Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2009 o 20:22, Nakielnarek123 napisał:

Tylko dlaczego?! Jak skopiuję cały folder Saves to wszystko gra, tylko nie, jak skopiuję
pojedynczo save''a, od czego to zależy?


W katalogu z sejwami jest jeszcze jeden plik go chyba też musisz skopiować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 08:31, wdowiakm napisał:

Oszczędzisz nam przy tym marudzenia :P


Proszę, naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem i oszczędź mi nerwów.
Pisałem O TABLICZKACH i o tym, że przy rozsądnej gospodarce są one początkowo BEZUŻYTECZNE. Ty zaś dopisujesz do mnie coś, czego nawet nie sugerowałem. Nie, dodatek nie jest za trudny.
A takie gadanie jak "jest za trudny jak dla kolegi i uważasz, że jest bee to nie graj proste..." jest po prostu niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden tzn.? U mnie są 22 foldery: savegame1-20, quicksave i Current (w którym nic nie ma). Może więc jednak jest jakiś sposób... :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 20:43, DJ Szlafrok napisał:

/.../


Czytam ze zrozumieniem...
Kolega pisał, że ma za mało siły więc mu napisałem, że może skorzystać z tabliczek bo takowe są więc mi nie mów, jakie one są bo wiem gram w tę grę nie od dziś...

Na tym koniec mojej konwersacji z Tobą nie zamierzam się kłócić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 20:48, Nakielnarek123 napisał:

Jeszcze jeden tzn.? U mnie są 22 foldery: savegame1-20, quicksave i Current (w którym
nic nie ma). Może więc jednak jest jakiś sposób... :-D.



Podejrzewam, ze wlasnie o current chodzilo, bo poza save''ami, tylko to tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Current zajmuje 0 bajtów, nie ma w nim żadnych skrótów ani ukrytych folderów... coś mi się wydaje że to nie to. To też nie jest raczej żaden folder ani plik zewnętrzny, bo wtedy po zamianie powinno być wszystko OK. Nie rozumiem tylko dlaczego chłopacy z PB nie pomyśleli o kopiowaniu zapisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 21:14, Nakielnarek123 napisał:

Current zajmuje 0 bajtów, nie ma w nim żadnych skrótów ani ukrytych folderów... coś mi
się wydaje że to nie to. To też nie jest raczej żaden folder ani plik zewnętrzny, bo
wtedy po zamianie powinno być wszystko OK. Nie rozumiem tylko dlaczego chłopacy z PB
nie pomyśleli o kopiowaniu zapisów...

Jeżeli nic na danym slocie (current) nie zapisałeś to chyba jasne ,że będzie on ważył on 0 bajtów... Current z numerkiem np. 2 odpowiada drugiemu slotowi w grze. Czyli reasumując skopiuj ten current na którym coś zapisałeś jeżeli jest Ci on potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:07, 21question napisał:

1. gdzie jest samuel??
2 .jak mam wykonac te zadanie z kamieniami ogniskujacymi nie wiem gdzie mam wbic pozostale
4

Sam jest w jaskini kawałek za Morganem, kamule masz założyć na postumenty takie same jak ten w świątyni niedaleko portalu, wszystkie one są zaznaczone na mapie, więc na pewno je znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:14, zadymek napisał:

> 1. gdzie jest samuel??
> 2 .jak mam wykonac te zadanie z kamieniami ogniskujacymi nie wiem gdzie mam wbic
pozostale
> 4
Sam jest w jaskini kawałek za Morganem, kamule masz założyć na postumenty takie same
jak ten w świątyni niedaleko portalu, wszystkie one są zaznaczone na mapie, więc na
pewno je znajdziesz.

Aha dzięki, to przy okazji jeszcze jedno pytanie czy moge wejsc do tej jaskini na koncu kanionu czy lepiej nie bo zepsuje fabule
tam sa chyba 2 jaskinie jedna za orkoym obozem jedna na samym koncu i chcialbym je odwiedzic ale nie chce zepsuc jakiegos przyszlego zadania
wiec jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 19:00, 21question napisał:

Aha dzięki, to przy okazji jeszcze jedno pytanie czy moge wejsc do tej jaskini na koncu
kanionu czy lepiej nie bo zepsuje fabule
tam sa chyba 2 jaskinie jedna za orkoym obozem jedna na samym koncu i chcialbym je odwiedzic
ale nie chce zepsuc jakiegos przyszlego zadania
wiec jak

Tam się nie da nic zepsuć, wal śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze biorę ze sobą Bartoka,jednak w moim przypadku Bartok prawie nigdy nie ginie.Nie wiem może jest to spowodowane tym że do tej pory miałem wielkiego farta :p Jak do tej pory przy każdym podejściu zarówno do
Gothic 2 jak i Noc Kruka udawało mi się doprowadzić go aż do walki z orkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 19:48, raven91 napisał:

Też zawsze biorę ze sobą Bartoka,jednak w moim przypadku Bartok prawie nigdy nie ginie.Nie
wiem może jest to spowodowane tym że do tej pory miałem wielkiego farta :p Jak do tej
pory przy każdym podejściu zarówno do
Gothic 2 jak i Noc Kruka udawało mi się doprowadzić go aż do walki z orkiem.

To wszystko jest kwestia szczęścia i po każdej udanej walce po której przyżywacie razem z Bartokiem należy zapisać grę. Wtedy ma się pewność że w końcu uda się przejść tą misję od wilków a na orku skończywszy. Jeżeli mamy lvl 5 lub niżej to jak idziemy z Bartokiem na polowanie to lepiej żeby on wszystko sam zabijał z łuku( jak ma szczęście to zbije wilki, cieniostwora i orka, tylko musi mieć prawie za każdym razem krytyki bo inaczej to lipa będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o Bartoka w G2 NK u mnie nigdy nie ginął. Zawsze miał tą swoją wielką maczetę które ma chyba 90 obrażeń(może więcej). W G2 to inna sprawa bo tam miał nóż na wilki chyba.

Więc nawet orka tam za miastem położył. Z moją skromną pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:49, karolek44 napisał:

a tak przy okazji bartok gada w gothic 2 nk że zaginą mu kolega można go znaleźć ????

Noo właśnie żeś mi to z ust wyjął. Jedyna tajemnica której nie udało mi się rozwiązać. Niby tam coś Bartok gadał że jego przyjaciel Trokar miał kupić ziele w porcie. Więcej nie udało mi się zrobić.

Wśród zaginionych na bagnach nawet go tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:25, Meykan napisał:

Akurat jeśli chodzi o Bartoka w G2 NK u mnie nigdy nie ginął. Zawsze miał tą swoją wielką
maczetę które ma chyba 90 obrażeń(może więcej). W G2 to inna sprawa bo tam miał nóż na
wilki chyba.


To raczej kwestia szczęścia. Ale dobrze jest skierować uwagę wilków na siebie to on je spokojnie może z łuku wystrzelać.

karolek44
Tego kolegi Bartoka nie ma nigdzie. Jest on tylko wspomniany w grze. Lecz jego ciała ani martwego ani żywego nie znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:16, karolek44 napisał:

ja przeszukałem dzielnice portową i też go nie ma

zaginieni sa w Jarkendarze wiec bez sensu ze szukales w Khorinis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować