Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2008 o 15:02, jasiniak napisał:

Witam. Właśnie otrzymałem grę Age of Conan i mam mały problem z rejestrajcją produktu.
O co chodzi z "Gametime key"? I czy trzeba koniecznie zaznaczyć Subscription Type nawet
jeśli wybrałem możliwość wykupowania kart pre-paid? I co to jest "Free Buddy Key"?


Witam
Wygląda na to że trzeba.
Free Buddy Key upoważnia do bodajże siedmio dniowej zabawy w AoC osobie która chce zobaczyć gre przed jej kupnem. Ot taki trial. Nie działa to jeszcze z tego co wiem

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gametime key to chyba numerek na karcie pre-paid ew. CD-key (nie jestem w stanie powiedzieć konkretnie ponieważ nie rejestrowałem konta do AoC) a Subscription Type to chyba forma płatniości i jeśli chcesz płacić pre-paidami to zaznacza się chyba "pay by cash"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 15:29, player000 napisał:

gametime key to chyba numerek na karcie pre-paid ew. CD-key (nie jestem w stanie powiedzieć
konkretnie ponieważ nie rejestrowałem konta do AoC) a Subscription Type to chyba forma
płatniości i jeśli chcesz płacić pre-paidami to zaznacza się chyba "pay by cash"


A skąd mam wziąść tą karte? Bo w Polsce jeszcze kupić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gametime key może być cd-key''em gry ale jeśli chcesz otrzymać konkretną odpowiedź to zapytaj Stwora bo on już gra więc wie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 15:44, player000 napisał:

gametime key może być cd-key''em gry ale jeśli chcesz otrzymać konkretną odpowiedź to
zapytaj Stwora bo on już gra więc wie co i jak.


Niestety nie jest CD-Keyem.

Stwór możesz coś poradzić? Jaką forme płatności wybrać? I co robić dalej. Bądź tak uprzejmy i wspomóż mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 16:13, dambialko napisał:

Jakie rasy i klasy są do wyboru ?


No cóż, z ras to tylko0 ludzie są ;) a co do klas, to tu masz bardzo wyczerpujące info :

http://www.ageofconan.gram.pl/artykuly/klasy

edit:player000 mnie wyprzedził ;)


@jasiniak. Możesz nawet wybrac kartą VISA i podać fikcyjne dane na początku, i tak tego nie sprawdzają teraz, tylko za miesiąc przy próbie potrącenia abonamentu, masz 30 dni darmowych, potem masz opcje edytuj formę płatności, do tego czasu powinny już być pre-paidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 16:15, wszyscytg napisał:

> Jakie rasy i klasy są do wyboru ?

No cóż, z ras to tylko0 ludzie są ;) a co do klas, to tu masz bardzo wyczerpujące info
:

http://www.ageofconan.gram.pl/artykuly/klasy

edit:player000 mnie wyprzedził ;)


Klasy fajne i dużo, ale czemu tylko ludzie ? Mi to nawet odpowiada, bo i tak ludźmi gram, ale nikt w grze się nie będzie różnił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2008 o 16:19, dambialko napisał:

Klasy fajne i dużo, ale czemu tylko ludzie ? Mi to nawet odpowiada, bo i tak ludźmi gram,
ale nikt w grze się nie będzie różnił ?


Taki świat. Jeśli chodzi o różnice to powiem szczerze że dawno w MMO nie widziałem takich możliwości modyfikacji postaci. Więc o to bym się nie bał, że spotkam identyczną postać jak moja.

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2008 o 16:19, dambialko napisał:

Klasy fajne i dużo, ale czemu tylko ludzie ? Mi to nawet odpowiada, bo i tak ludźmi gram,
ale nikt w grze się nie będzie różnił ?


Jako, że też gram i grałbym anyway ;) człowiekiem, to się nad tym nie zastanawiałem, ale myślę, że jako ludzie możemy odzwierciedlić każdy charakter za pomocą klas z conana, nie potrzebujemy do tego innych ras :) ( chociaż czytałem o gościu co tak bardzo chciał być dark elfem, że ostro przyzwyczajał oczy do ciemności i biegał z dwoma nożami kuchennymi mamy, bo go nie było stać na szable Drizzta :-D. W conanie i tak bedzie mega ostra rywalizacja, jako, że gildie nie sątu tylko "na papierze", by za pomocą nowej zakładki łatwiej znaleźć znajomych jak w WoWie cz GW, tutaj się buduje miasta gildii, zamki i zdobywa lub niszczy takie siedziby gildii przeciwnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 16:28, wszyscytg napisał:


> Klasy fajne i dużo, ale czemu tylko ludzie ? Mi to nawet odpowiada, bo i tak ludźmi
gram,
> ale nikt w grze się nie będzie różnił ?

Jako, że też gram i grałbym anyway ;) człowiekiem, to się nad tym nie zastanawiałem,
ale myślę, że jako ludzie możemy odzwierciedlić każdy charakter za pomocą klas z conana,
nie potrzebujemy do tego innych ras :) ( chociaż czytałem o gościu co tak bardzo chciał
być dark elfem, że ostro przyzwyczajał oczy do ciemności i biegał z dwoma nożami kuchennymi
mamy, bo go nie było stać na szable Drizzta :-D. W conanie i tak bedzie mega ostra rywalizacja,
jako, że gildie nie sątu tylko "na papierze", by za pomocą nowej zakładki łatwiej znaleźć
znajomych jak w WoWie cz GW, tutaj się buduje miasta gildii, zamki i zdobywa lub niszczy
takie siedziby gildii przeciwnika...


Co do zamków to bardzo fajnie..

Dnia 26.05.2008 o 16:28, wszyscytg napisał:

chociaż czytałem o gościu co tak bardzo chciał
być dark elfem, że ostro przyzwyczajał oczy do ciemności i biegał z dwoma nożami kuchennymi
mamy, bo go nie było stać na szable Drizzta :-D

Hehe..

Ile płaci się za grę miesiecznie, wie ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stawkwa dla Europy to 15 EUR za miesiąc przyjemności a za pre-paid na 60dni grania trzeba dać 29.95 EUR i myślę że AoC w Polsce na serwerach EU będzie się płacić jak za WoW''a (niższy abonament ma być dla grających na serwerach PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 17:14, player000 napisał:

stawkwa dla Europy to 15 EUR za miesiąc przyjemności a za pre-paid na 60dni grania trzeba
dać 29.95 EUR i myślę że AoC w Polsce na serwerach EU będzie się płacić jak za WoW''a
(niższy abonament ma być dla grających na serwerach PL)


To chyba sie bardziej opłaca kupic AoC niż WoWa :D. Chodź oby dwa fajne :P.
Fajne są też mounty: konie,nosorożce i chyba słonie o ile wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma pojęcie kiedy będzie nowa dostawa albo gdzie zostały jeszcze egzemplarze? Nie mogę nigdzie tego znaleźć.... Chyba będzie trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 17:24, Aithieel napisał:

Czy ktos m a pojęcie kiedy będzie nowa dostawa albo gdzie zostały jeszcze egzemplarze?
Nie mogę nigdzie tego znaleźć.... Chyba będzie trzeba poczekać.


Witam
W ultimie podobno 29 maja
Gry-online jeszcze mają na stanie. Podobno też któryś empik w poznaniu miał 7 sztuk jeszcze w sobote ale co teraz tam się dzieje ciężko powiedzieć

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i pierwsze podniecenie gra opadlo... teraz to tylko denerwujace bugi, niedorobki i niespelnione obietnice developerow... yh, ostani miesiac w AoC, nie mam zamiaru placic za ''bete'' gry.
moze cos przez ten miesiac zmienia... watpie w to, ale mozna sie poludzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

chyba za dużo czytasz oficjalnego forum i się udziela Ci nastrój forumowych "krzykaczy".

Niespełnione obietnice? bugi? niedoróbki?

A jaka gra Ci się ostatnio podobała?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować