie to nie mogło wyskoczyć,może używałes jakiś kodów albo modów?

Ale o co chodzi? :]

Gram bez kodów, mody mam tylko do pierwszej części Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,myślałem,że jak dajesz te screeny to,chciałbyś wiedzieć dlaczego to się dzieje ;].Jak wyczytuje w poscie słowa o czymś dziwnym,jakichś problemach to od razu ruszam z pomocą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 22:28, Revar napisał:

Heh,myślałem,że jak dajesz te screeny to,chciałbyś wiedzieć dlaczego to się dzieje ;].Jak
wyczytuje w poscie słowa o czymś dziwnym,jakichś problemach to od razu ruszam z pomocą
:).

Nie, te skriny miały tylko i wyłącznie podtekst humorystyczny =)

Ala jak już chcesz pomagać... Dlaczego żadne filmiki z gry mi nie działają? Nie ma obrazu, dźwięk jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:31, AR999 napisał:

Najprawdopodobniej wina kodeków ( ich braku) .

Tyle to się domyśliłem. Na XP K-Lite Media Codec Pack wystarczał, teraz mam WinVis64 i czarno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:54, Piciambeer napisał:

Aha, to ta jaskinia konkretnie:


Różnego rodzaju ciała znajdują się jeszcze za palisadą orków w Górniczej Dolinie,oraz chyba jeszcze w jakiś miejscach.Spowodowane jest to tym że część NPC przemieszcza się między lokacjami (GD,Jarkendar,Khorinis), dlatego coś z ich ciałami w innej lokacji musi się dziać.Tak lądują w jaskini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 17:40, raven91 napisał:

Różnego rodzaju ciała znajdują się jeszcze za palisadą orków w Górniczej Dolinie,oraz
chyba jeszcze w jakiś miejscach.Spowodowane jest to tym że część NPC przemieszcza się
między lokacjami (GD,Jarkendar,Khorinis), dlatego coś z ich ciałami w innej lokacji musi
się dziać.Tak lądują w jaskini :)

No o palisadzie to wiedziałem, ale tutaj się srogo zdziwiłem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować