Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer do nowych Transformersów - gotowi na starcie z Trypticonem?

12 postów w tym temacie

Bardzo ładnie się prezentuje i orygianly dubbing jest świetny bodajże głosów użyczają panowie z wersji anime, przynajmiej tak stwierdziłem po głosie Optimusa. Z drugiej strony chętnie zobacze nasz polski dubbing w akcji. Raczej częsc "Wojna o cybertron" nawołuje do innej częsci sagi bo postacie dużo się różnia od oryginału. Wyglądają jak z wersji z Omniconami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem ''prostacko'' - zwiastun miażdży. xD

Szansa, że Trypticona zobaczymy w trzecim filmie? xD

Dla ciekawych - duży, ciemny robot, miażdżący wszystko co go blokuje to Omega Supreme. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda na filmiku, ale ciekawe czy gra wybije się ponad przeciętność poprzedniczek... Oby tak było, bo chętnie bym w nią zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bieda straszna. Oczywiście to tylko zwiastun ale nie zobaczyłem w nim nic co by mnie zachwyciło oraz co by pokazało że tytuł ten będzie się wyróżniał w tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transformersów? Chyba "Trailer do nowych Transformerów" lub ewentualnie "Trailer do nowej gry Transformers". Nie ma to jak Polak tworzący liczbę mnogą od liczby mnogiej. Czy w ogóle jest jakaś korekta przed publikacją? Coś ostatnio zbyt dużo wpadek na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie ma jako takich "poprzedniczek", ona nie ma absolutnie nic wspólnego z filmami Baya i z grami na ich bazie powstałymi.

SP zniszczy na bank, wszak samo Hasbro ogłosiło, że historia przedstawiona w grze zostaje przez nich uznana za oficjalną historię wojny o Cybertron. Dla mnie to więcej niż wystarczający dowód.

Z opinii po niedawnym pokazie można wywnioskować, że multi też jest świetne - 4 klasy dobrze się uzupełniają, perki pozwalają na bardzo dużą rozbieżność w modelu rozgrywki nawet wewnątrz samych klas. Wszystko jest dynamiczne i spójne.

Dla mnie, jako fana Transformers i gracza, zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sratatatatata bum bam sruttutututu blach bach sratatat.Szybkie streszczenie trailera.Mnie ta gra nie przekonuje,aczkolwiek może być to niezły shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować