Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 13:56, Wintesun napisał:

klawiszy numerycznych albo coś, a nie za każdym uruchomieniem gry czy też zmienianiem
Tym bardziej jak jest się początkującym
magiem i zmienia się bronie na miecz/łuk/magia, można nieźlie się zzeźlic i stracic sporo
HP zanim uźgnie się coś zdrowia przeciwnikowi ( jednej z tych przeklętych bestiii jak
mawiają mieszkańcy wyspy)

przecież miecz wyciąga się jedynką, łuk dwójką, a magia jest na reszcie cyferkowych klawiszy. A jak nie chcesz ich używać to można też przytrzymać spację i wybrać co chcesz wyciągnąć (za pomocą ''a'' i ''d'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie.Mam taki oto problem:Nie moge nic zmieniac w opcjach.jak coś zmienie i zapisze to mi sie gra wyłancza i się nie chce włączyc.Dopiero się włancza jak zresetuje kompa.Może mi ktoś pomóc zo zrobic żeby było normalnie?Kiedyśto zrobiłem ale nie pamietam jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:00, edeusz napisał:

Pomóżcie.Mam taki oto problem:Nie moge nic zmieniac w opcjach.jak coś zmienie i zapisze
to mi sie gra wyłancza i się nie chce włączyc.Dopiero się włancza jak zresetuje kompa.Może
mi ktoś pomóc zo zrobic żeby było normalnie?Kiedyśto zrobiłem ale nie pamietam jak :P


Podaj parametry swojego komputera. A spełniasz minimalne wymagania gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:27, Piciambeer napisał:

> > Rozumiem, że jako najemnik zamiast zadania z Pierścieniami Orków dostałem zadanie

> ze
> > Smoczymi Jajami Od Jaszczuroczłeków? Pytam się, bo nie wiem czy mi jakieś jajo
zostanie
>
> > na miksturę +15 do siły ^^ Śmiało robić tego questa?
> Tak oczywiście (jeśli ich nie sprzedasz)
Aha, dzięki.

I jeszcze pytanie... Żal sprzedawać magicznego i ognistego łuku. Czy jak gdzieś do skrzyni
włożę [u Harada na przykład] to gra nie wsiąknie tych przedmiotów?

Nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z GD, niedługo wypływam do Irdorath. Mam taki plan: Wyuczyć się alchemii [+27 do siły - tyle mam składników. Ciężko Smoczy Korzeń znaleźć :/] i przeczytać zachowane tabliczki [+12 do siły]. Później jeszcze 4 punkty siły zdobyć z kapliczki Innosa[1 siłę już wziąłem].
Wydaje mi się to dość przedsiębiorcze, bo nie chcę chomikować PN na kolejne 5 pkt siły za 20 PD, a później 25 PN O_o
184 to dość przyzwoity wynik, prawda? Tylko jeszcze dwuręczna do 100 % [potrzeba 39 PD - 10 już mam ^^''] i gites. Aha, w Irdorath dojdzie jeszcze +15 siły. Będzie 199. Jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

199 siły? Tak, jest ok. Ale po co ci aż tyle? I czemu nie kupiłeś lepszej zbroi?! Jeśli tą masz od Jana, to mogłeś go pobić, miałby w kieszeni nie 12, a 24 tysiące sztuk złota. A ciężka kosztuje 20 00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:07, Don Zorro napisał:

199 siły? Tak, jest ok. Ale po co ci aż tyle?

Wiesz, w podstawce w Irdorath Miałem Jaszczuroczłeków na hita :P Ogólnie to lubię kombinować z jak największymi statystykami (2 razy grę przeszedłem; za każdym razem wybiłem CAŁĄ Górniczą Dolinę. Nie wiem czy ktoś tam się ostał:)). Znaczy - starczy. To gicior :D

Aha - limit modlitw za100 SZ w kapliczkach to 5 czy 10?

Dnia 29.10.2008 o 18:07, Don Zorro napisał:

I czemu nie kupiłeś lepszej zbroi?! Jeśli tą masz od Jana, to mogłeś go pobić, miałby w kieszeni nie 12, a 24 tysiące > sztuk złota. A ciężka kosztuje 20 00...


Jan to ten z kuźni w GD? Nie pobiłem go nawet. A zbroję gdzie mogę kupić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy - starczy. To gicior :D

Dnia 29.10.2008 o 18:13, Piciambeer napisał:



Tak, ja znacznie słabszą postacią ukończyłem Idrorath,. a i tak mogłem powiedzieć, że to była bardzo dobra postać.

Dnia 29.10.2008 o 18:13, Piciambeer napisał:

Aha - limit modlitw za100 SZ w kapliczkach to 5 czy 10?


Pojęcia nie mam ;) .Ja sie modliłem u Darrona( na maxa)

Jan to kowal z GD. Ciężką kupisz od Benneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:16, Don Zorro napisał:

Pojęcia nie mam ;) .Ja sie modliłem u Darrona( na maxa)

Phi, z nim to się dogadałem już na ~20 poziomie :)

Dnia 29.10.2008 o 18:16, Don Zorro napisał:

Jan to kowal z GD. Ciężką kupisz od Benneta.

Chyba po dostarczeniu wszystkich jaj smoków? Dopiero jedno (to z GD) mu dałem. Linii dialogowej jeszcze nie ma. Za jaskinie się dopiero zabieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:18, Piciambeer napisał:

Chyba po dostarczeniu wszystkich jaj smoków? Dopiero jedno (to z GD) mu dałem. Linii
dialogowej jeszcze nie ma. Za jaskinie się dopiero zabieram.


Nie jestem pewien, a przeczytałeś almanach w podziemiach?

A o którą chodzi właściwie?

Ciężka - czytasz almanach, gadasz z Bennetem, płacisz 20 000...i może dajesz mu łuski, nie pamiętam dokładnie.
W każdym razie miałem je w ekwipunku, nie szukałem ich.

Średnia - załatwiasz Janowi robotę w kuźni, potem gadasz z nim, dostarczasz mu 12 łusek smoka + 12 000 i masz zbroję. Możesz tą zbroję dostać też od Benneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:24, Don Zorro napisał:

> Chyba po dostarczeniu wszystkich jaj smoków? Dopiero jedno (to z GD) mu dałem. Linii

> dialogowej jeszcze nie ma. Za jaskinie się dopiero zabieram.

Nie jestem pewien, a przeczytałeś almanach w podziemiach?

A o którą chodzi właściwie?

Ciężka - czytasz almanach, gadasz z Bennetem, płacisz 20 000...i może dajesz mu łuski,
nie pamiętam dokładnie.
W każdym razie miałem je w ekwipunku, nie szukałem ich.

Średnia - załatwiasz Janowi robotę w kuźni, potem gadasz z nim, dostarczasz mu 12 łusek
smoka + 12 000 i masz zbroję. Możesz tą zbroję dostać też od Benneta.

Łeeeee to czas pójść troszku do przodu. Po "almanach" [on chyba był w jedynce...? :P]... Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:27, Piciambeer napisał:

Łeeeee to czas pójść troszku do przodu. Po "almanach" [on chyba był w jedynce...? :P]...
Dzięki za info.


Lol, chodzi mi o księgę w podziemiach biblioteki. A łuski chyba dostajesz przy smoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łuski nie mają tu nic do rzeczy,żeby zdobyć Ciężką Zbroję musisz chyba pchnąć trochę fabułę do przodu.Będzie chyba dostępna po tym jak już dowiesz się gdzie jest wyspa,czyli zwiedzisz podziemia klasztoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem u niej ;] A takie pytanko się ma... Kiedy wszystkie Polne Bestie znikną z tych pól w okolicy farmy Onara? Czy będą odnawiać się co rozdział? Czy po wybiciu ich z jaskini (ten quest z oczyszczeniem ich siedliska) automatycznie znikną z pól? Czy w jaskini odnowią się co rozdział? Bo nienawidzę tego typu potworów (podobnie jak pełzaczy i krwiopijców) i zależy mi na szybkim wybiciu dziadów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować