Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2008 o 16:54, player000 napisał:

to znaczy że już masz grę?? (chodzi mi o samo pudełko płytę itp.) pytam bo nie wiem kiedy
pre-ordery wysyłali.


Nie nie mam jeszcze, ale mój "buddy card" bo tak to się zwie w AoC już jest zaklepane;) (czyli taki trial dla znajomego) Pre-order jest wysyłany 20 maja.
Ja wykupiłem sobie early access i ja startuję dzisiaj o 17:) (na 6 dni przed premierą) Czyli za momencik^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 17:01, Ajacu15 napisał:

zapisywaliście sie do beta testów tej gry bo ja tak ale nie wiem czy mnie przyjmą!lol


Trochę za późno mi się wydaje:) Dzisiaj startuje gra dla tych co wykupili wcześniejszy wstęp, a dla reszty 23 maja:)
Dobra znikam na kilka godzin ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 17:39, Onybic napisał:

o 19 godzinie jak by nie bylo ;)


A nie o 18? Kurde szlak by to trafił z tymi strefami czasowymi:-))) Jeden pies ja idę na kąpiel nie mogę przecież wstąpić do Hyborii Brudny:)

Dnia 17.05.2008 o 17:39, Onybic napisał:

wpadajcie na serwer RP-PVP ;)


Nie podziękuję ;P Ja idę na stricte PvP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 17:39, Onybic napisał:

o 19 godzinie jak by nie bylo ;)


Nie wiem jak ty to obliczyłeś ale mieli wystartować o 17GMT, my jesteśmy w strefie GMT+1 więc raczej proste równanie ;)

Dnia 17.05.2008 o 17:39, Onybic napisał:

wpadajcie na serwer RP-PVP ;)

Bardzo chętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:13, stszaua napisał:

> o 19 godzinie jak by nie bylo ;)

Nie wiem jak ty to obliczyłeś ale mieli wystartować o 17GMT, my jesteśmy w strefie GMT+1
więc raczej proste równanie ;)


> wpadajcie na serwer RP-PVP ;)
Bardzo chętnie :D



Ale były tam jakieś problemy i przełożyli start, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 20:03, Stwór napisał:

Za to ruszyło nowe forum już:) Ładnie wygląda :P Ale mła chce grać! Tylko po to dzisiaj
siedzę przy kompie:P

Zdaj relacje później z pierwszej godzinki grania ;] jestem ciekaw jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wpierw to oni muszą nas wpuścić:) Niestety start przełożony na 22:) Ale że mam urlop i wszystko w D... W ten weekend to będę grał aż padnę:) I może coś napiszę w przerwie na jedzenie i toaletę:P ;P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czujesz te emocje ??:D
Szczeże, to żałuje, że mnie wyjazd do Grecji czeka w dniu premiery... Tak wielkie wydarzenie...
Ale jak wróce to nadrobie ^^
Tylko Ty czasami nie wytnij nam numer, żę grasz i grasz, a o gramowiczach zapomniesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 20:43, Tokix napisał:

Tylko Ty czasami nie wytnij nam numer, żę grasz i grasz, a o gramowiczach zapomniesz
;p


Już pisałem - przerwa na toaletę, jedzenie i w trakcie jedzenia pewnie coś napiszę:))) Ale to będzie poranna pora^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktos pomysl o co chodzi??:mam wielki problem. zalozylem dzis konto na aoc uzylem mojego keya na mamuta. po czym sie wylogowalem. teraz cchcialem sie pobawic opcjami konta i nie moge sie zalogowac. to biore opcje zebby mi wysalali moje zagubione haslo badz nick i tez nie dziala. co robic??

dlaczego nie moge sie zalogowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 21:18, RadeXMaster napisał:

ma ktos pomysl o co chodzi??:mam wielki problem. zalozylem dzis konto na aoc uzylem mojego
keya na mamuta. po czym sie wylogowalem. teraz cchcialem sie pobawic opcjami konta i
nie moge sie zalogowac. to biore opcje zebby mi wysalali moje zagubione haslo badz nick
i tez nie dziala. co robic??

dlaczego nie moge sie zalogowac??


napisz maila do funcomu. na stronie register.ageofconan.com masz zakladke support napisz tam o swoim problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 18:13, stszaua napisał:

> o 19 godzinie jak by nie bylo ;)

Nie wiem jak ty to obliczyłeś ale mieli wystartować o 17GMT, my jesteśmy w strefie GMT+1
więc raczej proste równanie ;)

tak tylko wez pod uwage cos takiego jak czas letni ;] i mamy teraz GMT +2 ;) tak wiec rownanie nie jest trudne :PP

@stszaua
no to sie zapewne spotkamy gdzies na serwie ;)

sorry za dwa posty pod soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować