Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2009 o 19:15, Błoniak napisał:

/rachciachciach xD/

Thx za odpowiedź :) I wszystkim którzy próbowali i się przyczyniali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:40, Makowski 13 napisał:

Witam
We kto jak zwiększyć poziom krwi w noc kruka lub włączyć antyaliasing

AA raczej tylko w panelu kontrolnym karty graficznej, a poziom gore w pliku konfiguracyjnym gry(a przysiągłbym, że w G2 dało się to ustawić w menu gry, dziwne)
W pliku
gothic.ini
szukaj wpisu
BloodDetail
Maksymalny poziom ustawić można bodajrze na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:54, zadymek napisał:

Maksymalny poziom ustawić można bodajrze na 3

Hmm nawet nie widziałem ,że takie coś istnieje... Dużo zwiększa "tryskalność" krwi wtedy ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 16:59, mlynar911 napisał:

> Maksymalny poziom ustawić można bodajrze na 3
Hmm nawet nie widziałem ,że takie coś istnieje... Dużo zwiększa "tryskalność" krwi wtedy
? ;d

Ujmę to tak: po śladach krwi możesz wytropić rannego uciekiniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:16, zadymek napisał:

Ujmę to tak: po śladach krwi możesz wytropić rannego uciekiniera.

Hmmm czyich śladach ? Czyżby naszych ? ;d Jak będę miał NK na kompie to wypróbuje to ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:13, mlynar911 napisał:

> Ujmę to tak: po śladach krwi możesz wytropić rannego uciekiniera.
Hmmm czyich śladach ? Czyżby naszych ? ;d Jak będę miał NK na kompie to wypróbuje to
;d


Ja mialem tak, ze widac bylo moje (a wlasciwie Beziego) slady i jakiegos delikwenta, ktory mi sie nawinal pod mieczyk... Z potworami bylo tak samo, a propos: jaszczurki krwawia na zielono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam kolejne pytanie :D
Gdzie można znaleźc klucz do skrzyni która stoi koło Estebana? Nigdy jeszcze nie udało mi się jej otworzyc, nawet zabijając każdego bandytę i przeszukując ich ekwipunek. Da się w ogóle to zrobic czy może po prostu programistom coś nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:24, TICOCHONDRIUSS napisał:

Ja mialem tak, ze widac bylo moje (a wlasciwie Beziego) slady i jakiegos delikwenta,
ktory mi sie nawinal pod mieczyk... Z potworami bylo tak samo, a propos: jaszczurki krwawia
na zielono.

Hehe a ciekawo jakby to wyglądało podczas walki z Grega z Bandytami koło farmy Onara ;] Morze krwi by powstało ;d

Piotrekgościu
Hmmm jeżeli stoi koło Estebana to on powinien mieć klucz. Ale coś mi świta ,że tam nie jest on potrzebny. Normalnie wytrychami można ją chyba otworzyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, hmmm... nie jestem na 100% pewny czy ten kufer stoi bezpośrednio kolo Estebana, ale na pewno jest on w obozie bandytów i stoi "na świeżym powietrzu" musiałbym grę odpalic żeby dokładnie określic jego lokalizację. Wiem jednak, że ani Esteban ani raczej żaden z bandytów klucza nie mają bo tak jak pisałem - robiłem rozwałkę, zabierałem wszystko wszystkim a kufer nadal nieugięcie stawia opór... (otwierania zamków też oczywiście mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to dziwne bo z tego co pamiętam to jedyne 2 klucze potrzebne do otwierania skrzyń w obozie to mają
- wąż błotny
-skiner
a jeszcze bloodwyn zapomniałem to 3. Może sprawdź jeszcze raz czy na pewno do niego klucz potrzebny ;] Jeżeli tak to nie wiem nie umiem Ci w tym momencie pomóc ;]

HareQ
Jak nie walczy z byle kim... Jak sam rozwalił całą bandę Dextera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:54, zadymek napisał:

AA raczej tylko w panelu kontrolnym karty graficznej, a poziom gore w pliku konfiguracyjnym
gry(a przysiągłbym, że w G2 dało się to ustawić w menu gry, dziwne)
W pliku
gothic.ini
szukaj wpisu
BloodDetail
Maksymalny poziom ustawić można bodajrze na 3


W gothic 2 nie ma problemu to ustawić tylko w noc kruka nie ma tego pliku gothic.ini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 18:43, Makowski 13 napisał:

W gothic 2 nie ma problemu to ustawić tylko w noc kruka nie ma tego pliku gothic.ini


Jest, jest. I to w tym samym folderze, w którym znajdował się w wypadku podstawowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:06, Piotrekgościu napisał:

No właśnie nie, hmmm... nie jestem na 100% pewny czy ten kufer stoi bezpośrednio kolo
Estebana, ale na pewno jest on w obozie bandytów i stoi "na świeżym powietrzu" musiałbym
grę odpalic żeby dokładnie określic jego lokalizację. Wiem jednak, że ani Esteban ani
raczej żaden z bandytów klucza nie mają bo tak jak pisałem - robiłem rozwałkę, zabierałem
wszystko wszystkim a kufer nadal nieugięcie stawia opór... (otwierania zamków też oczywiście
mam)


Ja nie otwarlem skrzyni w chatce ponad Estebanem, a wlasciwie to jest przejscie do kopalni. W drzwiach stoi Thorus i wpusci nas tylko z czarwona tabliczka. Mysle, ze klucz ma wlasnie Thorus, ale jego zawsze oszczedzalem - sentyment do starych przyjaciol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:24, TICOCHONDRIUSS napisał:

Ja nie otwarlem skrzyni w chatce ponad Estebanem, a wlasciwie to jest przejscie do kopalni.
W drzwiach stoi Thorus i wpusci nas tylko z czarwona tabliczka. Mysle, ze klucz ma wlasnie
Thorus, ale jego zawsze oszczedzalem - sentyment do starych przyjaciol...


Nie, klucz który ma Thorus też nie pasuje do tej skrzyni - on ma, ale do swojej, tej, która stoi koło niego. No cóż ta sprawa chyba zostanie nie rowiązana, widocznie po prostu nikt nie ma klucza do tej skrzyni. A klucz napewno jest potrzebny - sprawdzałem dziś :)

No, chyba że ktoś miałby jeszcze jakiś pomysł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 21:55, Piotrekgościu napisał:

/.../


Do tej skrzyni ma klucz Esteban ale jej nie otworzysz gdyż jest to błąd gry. W skrzyni ponoć znajdziesz czerwony pieprz.

"Do tej skrzyni jest klucz, ma go Esteban, ale ten kufer jest zepsuty, normalny błąd w grze. Prawdopodobnie najnowszy patch naprawia ten bug, jak i wiele innych, ale nie jestem pewien." - Cytat z innego forum.

Poszukałem czegoś na temat tej skrzyni i znalazłem ten cytat, który jest powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aha, okej, a więc dzięki :)
Dobra, a teraz już chyba naprawdę ostatnie pytanie xD :
Za pomocą kodów można otrzymac m.in. pancerz magnata. Czy można go normalnie zdobyc w grze? Bo właściwie każdy inny pancerz z tego kodu jest w grze, nawet jeśli samemu nie można takiego zdobyc, ale akurat magnacki nie występuje nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować