Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Ankieta dla już grających:
1. Jaki sprzęt i ile FPS i przy jakich ustawieniech graficznych?? (zwłaszcza przy dużej liczbie graczy na ekranie bo to że Ci pejzaż wyświetla z 100FPS to nie znaczy że podczas 100 osobowej batali będzie te 100FPS...)
2. Jak wygląda system walki w praktyce?? (chodzi mi o tą jego "rewolucyjność" w gatunku MMO)
3. Czy te zadanie są takie jak obiecywano (tzn. nie polegają na zabiciu 20 stworów XYZ lub zdobyciu przedmiotu ABC wypadającego jedynie z konkretnego stwora)
4. Czy jest (już) potrzeba grindowania?? (jak grałem w WoW''a trial to każdy lvl można było nabić wykonując zadania)
5. Odstąpisz mi triala?? ;P (jeśli tak to proszę by ta Dobra Duszyczka napisała na gg: 901712)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... ja już się pogubiłem ... Kiedy osoby, które zamówiły pre-order ale nie wykupiły za 5 Euro wcześniejszego dostępu, dostaną gry ? Bo jedni mówią, że w dniu premiery 23 Maja, a inni że 20 Maja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest chyba tak że pre-orderowcy dostają grę przed oficjalną premierą (kiedy dokładnie to nie wiem) a pre- orderowcy kturzy wykupili wcześniejszy dostęp mogą grać już od wczoraj (czyli prawie tydzień przed premierą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie o sZybkośc wbijania leveli. 80lvl to dużo i jesli bysmy przyjeli szybkosc wbijania z wowa lub z lotro to tragedia by byla dla mnie troche...wiec ile gracie i ktory level macie juz>>/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 09:16, player000 napisał:

Funcom zapowiedział że wbicie 80lvl''a to zabawa na ponad 200h co przy graniu 40h tygodniowo
daje miesiąc grania.


o to bardzo malo bo z kolei na jakiejs stronie lotra pisalo ze level 35-50 to 400h....
jesli to prawda co mowisz to swietna wiadomosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lotro przegięcie jest.... Nie dość że przeciwnicy masakrycznie mocni, to jeszcze mało exp''a dają...
A exp''y Questów są porównywalne do zabicia kilku potworów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie zalapalem sie Early Access. Prosze wiec o odpowiedz na nastepujace pytanie:

- Jezeli dostane gre 21 maja, to czy bede mogl w nia zagrac, czy i tak moge sobie popatrzec na pudelko i przeczytac 5 razy instrukcje, poniewaz gra startuje dopiero 23 maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 09:46, rgu napisał:

Ok. Nie zalapalem sie Early Access. Prosze wiec o odpowiedz na nastepujace pytanie:

- Jezeli dostane gre 21 maja, to czy bede mogl w nia zagrac, czy i tak moge sobie popatrzec
na pudelko i przeczytac 5 razy instrukcje, poniewaz gra startuje dopiero 23 maja ?


przykro mi to mowic, ale bedziesz musial poczekac do oficjalnej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 10:02, Onybic napisał:

> Ok. Nie zalapalem sie Early Access. Prosze wiec o odpowiedz na nastepujace pytanie:

>
> - Jezeli dostane gre 21 maja, to czy bede mogl w nia zagrac, czy i tak moge sobie
popatrzec
> na pudelko i przeczytac 5 razy instrukcje, poniewaz gra startuje dopiero 23 maja
?

przykro mi to mowic, ale bedziesz musial poczekac do oficjalnej premiery.


No coz, w takim razie czas anulowac zamowienie. W AoC pewnie zagram (moze Empik niech zarobi?), ale w gram.pl nie zostawie juz zapewne ani zlotowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Early Acces trzeba było wykupić wcześniej by móc ściągnąć odpowiednia wcześniej wielkiego przecież clienta, potem jeszcze kilka dużych patchy, potem zamknięcie dostępu dopieszczenie wszystkiego. Ograniczona ilość miejsc by wszystko poszło sprawnie i nie było przeciążeń. Panowie z funcomu wszystko przygotowali.
Strona funcomu nie działa bo pisali o tym wcześniej że będzie niedostępna na pewien czas przy early acces bo to ważny dla nich moment i wszystkiego ładnie pilnuja. Gram.pl dało klucze dostępu odpowiednio wcześnie by na wszystko zdążyć. A ty teraz masz pretensje że 17 nie możesz zagrać? A kiedy w takim razie chciałeś zapłacić 5 euro za wstęp i ściągnąć 14GB clienta? Fakt że mogli tak napisać że ilość ograniczona, ale to funcom też nagle z tym wyskoczył i było wielkie zdziwienie. Jak chce się wcześniej wystartować z graniem to chyba można też okazać odrobinę zainteresowania?

Na pytania odnośnie samej gry odpowiem później:)

Ps. Dla smaku dodam że walczy sie... bardzo fajnie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2008 o 10:45, Stwór napisał:

Na pytania odnośnie samej gry odpowiem później:)

Ps. Dla smaku dodam że walczy sie... bardzo fajnie^^


Więc czekam z niecierpliwością.
A co cie najbrdziej urzekło w grze?
Jak prezętuje sie rozwój postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie troche głupkowate pytanie bo nie wiem, czy moje wnioski są prawdziwe. Zeby zagrać w Conana, stworzyć swoje konto itp nie jest potrzebny numer pre paida tak jak jest to w wowie, gdy nie ma sie odpowiedniej karty visy? Wystarczy zainstalowac spatchować i odrazu korzystamy z 30 dni trak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 12:05, Szejku napisał:

ja mam takie troche głupkowate pytanie bo nie wiem, czy moje wnioski są prawdziwe. Zeby
zagrać w Conana, stworzyć swoje konto itp nie jest potrzebny numer pre paida tak jak
jest to w wowie, gdy nie ma sie odpowiedniej karty visy? Wystarczy zainstalowac spatchować
i odrazu korzystamy z 30 dni trak?

Pierwsze 30 jest za darmo, ale potem trzeba płacić kartą albo zdrapkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, ja wiem, że pierwsze 30 dni jest za free, ale w wowie też było i bez pre paidu ani rusz, dlatego sie pytam czy w Conanie tez tak jest, gdyż nie widze na gram.pl pre paidow do conana a ludzie już grają. Chcę się tylko upewnić, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Jakie mam szanse pograć w Age of Conan na modemie? Czy mam jakieś szanse pograć na modemie jak będe chodził tam gdzie jest mało ludzi? Patche będe ściągał u kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modemem ciezko nawet wejsc na gram.pl :)

Lepiej niezaczynac grac w nic co ci :
A) Niepojdzie na srednich detalach minimum :)
B) Gra bedzie ci w 100% płynnie wszedzie chodzic!

Ja zaczelem grac w wowa na 128 ramach koszmar
Zmieniłem kompa ale nie na jakiegos imba było niezle ale jak 5 hordziakow na BG wskakiwalo namnie to bach bach widziałęm tylko maga slajd i niema mnie
Od niedawna mam juz dobrą maszynke i frajda płynąca z gry równa jest 300%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 12:18, Szejku napisał:

tak, ja wiem, że pierwsze 30 dni jest za free, ale w wowie też było i bez pre paidu ani
rusz, dlatego sie pytam czy w Conanie tez tak jest, gdyż nie widze na gram.pl pre paidow
do conana a ludzie już grają. Chcę się tylko upewnić, że tak jest.

z tego co wcześniej czytałem to grający musieli podać numer konta albo pre paida, ale ręki nie dam sobie uciąć bo nie jestem pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOZIOŁ 1990
Wiem, wiem ale kompa mam super rakieta, tyle, że neta słabego. Dokładnie to blue connect - radiówka.
( sygnał pomiędzy 53 Kbps, a 230 Kbps).
To jak: da się grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem ze 1mb to minimum Ja se dokupiłem do 2mb bo mam 2 kompy
Jak na starym mi sciągali filmy wtedy wow z 1mb na 2kompy potrafil zamulac lekko
ale z 2mb i nigdy nienarzekam ( cable)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować