Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe punkty odbioru osobistego sklepu gram.pl

48 postów w tym temacie

sklep gram.pl

Odbiór osobisty pozwala Ci samemu zdecydować, kiedy i w jakich godzinach chcesz otrzymać przesyłkę. Taka forma zakupu możliwa jest w salonach Sferis, a teraz także w salonach firmy Delkom 2000 - w Wejherowie, Grudziądzu, Słupsku i Gdańsku.

Przeczytaj cały tekst "Nowe punkty odbioru osobistego sklepu gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak kupuję kurierem, bo najbliżej mnie to w Warszawie czyli jakieś 100 km.Może kiedyś będzie w Radomiu chociaż to nie tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 16:16, matis9988 napisał:

Ja i tak kupuję kurierem, bo najbliżej mnie to w Warszawie czyli jakieś 100 km.Może kiedyś
będzie w Radomiu chociaż to nie tak blisko.


Przecież w Radomiu jest odbiór osobisty w C.H. Echo przy ul. Żółkiewskiego. Sprawdź mapkę raz jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 16:20, sirufok1987 napisał:

> Ja i tak kupuję kurierem, bo najbliżej mnie to w Warszawie czyli jakieś 100 km.Może
kiedyś
> będzie w Radomiu chociaż to nie tak blisko.

Przecież w Radomiu jest odbiór osobisty w C.H. Echo przy ul. Żółkiewskiego. Sprawdź mapkę
raz jeszcze;)


Nie sprawdzałem nigdy mapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem łudziłem się, że Toruń jednak dostanie pomocną dłoń... Po raz kolejny policzek dla piernikowego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 16:10, Sipso2008 napisał:

Tak, 3 zeta to majątek... Ciesz się, że i tak prawie za przesyłkę nie płacisz...


Jak wszedł odbiór w Sferis to było za free i było o tym głośno. Ale jak pojawiły się opłaty to jakoś zostało to przemilczane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś zachodnie kresy Polski ubogie w punkty odbioru. Nie, żeby mi jakoś specjalnie zależało (u mnie jest ;-)), ale innym użytkownikom musi być przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 15:48, sirufok1987 napisał:

Szkoda, że znów ominęło Kielce. No nic, czekam dalej.


No w Kielcach by się przydało może kiedyś się doczekamy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nice, ja widzę, północno-zachodnia część kraju jest omijana szerokim łukiem. Nie no ja już tego nie będę komentował bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować