Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Właśnie ci skillowi najczęściej sprawiali problemy

Potrafi taki leczyc ale ma reszte w dupie i rajd sie nieodbywa bo on se areny gra a niepojdzie bo mu sie niechce i niemusi bo jest niezapisany... n/c

Żałuje, że od razu niezamówiłem AoC jak jeszcze 300 szt było miałbym nosorożca :(

//
Będzie możliwość zdobycia go w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2008 o 17:04, kozioł1990 napisał:


Żałuje, że od razu niezamówiłem AoC jak jeszcze 300 szt było miałbym nosorożca :(

//
Będzie możliwość zdobycia go w grze


tak, mamuta i konia też możesz zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak czytam te wasze posty i się gubię. Czy kupując grę w Polsce, będę miał możliwość na grę na serverach EU, możliwe że coś źle zrozumiałem, ale czy mają być servery Polskie? Mógłby mi to ktoś wyjaśnić? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 17:19, Radzisz napisał:

Hmm tak czytam te wasze posty i się gubię. Czy kupując grę w Polsce, będę miał możliwość
na grę na serverach EU, możliwe że coś źle zrozumiałem, ale czy mają być servery Polskie?
Mógłby mi to ktoś wyjaśnić? : )


Niebawem (chyba wrzesień - nie ma potwierdzenia) wyjdzie polska wersja Age of Conan. Polski dubing, polskie napisy, polskie nazwy lokacji, niższy abonament oraz servery przeznaczone dla polskich graczy. Gdy kupisz grę teraz (wersja angielska) będziesz mógł grać na serverach EU (eng) i na polskich w przyszłości (startują wraz z premierą polskiej wersji). Oczywiście granie angielskim clientem na polskich serverach nie będzie zbyt przyjemne - tak samo w przypadku grania polskim klientem na eng serverach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Mam zamiar przerzucić się na conana z wowa. Za tydzień kończy mi się subskrypcja i właśnie wtedy rozważam zakup. Postaram się wyrwać jeden egzemplarz z empiku ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar płacic za wowa geldem (aktualnie 2k za 60 dni = no problem) a Conan poki co kasą ale wciąż mam rozterki ten dubing i full pl tak mnie kusi :)


/WoW Pve - bo te lore mi bardziej odpowiada w Pve
AoC- Full Pvp ;] z wiadomych powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że w AoC będę grał barbarzyńcą. Mam zamiar liznąć pvp i pve... Świat AoC strasznie mi przypomina gothic''ki, temu mnie tak kusi. Do tego w końcu jakiś ciekawszy od klikania system walki, który również graficznie jest ładnie przedstawiony. Machanie takim dużym mieczem zawsze mi się podobało, a tutaj będę mógł wymachiwać nim jak mi się spodoba.

Co do wersji Polskiej, kusić kusi, ale znam trochę angielski więc problemu nie będę miał a zwłaszcza, że niedługo wyjeżdżam i angielski będę miał na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 18:15, player000 napisał:

czy jeśli ktoś kupi angielskiego klienta to będzie mógł korzystać z tańszego abonamentu??

raczej tak o ile bedzie grał na polskim serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!Barbarzyńca - mega dps ale brak dobrej zbroi

!Guardian - typowy worrior

!Dark Templar - moze byc ciekawy połączenie Guardiana i Demonologista

Conqeror- prawdziwy paladyn rycerz światła ( w wowie wogle im sie nieudało odtworzyć paladyn wyszedł im jakiś crap, jak powinnien funkcjonować palladyn? Patrz Diablo 2)

Klasy z "!" bardzo mnie interesują ale przetestuje też Nerektomante

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w bete około 2 miesięcy, wpierw wybrałem Priest of Mitra, doszedłem do 31 lvl i trochę się zawiodłem, ciężko się nim gra na pvp, pve lepiej, nie ma co za dużo oczekiwać po tej klasie, jest to najlepszy healer więc taka jego rola. Może na wyzszych lvl dostanie coś lepszego ale do 31 jest cieńki.
Dugi na ogień poszedł Tempess of Set, trochę więcej zabawy jest, ma mocniejsze czary, ale to też klasa healera więc dość szybko ginie.
W końcu wziąłem na warsztat Rangera i odpłynąłem ;), jak narazie dostarcza mi najwięcej zabawy, na pvp potrafię zmłucić barbariana, assasina nawet 2 lvl wyżej, healerzy i magowie padają dość szybko. Mam nadzieję że na wyższych lvl też będzie dobry.

Mam sprzęt:
c2duo 8400 3gh, 4mb ram, radeon 3780, vista x64, 2 raptory 74 gb w raid 0.
Chodzi dość dobrze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:56, kozioł1990 napisał:

Podrzucie jakieś screeny ale na full detalach i rozdziałce na full pls ;]



Gram na maks bez AA w 1680x1050:) Wszytko śmiga od 25-50 klatek.. średnio jest 30 może trochę ponad, czasem spadnie do 20:)
Screeny nie oddajątego jak gra ładnie wygląda w ruchu:)
Ps. Gra jest miodna i WoW przy niej to zabawka dla dzieci :P A pisze to osoba która widziała w WoWie wszystko i grała rok:)

20080518213309

20080518213341

20080518213402

20080518213437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 18:31, RadeXMaster napisał:

ja barbarzynce zabojce i zastanawiam sie nad dark templar ale nie wiem dokladnie na czym
polga gra ta postacia. wie ktos??


Ja gram DT.

Jak ktoś grał w EQ2 to chyba dobrym porównaniem byłby Shadowknight. Czyli wszystkiego po trochu.

Powiedziałbym ze to połączenie tanka/dps/utility/buffera (w takiej kolejności). Ale najlepiej daje sobie radę chyba z tankowaniem, używa ataków/czarów które wysysają siły życiowe z wroga, nie może napewno tak długo zbierać batów jak Guardian ale rekompensują mu to jego skille dps''owe.

Możliwe że to jedna z lepszych postaci na grę solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować