Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony planuje odświeżenie kolejnych gier z PlayStation 2

40 postów w tym temacie

Adam Berlik

God of War Collection, czyli pakiet składający się z odświeżonych wydań God of War i God of War II (60 FPS, rozdzielczość HD), cieszy się dużą popularnością wśród posiadaczy PlayStation 3. Nic dziwnego, że Sony ma w planach odrestaurowanie kolejnych gier z PlayStation 2.

Przeczytaj cały tekst "Sony planuje odświeżenie kolejnych gier z PlayStation 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczył bym odświeżoną serię GTA i Silent Hill ;)) Cieniem kolosa i ICO też bym nie pogardził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to o wstecznej kompatybilności możemy zapomnieć.
Na odświeżonych wersjach będą zbijać kasę.

Hmm mi to w sumie nie przeszkadza ale wolałbym żeby na PS Store były do kupienia tak jak gry z PS1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe że Metal Gear a nie MGS hmm..
Shadow of Colossus + ICO (przewidziałem przed zapowiedzią jakiś czas temu :D)
Ratchet & Clank (czemu nie)
GTA (szczerze nie widzę sensu Mam wszystkie części na PS2 jak i na PC wiec w zasadzie mam w HD :D wiec wiele do roboty przy tym by nie mieli jeśli by to było na 1 płycie z 3 platynami :D to w sumie czemu nie)
Resident Evil bardzo chetnie od 0 do 4 + code veronica)
Gran turismo czekam na 5 na odswierzeniu mi nie zależy
Final Fantasy o tak tak tak :D
Yakuza w ogole mnie nie rusza
Silent Hill baaardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow of Colossus + ICO - jestem jak najbardziej ZA.
Resident Evil (jak kolega wcześniej wspomniał jak najwięcej części. Chociaż wątpię, że do pakietu wrzucili by tak dużo gier, zapewne zobaczylibyśmy gry 1-3)
Final Fantasy - tylko te części z Playstation 2 (bo VII-IX są na PSN i nie są takie złe) FF X, X2 i FF XII chętnie kupię w odświeżonej wersji. W końcu nigdy nie miałem PS2, a mój slim nie obsługuje wstecznej kompatybilności...
Yakuza - koniecznie.
No i Metal Gear... Mam nadzieję, że chodziło o Metal Gear Solid 1-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a spodziewałem się raczej, że w PSN pojawią się gry z PS2 które będzie można ściągać na PSP2 i PS3. Ale i tak pewnie to zrobią. Dlaczego w końcu nie? Dodatkowa kasa - dlatego raczej nie ma co się martwić Slappy.

Ja bym chciał Final Fantasy X, Biohazard 4, Ryu ga Gotoku i pakiet GTA w HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 12:24, R3nO napisał:

Heh, a spodziewałem się raczej, że w PSN pojawią się gry z PS2 które będzie można ściągać
na PSP2 i PS3. Ale i tak pewnie to zrobią. Dlaczego w końcu nie? Dodatkowa kasa - dlatego
raczej nie ma co się martwić Slappy.

No mam nadzieje.


Mi się marzy GTA te Liberty City i Vice City Storiers. Wyszły na PSP i PS2, niestety nie miałem przyjemności zagrać. Jakby te obie części wydali na PS3 to moją kasę już mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, pierwszego Deus Ex''a mógłby ktoś odświeżyć (jedynie grafę i dźwięk, core gameplay bez zmian). Zapłaciłbym za nową wersję nawet 200zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Silent hill poprzednie czesci jak i MGS Jestem jak najbardziej za ;) zagrac sobie w SH1 w HD to by bylo cos ja bym do tej listy dopisal jeszcze poprzednie czesci GT i Tekkena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow of Colossus + ICO
Silent Hill 2
Metal Gear Solid 1, 2 i 3
Final Fantasy X
Resident Evil 4 (chociaż ten tytuł można spokojnie na PC odpalić z modem poprawiającym tekstury i jakość filmików, panaoramę też bez problemu można ustawić - RE4 w takim ustawieniu wygląda lepiej niż Alpha Protocol :D)
Fahrenheit
Monkey Island 4
Seria GTA

Największy problem ze starszymi tytułami to brak obsługi telewizorów panoramicznych, co w konsekwencji zmusza do grania z beznadziejnymi pasami po bokach. Do tego niektóre gry cierpią na przerażające spadki animacji (Shadow of Colossus, MGS 3).

Zaletą tych remake''ów są także trofea, które mobilizują do wyciskania z tytułu ostatnich soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Silent Hill 2 :)

A do tego najlepiej ICO + SoC, FF X, X-2, XII i nie pogardziłbym Okami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah jeszcze resident evil 1 2 i 3 częścią niech sony szybko sie decyduje chociaż to jest wyzysk na graczach ps3 powinny mieć wsteczna kompatybilność z grami na ps1 i ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by tam starczyła wsteczna kompatybilność z PS2 :) Ale jako, żę to się prawdopodobnie nigdy nie stanie, to chciałbym zobaczyć Silent Hilla 2, GTA, MGS 1,2, 3, Killzone''a, Final Fantasy X i Residenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 12:23, KrisK91 napisał:

Shadow of Colossus + ICO - jestem jak najbardziej ZA.
Resident Evil (jak kolega wcześniej wspomniał jak najwięcej części. Chociaż wątpię, że
do pakietu wrzucili by tak dużo gier, zapewne zobaczylibyśmy gry 1-3)
Final Fantasy - tylko te części z Playstation 2 (bo VII-IX są na PSN i nie są takie złe)
FF X, X2 i FF XII chętnie kupię w odświeżonej wersji. W końcu nigdy nie miałem PS2, a
mój slim nie obsługuje wstecznej kompatybilności...
Yakuza - koniecznie.
No i Metal Gear... Mam nadzieję, że chodziło o Metal Gear Solid 1-3.


MGS1 jest dostępny na PSN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2010 o 14:56, Bumblejazz napisał:

MGS1 jest dostępny na PSN ;)


Ale nie jest to odświeżona wersja;p Chociaż ten tytuł raczej się już nie pojawi. Szybciej 2 i 3 część;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować