Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2008 o 21:00, Xanas napisał:

> Zainteresowanych do wstapienia do dobrze zorganizowanej Gildii z doswiadczeniem
zapraszam
> na: http://www.aoc.net.pl/forum/viewforum.php?f=5&sid=898129235ec23409b169db0331860fd7

o jakim doświadczeniu mówisz jak gra wyszła dopiero wczoraj(przynajmniej w Polsce) XD

Pewnie doświadczenie w mmo ;] Jednak i tak nie ma co się sprzeczać, gildia Atlantis panuje na serwerze Fury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to byłby troche bezsens, gdyby abonament tanszy mieli ci i wylącznie ci, którzy poczekaja do wrzesnia na polską wersję age''a. Myślę, że cd projekt nie zrobi takiego "olbrzymiego" błędu i podzieli graczy na dwa obozy. Jak dla wszystkich to dla wszystkich. A tak a''propos ciekawe w jakim stanie będą te "polskie" serwery, które podajrze będą utrzymywane przez cdp, tzn ja tak to zrozumialem z tego multimedialnego wywiadu. Ciekawe czy stabilne będą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Szejku

było już pisane o tym setki razy...Niezależnie od tego czy masz wersję eng czy pl:
polski "niższy" abonament - grasz tylko na polskich serwach
europejski "normalny" abonament - grasz na pozostałych europejskich sererach
Jestem przekonany, że polskie serwery będą rownież znajdowały się tam gdzie pozostałe i będą utrzzymywane przez ekipę Funcomu...

btw. dzisiaj już nieco mniej i wolniej, ale 20 lvl wybił ;)
Strasznie długo nie mogłem Assasinem wykonać q w Tortage Keep, bo drzwi do treasury room były sprytnie schowane :P Pff...ze 3,5h zmarnowałem na to...

Zabójca ma dps spory i wybitnie nadaje się do załatwiania kapłanów i magów, ale w walce z pozostałymi z klas rogue i soldier są spore (nawet bardzo spore) problemy. Nie oszukujmy się jest miękki jak..hm...no nie będę porównywał ^^ i hp ma strasznie mało. fajnie się działa w teamie np. z Guardianem, który dla odmiany jest twardy jak..khe, no dobra, też oszczędzę porównania ;)

czekamy na patche... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzam old Tanarie i powiem, że miasto jest delikatnie mówiąc olbrzymie :) Az się łzy w oczach kręcą :) I pełne ludzi - tylko 2 instancje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:05, Skwarek pl napisał:

> > Zainteresowanych do wstapienia do dobrze zorganizowanej Gildii z doswiadczeniem

> zapraszam
> > na: http://www.aoc.net.pl/forum/viewforum.php?f=5&sid=898129235ec23409b169db0331860fd7

>
> o jakim doświadczeniu mówisz jak gra wyszła dopiero wczoraj(przynajmniej w Polsce)
XD
Pewnie doświadczenie w mmo ;] Jednak i tak nie ma co się sprzeczać, gildia Atlantis panuje
na serwerze Fury :P


na razie pewnie tak, ale na globalu to się będzie zmieniać średnio co tydzień XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 14:08, T34 napisał:

Mam problem z wyśweitlaniem wody w niektórych obszarach, tzn. rzeki, strumienie są, natomiast
nie ma morza i statki pływaja w powietrzu. Miał tak ktoś albo zna ktoś rozwiązanie tego
problemu?


może spróbuj coś w ustawieniach pogmerać, sprawdź czy jest coś odnośnie wody i po wyłączaj, możesz też zmniejszyć szczegółowość grafiki. a w ogóle sprawdź czy sprzęt minimalne wymagania spełnia i czy masz wystarczająco miejsca na dysku twardym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 14:13, Xanas napisał:

> Mam problem z wyśweitlaniem wody w niektórych obszarach, tzn. rzeki, strumienie
są, natomiast
> nie ma morza i statki pływaja w powietrzu. Miał tak ktoś albo zna ktoś rozwiązanie
tego
> problemu?

może spróbuj coś w ustawieniach pogmerać, sprawdź czy jest coś odnośnie wody i po wyłączaj,
możesz też zmniejszyć szczegółowość grafiki. a w ogóle sprawdź czy sprzęt minimalne wymagania
spełnia i czy masz wystarczająco miejsca na dysku twardym


To już robiłem i nic. Sprzęt spełnia spokojnie, jade na high details: Core2Duo E6300@2,8, Geforce 7900GT, 4MB RAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:25, T34 napisał:

> > Mam problem z wyśweitlaniem wody w niektórych obszarach, tzn. rzeki, strumienie

> są, natomiast
> > nie ma morza i statki pływaja w powietrzu. Miał tak ktoś albo zna ktoś rozwiązanie

> tego
> > problemu?
>
> może spróbuj coś w ustawieniach pogmerać, sprawdź czy jest coś odnośnie wody i po
wyłączaj,
> możesz też zmniejszyć szczegółowość grafiki. a w ogóle sprawdź czy sprzęt minimalne
wymagania
> spełnia i czy masz wystarczająco miejsca na dysku twardym

To już robiłem i nic. Sprzęt spełnia spokojnie, jade na high details: Core2Duo E6300@2,8,
Geforce 7900GT, 4MB RAM...
''

reinstall gry, a może spróbuj na viscie , bo pisze ze rekomendowany jest dx 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie, jak bedzie sie gra zachowywala na moim sprzecie :

My comp :

Intel core 2 duo 2,2 (niepodkrecany)
2gb ramu
GeForce Evga 9600GT

I jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:29, kubaaa12 napisał:

Mam pytanko odnosnie, jak bedzie sie gra zachowywala na moim sprzecie :

My comp :

Intel core 2 duo 2,2 (niepodkrecany)
2gb ramu
GeForce Evga 9600GT

I jak ?


Spoko pójdzie myślę. Na maxie będzie się ścinać, bo wymaga 3 GHZ, ale ja mam też tyle co ty grałem w gry co wymagają 3GHZ i chodzło dobrze. Mogę ci zapewnić, że bez błędów (technicznych jeżeli masz to pisz) gra uruchomi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak kupiłem age of conan powinienem miec 30 free, to czemu muszę wybrać czym chcę płacić już odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:57, dambialko napisał:

> Mam pytanko odnosnie, jak bedzie sie gra zachowywala na moim sprzecie :
>
> My comp :
>
> Intel core 2 duo 2,2 (niepodkrecany)
> 2gb ramu
> GeForce Evga 9600GT
>
> I jak ?
>

Spoko pójdzie myślę. Na maxie będzie się ścinać, bo wymaga 3 GHZ, ale ja mam też tyle
co ty grałem w gry co wymagają 3GHZ i chodzło dobrze. Mogę ci zapewnić, że bez błędów
(technicznych jeżeli masz to pisz) gra uruchomi się.


No mozliwe, ale nie wiem czy zauwazyles, ze ja mam procek 2-rdzeniowy, a gra wymaga do minimalnych 1,8ghz, wiec mysle ze wlasnie procek nie stwarza problemu. Ale i tak dzieki za odpowiedz. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:28, kubaaa12 napisał:

> > Mam pytanko odnosnie, jak bedzie sie gra zachowywala na moim sprzecie :
> >
> > My comp :
> >
> > Intel core 2 duo 2,2 (niepodkrecany)
> > 2gb ramu
> > GeForce Evga 9600GT
> >
> > I jak ?
> >
>
> Spoko pójdzie myślę. Na maxie będzie się ścinać, bo wymaga 3 GHZ, ale ja mam też
tyle
> co ty grałem w gry co wymagają 3GHZ i chodzło dobrze. Mogę ci zapewnić, że bez błędów

> (technicznych jeżeli masz to pisz) gra uruchomi się.
>

No mozliwe, ale nie wiem czy zauwazyles, ze ja mam procek 2-rdzeniowy, a gra wymaga do
minimalnych 1,8ghz, wiec mysle ze wlasnie procek nie stwarza problemu. Ale i tak dzieki
za odpowiedz. Pozdro


Aha to spoko. Ja mam 2.0 Ghz czyli też nie mam się czym martwić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 19:01, Xanas napisał:

dobra zarejestrowałem się, jaki serwer polecacie?

Fury. Ale podobno już nie można na nim postaci robić.


@ Stwór - można wiedzieć, jaki masz nick w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować