Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 17:19, wdowiakm napisał:

O ile pamętam to do drzwi w jej przybytku, które prowadzą do Gildii Złodziei :)

No właśnie nie, ani tych w jej "hotelu" ani tych do kanałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:27, Piotrekgościu napisał:

No właśnie nie, ani tych w jej "hotelu" ani tych do kanałów...

To nie pamiętam... A jak Ci go wręczała to co Tobie mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:30, wdowiakm napisał:

To nie pamiętam... A jak Ci go wręczała to co Tobie mówiła?

Że to klucz do bram bogactwa :D
Gram w Gothica II już nie pierwszy raz, ale nigdy nie zauważyłem właśnie do czego jest ten klucz. Myślałem zawsze, że albo właśnie do tych drzwi koło niej, albo do tych które bezpośrednio prowadzą do samych kanałów. Teraz miałem okazję to sprawdzic bo klucz od Hanny zdobyłem zanim jeszcze dostałem do któryś z wymienionych drzwi no i ani jednych ani drugich nie mogę nim otworzyc. Nie pamiętam już na 100% jaki jest też opis tego klucza. Albo "Mały jakiś tam klucz" i wygląda tak ładnie, albo poprostu wygląda jak zwykły klucz i napisane jest "Dała mi go Hanna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem do czego ten klucz: Klucz ten jest do jednej ze skrzyń, która znajduje się w jaskini na malej wyspie naprzeciwko portu Khorinis. Jaskinia ta jest to skarbiec należący do gildii złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to był mój kolejny pomysł, którego jednak zapomniałem sprawdzic... No skoro to jest teoria już dwóch osób to byc możę jest prawdziwa :D Tylko dziwne było dla mnie, że dałaby mi ten klucz jeśli nie jestem członkiem Gildii, zaraz to sprawdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ten klucz na 100% :)
A dała Ci ten klucz z wdzięczności za to, że oddałeś jej księgę Lehmara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:14, Piotrekgościu napisał:

Do otworzenia czego służy klucz który daje Hanna gdy oddamy jej księgę z dłużnikami Lehmara?


Jak ktos ci juz pisal, klucz ten otwiera skrzynie na wysepce i sa lupy gildii. A drzwi obok Hanny otwiera klucz, ktory dostajesz od Casii po przyniesieniu pierscienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Windows Vista 64bit i chce na niej odpalić Gothic 2, gra się włącza ale nie ma dźwięku z tła, rozmowy są, odgłosy walki też tylko brakuje podkładu muzycznego również w menu. To samo w Gothic 1. Ponowna instalacja gry nic nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge na chwile zmienić temat ??

Chodzi mi o to że mam problem z przejściem gry. Jestem u magów wody i jest pewiem problem. Musze otworzyć portal do innego świata wiem gdzie go wsadzić ale nie mam tego klucza ( z ornamentów ). Co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 16:44, bodzio73 napisał:

Moge na chwile zmienić temat ??

Chodzi mi o to że mam problem z przejściem gry. Jestem u magów wody i jest pewiem problem.
Musze otworzyć portal do innego świata wiem gdzie go wsadzić ale nie mam tego klucza
( z ornamentów ). Co mam zrobić??



Wziac mape od bodajze Nefariusa i isc szukac kawalkow ornamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 16:44, bodzio73 napisał:

Moge na chwile zmienić temat ??

Chodzi mi o to że mam problem z przejściem gry. Jestem u magów wody i jest pewiem problem.
Musze otworzyć portal do innego świata wiem gdzie go wsadzić ale nie mam tego klucza
( z ornamentów ). Co mam zrobić??


Jeden dostajemy od Vatras-a, dwa kolejne są w kamiennych kręgach *las na wschodzie i na farmie Onara) i ostatni mają paladyni (tą informację dostajemy od Cavalorn-a który poszykauja ornamentów przy kręgu na farmie Lobart-a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłeś wszystkie trzy części ornamentu?

1. Pierwszy znajdziesz Przy słonecznym kręgu. Musisz nacisnąć trzy przyciski znajdujące się na ściankach tych kamieni co tworzą krąg. Pojawi się kamienny strażnik pokonaj go a po nim pozostanie ten kawałek ornamentu. Weź ze sobą Laresa.
2. Drugi kawałek ornamentu znajdziesz na jednej z farm najbliżej farmy Onara jest on na polu również trzy przyciski i pokonanie strażnika w tym przypadku pomogą Ci wieśniacy.
3. Trzeci kawałek ornamentu powinien być na farmie Lobarta przy tym kręgu ale uruchamiając trzy przyciski nic się nie stanie pogadaj z Cavalornem. który jest na miejscu a następnie idź do Lorda Hagena i poproś o ostatnią część ornamentu...
4.Czwarty kawałek ornamentu dostajesz od Vatrasa.

Następnie idź do magów wody i oddaj wszystkie części ornamentu magowi który zlecał Tobie znalezienie tych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się może jakie obrażenia zadaje Magiczny Miecz Dwuręczny? Bo w informacjach w ekwipunku niestety, ale informacji takiej nie ma, jest tylko wymagana siła (60) i to, że miecz dodaje +10 do machania dwuręczną bronią. Poszperałem też trochę na googlach, ale nie udało mi się odszukac takiej informacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 00:40, Piotrekgościu napisał:

Ktoś orientuje się może jakie obrażenia zadaje Magiczny Miecz Dwuręczny? Bo w informacjach
w ekwipunku niestety, ale informacji takiej nie ma, jest tylko wymagana siła (60) i to,
że miecz dodaje +10 do machania dwuręczną bronią. Poszperałem też trochę na googlach,
ale nie udało mi się odszukac takiej informacji :/

Miałem to samo z tym mieczykiem i on chyba ma około 100-120 dmg, ciężki magiczny miecz ma coś koło 130-140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 01:29, Bosper napisał:

Miałem to samo z tym mieczykiem i on chyba ma około 100-120 dmg, ciężki magiczny miecz
ma coś koło 130-140.

Oj chyba ma trochę więcej. Bo Duże Magiczne Ostrze na smoki ma 180 obrażeń. To ten gorszy ma gdzieś 160 obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie nie nie :) Mi chodzi o zwykły miecz dwuręczny z rudy wykuty własnymi rękoma (np w 2 rozdziale) a nie ten z końca gry.

Bosper - Thx, chociaż te 100-120 dmg to byłoby aż za dużo, ale całkiem możliwe, że aż tyle ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:19, Piotrekgościu napisał:

Bosper - Thx, chociaż te 100-120 dmg to byłoby aż za dużo, ale całkiem możliwe,
że aż tyle ma.

Hmmm ten co paladyn nosi wyłącznie? O ten Ci chodzi? Jak tak to w NK nie pamiętam ile on zadaje ;d w podstawce to gdzieś koło 60 - 70 dmg xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:27, mlynar911 napisał:

> Bosper - Thx, chociaż te 100-120 dmg to byłoby aż za dużo, ale całkiem możliwe,

> że aż tyle ma.
Hmmm ten co paladyn nosi wyłącznie? O ten Ci chodzi? Jak tak to w NK nie pamiętam ile
on zadaje ;d w podstawce to gdzieś koło 60 - 70 dmg xD

Jest taki miecz dwuręczny z rudy ten zadaje chyba około 80. rzeczywiście Bennet uczy go wykuwać w II rozdziale jak mu przyniesiesz trochę magicznej rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magiczny miecz dwuręczny
60 siły
80 obrażeń
100 zasięg
10% bonus do użycia broni dwuręcznej
Jako najemnik można wykuć już w drugim rozdziale (ucząc się od Benneta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować