Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2009 o 00:31, lis_23 napisał:

Na razie z grafiką jest ok - mam inne pytanie: czy jak po zakończeniu darmowych siedmiu
dni grania zakupię pełną wersję gry i ją zainstaluję,będę mógł dalej grać postacią już
stworzoną,czy będę musiał zaczynać zabawę od nowa?.

Ja zrobiłem tak: wysłałem maila do account(at)ageofconan.com z prośbą o przejście z triala na full, przysłali zapytanie o numer aktywacyjny z boxa, wysłałem im i po pół godzinie miałem pełne konto z postacią z triala, oczywiście mamut i inne trialowe bonusy są nadal :)
Mówię o wersji EU, bo na takiej gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 14:56, Zebius napisał:

> Na razie z grafiką jest ok - mam inne pytanie: czy jak po zakończeniu darmowych
siedmiu
> dni grania zakupię pełną wersję gry i ją zainstaluję,będę mógł dalej grać postacią
już
> stworzoną,czy będę musiał zaczynać zabawę od nowa?.
Ja zrobiłem tak: wysłałem maila do account(at)ageofconan.com z prośbą o przejście z triala
na full, przysłali zapytanie o numer aktywacyjny z boxa, wysłałem im i po pół godzinie
miałem pełne konto z postacią z triala, oczywiście mamut i inne trialowe bonusy są nadal
:)
Mówię o wersji EU, bo na takiej gram.


Tylko że ja chcę kupić pełną,pudełkową Polską wersję,choćby ze względu na b.bogate wydanie - artbook,przewodnik,poradnik,soundtrack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie zastanawia,odnośnie grafiki: oglądam sobie gameplaye na youtube z wykorzystaniem directx10 i wszędzie tam są refleksy,efekty świetlne,słońce przenikające przez gałęzie,drzewa,itp. - ja ustawiłem grafikę na maxa i tego nie mam ... czy możliwe jest,że bardziej szczegółowe ustawienia grafiki są tylko w pełnej wersji gry:

filmik żeby pokazać,o co mi,chodzi: http://www.youtube.com/watch?v=I1X_zeFs9_4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Skończyłem właśnie matury ze wszystkiego i postanowiłem wrócić do któregoś z mmo. Naszła mnie chętka na powrót do świata Conana i chciałbym się was zapytać jak bardzo zmienił się aoc od zeszłego roku. Najbardziej interesuje mnie czy zostały dodane jakieś questy na lvlach 60-70 i 70-80 bo farmienie willi w nieskończoność na tych poziomach średnio mnie bawiło. Poza tym chciałbym wiedzieć czy zaszły zmiany w kwestii endgame contentu ostatnio się troszke nudziłem na 80 i chciałbym wiedzieć czy twórcy dodali/naprawili raidy czy też instancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie jaką klasą postaci będzie mi się dobrze grać chciałbym żeby miała dobry dps i średnią obronę dobrze wyglądające zbroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Seveltarm

Ile grałeś w zeszłym roku? Na czym stanąłeś w trakcie raidowania?

Na 60-70 zawsze było wystarczająco contentu by uniknąć willi, w najbliższym patchu ma być nowa lokacja 75-80 (Aczkolwiek ciągle jej jeszcze nie ma ;)

@Nerr012

Dla każdej z klas są fajnie wyglądające sety z instancji, czy z heroicznych wersji lokacji, więc z tym nie będzie problemu ;)

Powinieneś sprecyzować czego oczekujesz od klasy, wg. tego co powiedziałeś mógłbym polecić Zdobywcę aka Conquerora lub Barbarzyńcę. Barbarzyńca większy dps, mniejsza przeżywalność, Conq mniejszy dps, większa przeżywalność. W skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 11:50, Seveltarm napisał:

Najbardziej interesuje mnie czy zostały dodane
jakieś questy na lvlach 60-70 i 70-80 bo farmienie willi w nieskończoność na tych poziomach
średnio mnie bawiło.

Właśnie skończyłam 70-tkę (ale dobrze się trzymam ;)) i przez ostatnie 10 poziomów byłam chyba 1 raz w 1 willi tak na szybko, żeby skalpy spadły :) Poza tym ciągle robię questy i nawet nie jestem w stanie zrobić wszystkich w ich właściwym czasie. Teraz też quest log jest pełny, a wykrzykniki żółte i szare się pojawiają, zatem nie sądzę, bym szybko została zmuszona do odwiedzenia willi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie udzieliłem odpowiedzi na najważniejsze pytanie. Jak bardzo się AoC zmienił od zeszłego roku ;) Jako emerytowany gracz z Fury odpowiem krótko - bardzo i to na lepsze. Po patchu 1.5 odpowiedź będzie brzmiała - diametralnie ;) Ten rok czasu od premiery to czas jakiego zabrakło Funcomowi, by dopracować produkt, odnieść sukces i zachować większość subskrybentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra obsługuje w ogóle directx10,bo tam pisze,ze jest to test ... może dlatego nie mam tych efektów świetlnych?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2009 o 16:10, zawcia napisał:

Ile grałeś w zeszłym roku? Na czym stanąłeś w trakcie raidowania?


W zeszłym roku grałem tak jakoś do października albo listopada już nie pamietam dobrze. Raidowanie zakończyłem z paroma elementami tier 1. Póżniej rozpadła mi się gildia, w której miałem sporo znajomych i straciłem jakoś chęć do gry.

BTW dzięki za odpowiedź na pytania może kupie jakoś niedługo pre paida i lookne jak to jest na polskim servie PvP ofc, aoc bez PvP jest bez sensu imo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 18:51, lis_23 napisał:

Czy gra obsługuje w ogóle directx10,bo tam pisze,ze jest to test ... może dlatego nie
mam tych efektów świetlnych?.



No dx10 jest, ale ciągle nie jest uznany przez FC za wersję finalną dlatego nazywa się test ;>

Masz promienie ustawione na 100%?
Na pewno wszystko działa, bo sprawdzałem u siebie, ale z racji tego, że do komfortowego PvP lubię mieć 50 klatek to nie mogłem sobie pozwolić na granie na dx10 ;)

@Seveltarm

No to spoko, całe t2 przed Tobą ;p t3 też nadchodzi ;p

Mam nadzieję, że się orientujesz, że będziesz musiał zmienić swoje konto na polskie i już nigdy nie będziesz mógł zagrać na nim na europejskim serwerze?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 22:01, zawcia napisał:

> Czy gra obsługuje w ogóle directx10,bo tam pisze,ze jest to test ... może dlatego
nie
> mam tych efektów świetlnych?.


No dx10 jest, ale ciągle nie jest uznany przez FC za wersję finalną dlatego nazywa się
test ;>

Masz promienie ustawione na 100%?
Na pewno wszystko działa, bo sprawdzałem u siebie, ale z racji tego, że do komfortowego
PvP lubię mieć 50 klatek to nie mogłem sobie pozwolić na granie na dx10 ;)

Mam wszystko na maxa i nic ... mam tylko jakieś dziwne zjawiska oświetleniowe,ale promieni prześwitujących przez gałęzie,brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2009 o 22:01, zawcia napisał:

No to spoko, całe t2 przed Tobą ;p t3 też nadchodzi ;p

Mam nadzieję, że się orientujesz, że będziesz musiał zmienić swoje konto na polskie i
już nigdy nie będziesz mógł zagrać na nim na europejskim serwerze?:>


Ta wiem, że po zmianie konta na pl już nie ma odwrotu, a pudła z wersją EU nie jest już dostępna w Polsce. Zawsze można kupić ver EU za granicą jeśli polski serwer się nie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 22:01, zawcia napisał:

Mam nadzieję, że się orientujesz, że będziesz musiał zmienić swoje konto na polskie i
już nigdy nie będziesz mógł zagrać na nim na europejskim serwerze?:>



Przepraszam, ale dlaczego "będzie musiał"? Ja gram na zachodnich serwerach i nikt mi nic nie każe zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi, bo nie doczytałeś tego co napisał:
"BTW dzięki za odpowiedź na pytania może kupie jakoś niedługo pre paida i lookne jak to jest na polskim servie PvP ofc, aoc bez PvP jest bez sensu imo".

Nie namawiam nikogo do przechodzenia z EU na PL, ale kolega wyraźnie napisał, że chciałby zobaczyć polski serwer PvP, więc upewniłem się czy wie jaka jest konsekwencja zobaczenia takiego ;) Bo zdążyłem zaobserwować, że wielu ludzi oburza się, że nikt ich nie poinformował o czymś takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo. Mam pytanie: jak ktoś ma triala 7dniowego i doładuje konto pre paidem 60dniowym to owe konto będzie przedłużone o 60dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 16:25, Puszek92 napisał:

Elo. Mam pytanie: jak ktoś ma triala 7dniowego i doładuje konto pre paidem 60dniowym
to owe konto będzie przedłużone o 60dni??



W jakim sensie? Że ma tylko trial? Jak tak to musi kupić grę, bo konta trial nie można doładować.


ps. chyba wreszcie zamówię prepa:D kiedy patcz 1,5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście, nie doczytałem ;)


A tak z innej beczki. Wiesz może gdzie spada "Ebony Venom"? Potrzebuję do recepty na fajną broń. Wyczytałem że z pająków w Poitain lub węży z centrum PLS, ale farmiłem tam ponad trzy godziny w sumie i nie spadlo mi ani jedno. Za to innych składników sporo, tyle że głównie "Scorpion Oils" których już mam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie kupie na allegro klucz do Conana na serwery Euro i doładuje pre paidem ( czyli 40 zł + 80zł) to mam 3 miesiące gry tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować