Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

powiem tak, wow mnie gowno obchodzi ;] nie place za niego i nie mam zamiaru placic.

nie, nie forumowi krzykacze, a wlasne spostrzezenia, dopiero po moich ''przejsciach'' i przejsciach klanowiczy poczytalem forum, troche mnie pocieszylo, ze nie jestem sam.

"Niespełnione obietnice? bugi? niedoróbki?" tak, dokladnie tak ;] pograj troche dalej niz lvl 1-20 (ktore sa dobrze zrobione, nie powiem)

a ostatnio podobala mi sie gra Assasin creed, bioshock, team fortress 2, wymieniac mam dalej?

najbardziej wkurzajace jest to ich (developerow) krzyczenie, ze pracowali nad ta gra 5 lat i jest ona super masta itp.., przedluzyli premiere o rok.. i co przez ten rok robili? ''dopieszczali'' gre... to ja sie boje co bylo wtedy, jesli to jest produkt po rocznym ''dopieszczaniu''. ta gra ma tyle bledow, ze mozna by ja uznac za bete, brak bankow chociazby, problemy z questami (co betatesterzy nie mowili o tym? mowili i to duzo, ale jak widac nie udalo sie naprawic).

tak w ogole to jest moja opinia i bez glupich komentarzy prosze. wiecej poszanowania opini innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:02, szynka140 napisał:

nie wiecie czy gra bedzie chodzic w miare plynnie na gf7600gs, athlonie 2hz i 1,5gb ram?

Moment, czy athlon jest dwurdzeniowy czy jednordzeniowy? jesli jedno to moze sie ostro haczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:06, szynka140 napisał:

niestety jedno, Crysis na minimalnych dobrze chodzil ^^

to nic nie zmienia :D aoc jest wymagajacy, jesli masz xp to mozesz sprobowac na 1,5gb, sama gra potrafi zjesc 1,2gb do nawet 2 gb ramu. grafika nie najszybsza, ale jakos powinna dac rade, procek to waskie gardlo i raczej przez niego nie bedziesz mial komfortowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam athlona 5200+ 2.6 ghzx2 , geforce 8600 gt dwa giga ramu i często na wysokich detalach widze jak podczas biegu mi isę tekstury łądująXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:27, Xanas napisał:

ja mam athlona 5200+ 2.6 ghzx2 , geforce 8600 gt dwa giga ramu i często na wysokich detalach
widze jak podczas biegu mi isę tekstury łądująXD

masz Conana? I jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:31, Kirabax napisał:

> ja mam athlona 5200+ 2.6 ghzx2 , geforce 8600 gt dwa giga ramu i często na wysokich
detalach
> widze jak podczas biegu mi isę tekstury łądująXD
masz Conana? I jak wrazenia?

no ciekawie się zapowiada, tylko przy przejściach z lokacji to się ładuje ale da się przeżyć, mam 7 lvl i na razie jest fajnie, tylko mobów mało XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tylko przy przejściach z lokacji to się ładuje ale da się

Dnia 26.05.2008 o 19:35, Xanas napisał:

przeżyć, mam 7 lvl i na razie jest fajnie, tylko mobów mało XD

Duzo graczy, wiec malo mobow. Napewno niedlugo bedzie nowy patch :). A system walki? Warty byl tyle krzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:39, Kirabax napisał:

>tylko przy przejściach z lokacji to się ładuje ale da się
> przeżyć, mam 7 lvl i na razie jest fajnie, tylko mobów mało XD
Duzo graczy, wiec malo mobow. Napewno niedlugo bedzie nowy patch :). A system walki?
Warty byl tyle krzyku?


wiesz, narazie jak na mój gust nic ciekawego, ale może potem się rozkręci na wyższych lvlach, narazie tto jak chcesz zrobic skill to musisz nacisnąć dwa klawisze i czesto się mylą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak poczekam na Warhammera Online. Te mroczne klimaty mi bardziej odpowiadają, poza tym klasa Warrior Priest''a idealnie wpasowuje się w moje gusta. Ktoś wie, w jaki sposób mogę kupić EK Warhammera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:43, Xanas napisał:

> >tylko przy przejściach z lokacji to się ładuje ale da się
> > przeżyć, mam 7 lvl i na razie jest fajnie, tylko mobów mało XD
> Duzo graczy, wiec malo mobow. Napewno niedlugo bedzie nowy patch :). A system walki?

> Warty byl tyle krzyku?

wiesz, narazie jak na mój gust nic ciekawego, ale może potem się rozkręci na wyższych
lvlach, narazie tto jak chcesz zrobic skill to musisz nacisnąć dwa klawisze i czesto
się mylą :p

Hah, powiedz mi jeszcze jedno - czy warto nawet dla tego abonamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:58, szynka140 napisał:

Samurai, znane są wymagania Warhammerka?

Klikaj odpowiedz, bo jak nie klikniesz, samurai nie zostanie powiadomiony, ze pojawila sie odpiowiedz na jego posta.
Moge ci odpowiedziec - nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra mam pytanie, wpadłem w texturę, jak z niej wyjść, bo nie wiem jak umrzeć czy teleportowac się, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samurai, nie chciałbym być nie miły, albo wykazać się ignorancją lub nie wiedzą, ale obejrzałem parę trailerów z jakiejś bety czy wczesnej wersji WHO i jeżeli idzie o "mroczne klimaty" to do AoC może trochę brakować ;)

Odniosłem swoiste wrażenie, że bliżej WH do WoWa...Może błędne, ale takie było moje odczucie ;)

@Onybic

Źle mnie zrozumiałeś :) Nie napisałem, że ty jesteś "krzykaczem" i nie było moim zamiarem by Cię urazić - forumowi krzykacze byli w kontekście oficjalnego forum gry i tego, że najbardziej widać na nim grupę osób, która tworzy miliony postów wyrażających swoje niezadowolenie, że gra nie ma tytułu np. World of Warcraft :D

Wiadomo odnośnie banków, że niedługo mają być...
Co do questów to są naprawiane na bieżąco, przykład - rano nie działał q na wild lands "demon in tree" czy jakoś tak, a wieczorem już udało mi się go ukończyć.

Może pomysł z poczekaniem miecha jest niezły, jestem przekonany, że jak ktoś zacznie trochę później to będzie miał zupełnie inne odczucia odnośnie gry.

Choć...jak się nie podoba teraz, to wątpię czy później się to zmieni...Przykład? WoW i ja. Guild Wars i ja. W momencie premiery nie miałem możliwości grania z powodu abonamentu, więc "uskuteczniałem" zabawę na serwerach prywatnych, ile było wtedy bugów, lagów i w ogóle żalu, to nie mam słów. A jednak gra mnie urzekła Z czasem przestałem, bo serwery padały, ja ciągle od nowa i od nowa. W zeszłym roku kupiłem WoWa i rozpocząłem grę na globalu, mimo, że znałem sporo lokacji bardzo dokładnie czerpałem olbrzymią przyjemność z odkrywania ich na nowo. Sporo czasu spędzałem kontaktując się z innymi graczami itd.itd. Wniosek, gra podobała mi się i w kijowym wydaniu i w świetnym wydaniu. To drugie jest o niebo lepsze, ale fakt, że i przy bugach byłem zachwycony. Wiecie o czym mówię...

GW, gra mnie urzekła na samym początku, a później...Później jakoś nigdy nie miałem na nią czasu, zawsze znajdowało się coś innego na HDD co zapewniało mi więcej rozrywki, ba, nawet w WoWa na "privach" spędziłem więcej czasu niż grając w GW.

A teraz? No WoWa olałem, ciągle mam rozterki z tego powodu, bo naprawdę jest wiele rzeczy których w nim nie widziałem, ale z każdą godziną gry w AoC jego świat wciąga mnie coraz bardziej. Dziś odnalazłem jakąś książkę R. Howarda i zamierzam jeszcze lepiej poznać i zagłębić się w Hyborię ;) To już jest coś :) Choć okres poprzedzający zakup wow spędziłem przechodząc w3 i dodatek tft ;)


Ależ się uniosłem i napisałem długiego posta o niczym. Ale przyznam rację, trzeba czekać co będzie dalej, ja wolę spędzić ten czas aktywnie w świecie Conana ;)


@Xanas

najpierw spróbuj poskakać, poruszać się, następnie relog, potem teleportacja, jak nie podziała to /stuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować