Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

wlasnie jak sie dostac do wodnego kregu bo chyba cos zepsulem bo wykonalem sporo zlecen dla wodnego kregu i magow wody co teraz mam zrobic zeby sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 19:25, 21question napisał:

wlasnie jak sie dostac do wodnego kregu bo chyba cos zepsulem bo wykonalem sporo zlecen
dla wodnego kregu i magow wody co teraz mam zrobic zeby sie dostac


Pogadaj z Vatrasem, on ci wszystko wyjasni. Potem troche popytaj na przystani o zaginionych i podazaj za fabula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 19:27, TICOCHONDRIUSS napisał:

> wlasnie jak sie dostac do wodnego kregu bo chyba cos zepsulem bo wykonalem sporo
zlecen
> dla wodnego kregu i magow wody co teraz mam zrobic zeby sie dostac

Pogadaj z Vatrasem, on ci wszystko wyjasni. Potem troche popytaj na przystani o zaginionych
i podazaj za fabula...

dobra juz wiem jak wystarczylo pojsc do obozu bandytow tam Greg zabil Dextera Dexter mial list od Kruka pozniej tylko trzeba bylo isc do vatrasa i do gospody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:54, mlynar911 napisał:

Do Nocy Kruka wyszedł nowy pliczek w rodzaju patcha ;d tutaj więcej informacji
http://poziomkaz.pl/news/177


Bardzo ciekawa poprawka,naprawiająca wiele usterek i niedociągnięć oraz z tego co widnieje w opisie patcha chyba wszystkie bugi ułatwiające grę.Jak następnym razem będę grał w NK to na pewno ściągnę sobie tę poprawkę.Dzięki za wrzucanie linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:28, raven91 napisał:

Bardzo ciekawa poprawka,naprawiająca wiele usterek i niedociągnięć oraz z tego co widnieje
w opisie patcha chyba wszystkie bugi ułatwiające grę.Jak następnym razem będę grał w
NK to na pewno ściągnę sobie tę poprawkę.Dzięki za wrzucanie linka.

Nie ma sprawy ;d chociaż dziwi mnie to ,że on poprawia tyle błędów a tak mało waży ,... nie całe 3 MB ... Coś mi tutaj nie pasuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:21, TICOCHONDRIUSS napisał:

Teraz ja mam pytanko.
Wie ktos co to jest, te plasko rzezby sa na scianach w kopalni za obozem Dextera.


Zapewne nic ważnego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 18:48, DJ Szlafrok napisał:

I cóż z tego, skoro ich używanie ma sens dopiero przy wysoko rozwiniętemu danemu atrybutowi?
Toż to zwykłe marnotrawienie tabliczek przy sile 20 czy zręczności 30, więc na początku
daje to całe wielkie nic.


Dobrze wiesz, że nie o to mi chodzi... Chodzi o to że dodatek jest dobrze zrobiony i można zrobić potężnego bohatera inwestują w konkretną umiejętność w czym chcemy by nasz heros był najlepszy. Jeśli chcemy broń jednoręczną to ładujemy w siłę i broń jednoręczną i oczywiście jeśli potrzeba to w zręczność. I nie chodzi mi tu o samo wykorzystania tabliczek... Więc jeśli dodatek dla Ciebie jest za trudny jak dla kolegi i uważasz, że jest bee to nie graj proste... Oszczędzisz nam przy tym marudzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko co zrobić by ten myśliwy nie zginął na polowaniu(przy wilkach) bo biorę na siebie 3 wilki a on i tak ginie ; //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 08:36, wiedx1 napisał:

Małe pytanko co zrobić by ten myśliwy nie zginął na polowaniu(przy wilkach) bo biorę
na siebie 3 wilki a on i tak ginie ; //



Najlepiej nie bierz go ze sobą tak jak ja go nie biorę. W polowaniu na wilki sam sobie radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 08:38, wdowiakm napisał:

> Małe pytanko co zrobić by ten myśliwy nie zginął na polowaniu(przy wilkach) bo biorę

> na siebie 3 wilki a on i tak ginie ; //


Najlepiej nie bierz go ze sobą tak jak ja go nie biorę. W polowaniu na wilki sam sobie
radzę :)

Hm warto wiedzieć bo mam teraz 2 poziom(niemal 3) i za bardzo nie mam jakich zadań robić a najszybciej jest zrobić dla tych mistrzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 16:07, 21question napisał:

oto moje staty (jestem w 3 rozdz) moge z takimi juz wyruszac do tej mapki gdzie Kruk
wiezi ludzi??



spokojnie ^^
Bd musiał czasami się wysilić, ale dasz bez większych problemów radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 18:33, 21question napisał:

gralem przed chwila znowu (wciagnelo mnie nawet:P) i mam ten pierscien od saturasa i
nie wiem co mam z nim zrobic zeby otworzyc ten portal


Podejdź do portalu i obok niego jest otwór na ten pierścień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 19:07, wdowiakm napisał:

> gralem przed chwila znowu (wciagnelo mnie nawet:P) i mam ten pierscien od saturasa
i
> nie wiem co mam z nim zrobic zeby otworzyc ten portal

Podejdź do portalu i obok niego jest otwór na ten pierścień :)


Po

Spoiler

lewej stronie

od tych wielkich drzwi, zeby byc dokladnym xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 08:36, wiedx1 napisał:

Małe pytanko co zrobić by ten myśliwy nie zginął na polowaniu(przy wilkach) bo biorę
na siebie 3 wilki a on i tak ginie ; //


Ja go biore zawsze, ale przed wyruszeniem mam w ekwipunku pare zwojow, najlepiej cus z ogniem. Z wilkami raczej sobie radzi, z cieniostworem i z orkiem trzeba mu pomoc.

Idz zawsze za nim, ma dobry luk i zanim doleca to cus zaciupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pewien problem. Podczas gry w NK, wyłączyli prąd, kiedy włączyłem go ponownie w miejscu QuickSave''a nie było zapisu (po prawej stronie, białe tło w okienku, 0 h grania itd.), oczywiście też nie dało się go włączyć, po prostu wywalało mnie do menu :-( Co mam zrobić?! (mam kopię zapisu ale tylko samego QuickSave''a). Nie chcę zaczynać gry od początku byłem w V rozdziale i miałem ok. 30... lvl... Ostatni save który mam (normalny nie quick) to z przed 2 dni ;-/ POMÓŻCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego?! Jak skopiuję cały folder Saves to wszystko gra, tylko nie, jak skopiuję pojedynczo save''a, od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować