Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #105: Do scen z którego filmu sensacyjnego nawiązuje misja "Tokyo Streets" w grze Kane & Lynch: Dead Men?

30 postów w tym temacie

Gorąco oczekiwana xD pamiętam co się stało z człowiekiem, który odwazył się skrytykować pierwszą (nijaką) część w swojej recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem i źle wybrałem... Ale co do gry, to gdy znajdą ją w sklepie w Pomarańczowej Kolekcji raczej się skuszę i sprawdzę na własnej skórze przygody tych dwóch świrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film w produkcji może zawieźć już choćby z powodu obsady. Bruce''a Willisa jako Kane''a z ledwością przeżyje, ale Jamie''go Fox''a jako Lyncha już mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobra odpowiedź, z resztą nie było to trudne. A tak po za tym, grę parę razy przeszedłem, jest naprawdę dobra i ma klimat. Ale jak niedawno się dowiedziałem, że Lyncha zagra Jamie Foxx, to się wręcz zdenerwowałem. Oczywiście do samego Foxx''a nic nie mam- jest dobrym aktorem, ale przez to film będzie raczej spierdzielony, żeby nie powiedzieć gorzej. Zamiast niego mogli dać Johna Malokovicha albo Billego Boba Thorntona. Ale coż, to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O grze nigdy nawet nie słyszałem, ale jak zobaczyłem screena, to znałem odpowiedź nie czytając nawet dostępnych wariantów odpowiedzi. Jak ktoś oglądał film to skojarzenia powinny się nasunąć bez problemu. Swoją drogą świetny film, kto nie oglądał to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować