Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Niestety. Na informację o ewentualnej łatce polonizującej (której prawie na pewno nie będzie) czy też migracji pomiędzy serverami dla graczy zagranicznych, a tymi postawionymi specjalnie dla polskich graczy (Która będzie bardzo ograniczona, lub płatna) poczekamy do premiery gry - albo do kilku tygodni po premierze gry. Jednym słowem - niech jak najwięcej ludzi kupi AoC teraz, a potem niech jeszcze kupią polską wersję :). Byłoby to bardzo nieczyste zagranie...

CDP powinno teraz odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania. To nie są jakieś zachcianki polskich graczy - ja naprawdę chcę wiedzieć CO kupuję. Wielka szkoda, że Niemcy itp. będą mieli swoją wersję JUŻ NA STARCIE, a my musimy w niewiedzy czekać.

Mam nadzieję, że na oficjalnej polskiej stronie pojawi się jakieś dokładniejsze info. Bo naprawdę nie wiem czy kupić teraz, czy czekać :/. Nie wyobrażam sobie gry angielskim klientem na polskim serverze (a taka możliwość podobno ma być...?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko dodaniu "pl", swoje dodałem głównie dlatego, że jakiś fałyszywy skwarek podszył się pod mój nick ;] a dodawnie numerków do nicka jest dla mnie troche "dziwne", i źle wyglądało by "skwarek01... źle sie kojarzy a przynajmniej tak jest w moim odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam czy kupując teraz zagranicznego klienta będzie można korzystać z tańszego (tylko jaka to będzie kwota?) abonamentu dla Polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez sie zastanawialem.Jezeli nie bedze roznicy w abonamencie miedzy polska a angielska wersja to wole angielska kupic.I co z tego ze gra bedzie po polsku? Wow jest po angielsku i jakos ludzie nie placza. Chociaz bedzie mnie noobow na serverach . ^^ bo jak gra jest polska to jest latwa w zrozumieniu dla np dzieciaka jakiegos , i kupi sobie AoC i bedzie chodzil i wszystkich wyzywal tak to juz jest chlopaki. Wiec powtarzam jak abonament bedzie nizszy nawet na angielskiej wersji to kupuje angielska . Mi to nie robi wielkiej roznicy bo kazda gra jest po angielsku jedynie gw po polsku , a nie widze roznicy grania z amerykanem a polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:33, Marioczek napisał:

Wlasnie tez sie zastanawialem.Jezeli nie bedze roznicy w abonamencie miedzy polska a
angielska wersja to wole angielska kupic.I co z tego ze gra bedzie po polsku? Wow jest
po angielsku i jakos ludzie nie placza. Chociaz bedzie mnie noobow na serverach . ^^
bo jak gra jest polska to jest latwa w zrozumieniu dla np dzieciaka jakiegos , i kupi
sobie AoC i bedzie chodzil i wszystkich wyzywal tak to juz jest chlopaki. Wiec powtarzam
jak abonament bedzie nizszy nawet na angielskiej wersji to kupuje angielska . Mi to nie
robi wielkiej roznicy bo kazda gra jest po angielsku jedynie gw po polsku , a nie widze
roznicy grania z amerykanem a polakiem?


Sens w tym, że różnica ma być, nie wiadomo jeszcze tylko jak duża. Więcej informacji na ten temat zapewne znajdzie się w okolicach polskiej premiery.

Na moim sajcie organizuję małą ankietę odnośnie grania na polskich serwerach. Zainteresowanych, zapraszam. Wszelkie uwagi mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Czy ktoś grał może w bete i wie co oznaczają te żółte albo białe(pojedyncze, podwójne lub potrójne) strzałki podczas walki ??
pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:16, dark_darek napisał:

Witam wszystkich
Czy ktoś grał może w bete i wie co oznaczają te żółte albo białe(pojedyncze, podwójne
lub potrójne) strzałki podczas walki ??
pozdrawiam serdecznie


Nie grałem w betę, ale w zapowiedzi z CDA pisało, że podczas walki będzie trzeba naciskać te strzałeczki i im bardziej trafisz tym lepszy będzie atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie ten system walki nie do końca przekonuje (zwłaszcza system obony):/ zobaczymy jak będzie w praktyca (chyba zrobiją jakieś Triale??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 17:51, player000 napisał:

mnie ten system walki nie do końca przekonuje (zwłaszcza system obony):/ zobaczymy jak
będzie w praktyca (chyba zrobiją jakieś Triale??)


w najblizszych miesiacach po premierze watpie w jakiekolwiek triale.
co jedynie ludzie, ktorzy zamowili preordery maja mozliwosc zaprosic znajomego na krotki czas gry (nie wiem do konca jaki) tak zwana "Buddy Card".*

*nie wiem jak bedzie wygladala sytuacja z tymi kartami przy grach kupionych w sklepach bez preorderow

pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otwarta beta?? to dlaczego za konto na FilePlanet trzeba płacić?? Czy może ja o czymś nie wiem?

EDIT: "FILEPLANET open beta event is closed" mam to rozumieć że jeszcze nie otwarty czy już może wszystkie klucze się skończyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 06:15, player000 napisał:

otwarta beta?? to dlaczego za konto na FilePlanet trzeba płacić?? Czy może ja o czymś
nie wiem?

EDIT: "FILEPLANET open beta event is closed" mam to rozumieć że jeszcze nie otwarty
czy już może wszystkie klucze się skończyły?


Wygląda na to, że wszystkie dostępne klucze rozeszły się w jeden wieczór. Zdobycie jednego jednak i było niemal niewykonalne (strona nie chciała się wczytać - pewnie przeciążona :]).

Jednak mi się udało. Teraz pozostaje ściągnąć 13gb klienta do 11 maja. No cóż, narazie ściąga się ze speedem 25 kb/s (z torrenta, z fileplanet nie mogłem nawet rozpocząć ściąania. Ok. 2000 ludków w kolejce :F).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i co wiadomo jak to bedzie z z polska wersja gry?? kiedy bedzie, czy mozna bedzie uzyc latki polonizującej czy bedzie ek jakie beda bonusy plynace z niej itp?? Czy jesli ktos kupi angielska wersje bedzie mogl potem przerzucic sie na tanszy polski abonament>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:07, KrisK91 napisał:

Wygląda na to, że wszystkie dostępne klucze rozeszły się w jeden wieczór. Zdobycie jednego
jednak i było niemal niewykonalne (strona nie chciała się wczytać - pewnie przeciążona
:]).

Jednak mi się udało. Teraz pozostaje ściągnąć 13gb klienta do 11 maja. No cóż, narazie
ściąga się ze speedem 25 kb/s (z torrenta, z fileplanet nie mogłem nawet rozpocząć ściąania.
Ok. 2000 ludków w kolejce :F).


Wykonalne - mi również się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednym z ludków którym się udało wstrzelić w stronę coś koło 23:50 :).

Bardzo chciałem kupić sobie jakieś MMO i tak się złożyło że w oko wpadł mi AoC.

A tak przy okazji się ładnie zapytam czy będą karty pre-paid dostępne w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam strudzonych Wędrowców!

W końcu możecie odpocząć, napić się trochę wina, porozmawiać o swoich przygodach, zebranych skarbach i o kobietach/mężczyznach, których udało Ci się zdobyć.

Nie ma lepszego miejsca na podzielenie się swoim doświadczeniem, uczenie młodszych od siebe albo poznanie najciemniejszych zakamarków Hyborii z opowiadań innych.

To Twoja ostania przystań, Twoja ulubiona karczma albo upragniona oaza więc nie przegap tego!

Tędy droga: www.conan-mmo.pl

Pozdrawiam,
Ixomunai

;)

PS. Forum całkowicie niekomercyjne, poświęcone tylko i wyłącznie jednej grze jaką jest Age of Conan ( nie narusza zasad forum ). Zapraszam do wspólnej debaty i do pomocy w budowie ( mam nadzieje, jednego z lepszych ) polskiego forum gry Age of Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:01, szuler87 napisał:

Ja jestem jednym z ludków którym się udało wstrzelić w stronę coś koło 23:50 :).

Bardzo chciałem kupić sobie jakieś MMO i tak się złożyło że w oko wpadł mi AoC.

A tak przy okazji się ładnie zapytam czy będą karty pre-paid dostępne w Polsce?


Tak, karty będą ( tak wynikało z wypowiedzi konsulów ), ale nie od razu w momencie premiery a nieco później.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować