Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Czy ktoś wie jakie są formy płatności abonamenu bo chce na dzień dziecka kupić wiem że 1 miesiąc free podobno a dalej jak wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 20:28, kabak5 napisał:

Czy ktoś wie jakie są formy płatności abonamenu bo chce na dzień dziecka kupić wiem że
1 miesiąc free podobno a dalej jak wyglada?

Tak jak w większości mmo. Płacisz przez internet kartą, lub kupujesz pre-paidy na których jest kod upoważniający do gry na 1-2 miesiące. Z tego co wiem pre-paid''ów jeszcze chyba do AoC nie ma, ale są w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 20:17, Radzisz napisał:

> dobra zarejestrowałem się, jaki serwer polecacie?
Fury. Ale podobno już nie można na nim postaci robić.


@ Stwór - można wiedzieć, jaki masz nick w grze?

Postacie oczywiście możesz robić, tylko w przypadku "szczytu" kiedy ludzi na serwie będzie dużo i status serwa będzie na "High Load" -czy coś takiego- będziesz musiał odczekać aż ludzie zaczną sie wylogowywać i zwalniać miejsca. Jak tylko status zmieni się na "Normal Load" będziesz mógł założyć postać. Ja musiałem czekać dzień żeby założyć tam postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 20:42, Skwarek pl napisał:

> > dobra zarejestrowałem się, jaki serwer polecacie?
> Fury. Ale podobno już nie można na nim postaci robić.
>
>
> @ Stwór - można wiedzieć, jaki masz nick w grze?
Postacie oczywiście możesz robić, tylko w przypadku "szczytu" kiedy ludzi na serwie będzie
dużo i status serwa będzie na "High Load" -czy coś takiego- będziesz musiał odczekać
aż ludzie zaczną sie wylogowywać i zwalniać miejsca. Jak tylko status zmieni się na "Normal
Load" będziesz mógł założyć postać. Ja musiałem czekać dzień żeby założyć tam postać.

a czemu wszyscy n ten fury lecą? bo ja patrze to tam prawie zawsze jest full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer był dostępny w "early access", czyli wszyscy, którzy wykupili wczesny dostęp do gry i chcieli grać na pvp to musieli iść tam. Ja zacząłem grać w sobote i wybrałem fury bo tam jest moja gildia, takzę wyboru nie miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 21:13, Skwarek pl napisał:

Ten serwer był dostępny w "early access", czyli wszyscy, którzy wykupili wczesny dostęp
do gry i chcieli grać na pvp to musieli iść tam. Ja zacząłem grać w sobote i wybrałem
fury bo tam jest moja gildia, takzę wyboru nie miałem :D

może sie tam przejdę a jakbyście mieli jakiś klan do polecenia piszcie 10705436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, do "wyjadaczy" (chociaż jest parę dni po premierze). Czy wiecie czym się różną serwery PVP od RP PVP? To znaczy znam "założenia" o większym nacisku na Rpg i prowadzenie postaci, ale czy ktoś się orientuje jak to wygląda w praktyce? Chodzi mi o to czy w RP-PVP, można się tłuc w tych samych lokacjach, czy jest tam jakieś ograniczenie, coś pomiędzy PVP a PVE. Bo jakoś sobie nie wyobrażam, jak mogli rozwiązać ten "większy nacisk na RPG na serwie PVP... To znaczy, że ( z gry wzięte :- D ) Jak mnie napadło na PVP dwoch rougów i 1 assassin i 1 barbarian i posiekało na plasterki, to w podobnej sytuacji na RP PVP, wyskoczą z hasłem "sakiewka albo życie!" ( i po oddaniu kasy i tak zatłuką dla expa ;-)).Bo już nie wiem o co chodzi. 0_o Obecnie gram na soulstormie, ale zauważyłem Corinth RP PVP i sięzastanawiam nad różnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 10:49, Xanas napisał:

> > > Zainteresowanych do wstapienia do dobrze zorganizowanej Gildii z doswiadczeniem

>
> > zapraszam
> > > na: http://www.aoc.net.pl/forum/viewforum.php?f=5&sid=898129235ec23409b169db0331860fd7

>
> >
> > o jakim doświadczeniu mówisz jak gra wyszła dopiero wczoraj(przynajmniej w
Polsce)
> XD
> Pewnie doświadczenie w mmo ;] Jednak i tak nie ma co się sprzeczać, gildia Atlantis
panuje
> na serwerze Fury :P

na razie pewnie tak, ale na globalu to się będzie zmieniać średnio co tydzień XD


Oczywiscie doswiadczeniu w MMO, kto panuje to sie okaze.. ale liczymy na zdrowa konkurencje ;)
Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej :) Jak dla mnie od piątku do teraz i przerwa w przygodzie do przyszłego piątkowego wieczoru.
Moje osiągnięcia ;) Lvl 25 Assasin. Co by tu więcej powiedzieć...Mam nadzieję, że przez 5 dni przerwy nie uschnę z tęsknoty :D

Potwierdzam to co napisałem wcześniej gra jest super a do tego ma olbrzymi potencjał. Czekam na dalszy rozwój, sytuacji rzecz jasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 21:13, Skwarek pl napisał:

Ten serwer był dostępny w "early access", czyli wszyscy, którzy wykupili wczesny dostęp
do gry i chcieli grać na pvp to musieli iść tam. Ja zacząłem grać w sobote i wybrałem
fury bo tam jest moja gildia, takzę wyboru nie miałem :D

Pan też w warcry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 08:48, Radzisz napisał:

> Ten serwer był dostępny w "early access", czyli wszyscy, którzy wykupili wczesny
dostęp
> do gry i chcieli grać na pvp to musieli iść tam. Ja zacząłem grać w sobote i wybrałem

> fury bo tam jest moja gildia, takzę wyboru nie miałem :D
Pan też w warcry?

Atlantis ;], ale z tego co wiem nasze gildie mają sojusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem wlaczylem aoc z rana myslac ze juz jest czynny (bo pisalo ze tylko 4y godziny bedzie offline) a tu kicha caly czas mam :donloading patch information. Kazdy tak ma czy moj client sie skopal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 09:57, RadeXMaster napisał:

mam problem wlaczylem aoc z rana myslac ze juz jest czynny (bo pisalo ze tylko 4y godziny
bedzie offline) a tu kicha caly czas mam :donloading patch information. Kazdy tak ma
czy moj client sie skopal?

Też tak mam ;] na stronie funcomu jest teraz godzina 7:59, także już zaraz powinien wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zakupiłem sobie wczorajszego dnia AoC i jak narazie spoko gierka mi się podoba. Ale niech mi ktoś coś wytłumaczy jak wie:)

Czemu obok statystyk siła zwinnośc itd mam cały czas 100? Osiągnąłem 5 lvl i nie dostałem żadnych punktów do rozdania na te statystyki. Jedyne punkty które otrzymałem to te na umiejętności typu wspinaczka bądź ukrywanie.

O co z tym chodzi???

Z góry dziękuję za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 11:25, xkannibalx napisał:

Witam
Zakupiłem sobie wczorajszego dnia AoC i jak narazie spoko gierka mi się podoba. Ale niech
mi ktoś coś wytłumaczy jak wie:)

Czemu obok statystyk siła zwinnośc itd mam cały czas 100? Osiągnąłem 5 lvl i nie dostałem
żadnych punktów do rozdania na te statystyki. Jedyne punkty które otrzymałem to te na
umiejętności typu wspinaczka bądź ukrywanie.

O co z tym chodzi???

Z góry dziękuję za odpowiedź :D


Zapewne zrobili tak jak w wowie staty ci się zwiększą jak będziesz nosił przedmioty dodające ileś tam np do siły itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->hammerfall87
to zapewne tak ale ja wszystkie staty mam na 100 o_O dopiero jak polewelowałem albo coś założyłem zręczność wskoczyła na 120 a reszta statów nadal 100 :D

To mnie zastanawia czemu tak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie otrzymałem grę Age of Conan i mam mały problem z rejestrajcją produktu. O co chodzi z "Gametime key"? I czy trzeba koniecznie zaznaczyć Subscription Type nawet jeśli wybrałem możliwość wykupowania kart pre-paid? I co to jest "Free Buddy Key"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnośnie ostatniego pytania to możesz mi go oddać;P (to jest klucz trial chyba na 10 dni dla kolegi) jeśli chcesz faktycznie mi go podarować (za wykonanie tego quest otrzymasz +100% wdzięczności PLayeR000 więc jest o co sie starać;P ) to skontaktuj się ze mną przez gg (901712)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować