Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Mam 80 lvl (nawet 5 pvp :P). Nie gram już ok. 3 tygodnie w AoC ale znajomi mówią, że nie ma tylu ludzi co wcześniej. Nie wykluczam, że zaprzestali grać z powodu wakacji. ja robię sobie przerwę od tej gry, poniewaz nie mam co do roboty :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra :D Skoro masz 80 i 5pvp lvl, to faktycznie jesteś jedną z tych osób które mogą się naprawdę pokusić o stwierdzenie, że nie mają co robić ;) No i pewnie też grasz już parę dobrych miechów, tak, że gra mogła się nieco znudzić.

Btw. Odnośnie dodatku, cieszy mnie, że FC nie planuje zmienić lvl capa (pve ;p ) i dodawać nowych klas, bo z całym szacunkiem dla WoWa i Blizzarda, ale po każdym dodatku stary endgame jest "zabijany", a do tego połowa graczy to DK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Ja się na tą grę ostro wkurzyłem. Gało się całkiem fajnie, lecz tera zawsze w menu głównym pojawiają mi się jakieś błędy i sprzedaje grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 12:02, Piotrbov napisał:

No dobra. Ja się na tą grę ostro wkurzyłem. Gało się całkiem fajnie, lecz tera zawsze
w menu głównym pojawiają mi się jakieś błędy i sprzedaje grę.


Jakie błędy? Wgrywałeś jakieś modyfikacje? AoC wywala w menu głównym komunikaty tylko wtedy gdy zainstalowane dodatki, gui są w nieodpowiedniej wersji do stanu gry. Tak na wszelki wypadek, żeby czasem nie wystąpiły większe problemy niż okienko błędu. Ale jest na to rada. A właściwie trzy - grać w zwykłą wersję, zmieniać numerek wersji w plikach ręcznie, albo automatycznie jednym programikiem, chyba ByCrom się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:11, zawcia napisał:

Jakie błędy?:>
Co prawda skoro sprzedajesz grę to nie ma to znaczenia, ale jestem ciekaw ;>


Po prostu mi się gra wywala w menu głównym i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:09, Igorwer napisał:

Kolejny gracz, który opuszcza Hyborię. Jak myślicie? Jak długo przyjdzie nam czekać na
Conana jako F2P? :D


It is not gonna happend ;)

No chyba, że nikt im nie kupi dodatku wtedy mogą mieć problem, nie wcześniej, a każdy kto gra zapewne kupi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to się mylisz, im więcej osób przesiądzie się na dodatek tym większa szansa, że AoC stanie się częściowo F2P. Szef marketingu AoC mówił, że Funcom będzie rozważał wprowadzenie w przyszłości modelu z Anarch Online. Darmowa podstawka, ale płatne dodatki i abonament jeżeli chcesz w nie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie. Dodatek wg. mnie nie dodaje AŻ tylu rzeczy, dla których warto byłoby go opłacać biorąc pod uwagę fakt, że podstawka byłaby darmowa. Dla nowego mounta, nowych kilku combosów/czarów bądź setów, które dostaje się poprzez frakcje (zapewne gorsze niż t1 albo t2)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 23:27, vBoguSv napisał:

Właściwie to się mylisz, im więcej osób przesiądzie się na dodatek tym większa szansa,
że AoC stanie się częściowo F2P. Szef marketingu AoC mówił, że Funcom będzie rozważał
wprowadzenie w przyszłości modelu z Anarch Online. Darmowa podstawka, ale płatne dodatki
i abonament jeżeli chcesz w nie grać.



Blizz też kiedyś rzucił coś podobnego odnośnie WoW ;p To, że będą rozważali nie oznacza, że pewnie chcieliby to jak najbardziej oddalić w czasie...A wiadomo, jak nie będzie takie potrzeby to tego nie zrobią.

Przesiądzie na dodatek? Myślę, że to raczej będzie jak w WoWie czy Guild Warsie (czy innych mmo), że nie trzeba kupić dodatku żeby móc grać z tymi którzy go mają.

@Igorwer

No cały nowy zestaw lokacji do "levelowania", a także zapewne lokacje z jakimś fajnym endgame pvp i pve contentem. Bo jak dodają całą krainę to ja rozumiem nie jedną lokację, ale cały zestaw typu Aquilonia - Stara Tarantia, Dzikie Ziemie Zelaty, Poitain, Grzmiąca Rzeka, czy coś w tym stylu :<

I tak uważam, że lepsze takie zmiany (choć porównując do ostatnich patchy, to też można by nazwać patchem :) niż zwiększanie level capa i zamienianie wszystkich aktualnych setów raidowych w hm..crap ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego PvP w dodatku ... FunCom wypowiedział sie, że nie chce zbytnio skupiać się na pvp w dodatku, ponieważ szykują "big patch" na normalnego klienta. Tak więc nei spodziewaj się zmian w pvp po patchu.
Co do lokalizacji ... hmm ... No ok, będzie kilka miast/terenów do levelowania ale raczej ie jest to potrzebne dla tych 80tek. Byłbym zadowolony, gdyby te sety, które zdobywać się będzie poprzez walki z frakcjami, byłyby tak mocne jak np. T1,5 bo w innym razie nie będzie sensu tego w ogóle nosic (oprócz unikatowego wyglądu). Byłoby super, gdyby dodali instancje raidowe T4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po części się zgadzam. To znaczy, że nie uważam, że Funcom wprowadzi podobny system przed drugim dodatkiem. A to, że im więcej osób kupi oba dodatki ułatwi im decyzję, bo to oznaczać będzie, że oni i tak abonament płacić bedą, więc z podstawi będzie można zrobić demo. Kto wie, może wersja darmowa dostanie trochę ograniczeń - mniej slotów na postacie, brak kanału globalnego itp.

Dnia 28.08.2009 o 11:26, zawcia napisał:

Myślę, że to raczej będzie jak w WoWie czy Guild Warsie (czy innych mmo), że nie trzeba kupić dodatku żeby móc grać z tymi którzy go mają.


Przesiądzie się na dodatek, oznacza kupi i będzie korzystać z tego co oferuje. Nigdzie nie pisałem, że to spowoduje, że ci co bedą mieć tylko podstawkę, nie będą mogli się spotykać w OT czy na na raidach w BRC z ludźmi mającymi wyszstko. To spotykanie w końcu będzie niezłą reklamą - większe możliwości postaci, pety, armory, mounty - ci co ograniczą się do podstawki powinni cały czas widzieć co tracą, żeby zmotywować ich do kupna.

@Igorwer, to pewne jak 2+2=4 jest, że w dodatku muszą wprowadzić nowe instancje raidowe, nawet jeśli statystyki będą podobne do armorów t1, t2 czy t3, to wygląd na pewno będzie dużo inny. W koncu wątpię, żeby planowany z patchem 1.06 Thot Amon''s Stronhold dostarczył wystarczająco dużo zabawy i wywzwań do drugiego dodatku. I nawet jeśli tych instancji raidowych nie będzie od początku zbyt dużo, to myślę, że tak jak W3 czy TAS kwestia dorzucenia kolejnych na terenach dodatku to będzie kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 11:36, Igorwer napisał:

Co do tego PvP w dodatku ... FunCom wypowiedział sie, że nie chce zbytnio skupiać się
na pvp w dodatku, ponieważ szykują "big patch" na normalnego klienta. Tak więc nei spodziewaj
się zmian w pvp po patchu.
Co do lokalizacji ... hmm ... No ok, będzie kilka miast/terenów do levelowania ale raczej
ie jest to potrzebne dla tych 80tek. Byłbym zadowolony, gdyby te sety, które zdobywać
się będzie poprzez walki z frakcjami, byłyby tak mocne jak np. T1,5 bo w innym razie
nie będzie sensu tego w ogóle nosic (oprócz unikatowego wyglądu). Byłoby super, gdyby
dodali instancje raidowe T4.


t4t4t4 ;< wiesz jednak są gracz, którzy lubią "solować" tudzież nie chce im się rajdowac i może właśnie im przydadzą się takie sety z frakcji.

Ta, no kojarzę, że jakieś ma być zdobywanie na border kingdoms wieży czy coś w tym stylu,6-10 pvp lvl i gear, ale natomiast nie pamiętam wypowiedzi w której powiedzieli, że nic wprowadzą do pvp w dodatku - choć z drugiej strony nie chwalili się żadnymi featursami odnośnie tego, więc zapewne masz rację...

Moim zdaniem dobrze robią, że najważniejsze rzeczy w patchach, a właśnie takie...hm..."umilające", wprowadzające trochę świeżości rzeczy zostawiają na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:21, Igorwer napisał:

No nic, pożyjemy zobaczymy. Może coś z tego Conana jeszcze będzie ...


Król ;)


btw. masz rację, doczytałem w wywiadach z tym pve i pvp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować