Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision Blizzard szuka pracowników w... Polsce

25 postów w tym temacie

To bardzo ważne, że szukają "pracoholików" w naszym kraju. Oznacza to zainteresowanie naszym rozwijającym się rynkiem. Oby więcej takich ogłoszeń przybywało.

Tak się składa, że znajomy pracuje w Pracuj.pl. Największy portal rynku ogłoszeń pracy coś o tym świadczy. Przyznam, sam zgłosiłem kandydaturę. Cóż, kto nie gra ten nie wygrywa. Nic tylko pogratulować pracy szczęśliwemu wybrańcowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Blizzard i Sony to jedyne firmy z tej branży, które biorą Polskę na serio. Chcą by wszystko było w porządku, odwdzięczają się wspaniałymi lokalizacjami (WarCraft III, God of War III), a Sony nawet przygotowało kiedyś nawet statystyki dt. posiadania konsol i gier w Europie wschodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom cóz jeśli chodzi o cenę Stara to rzeczywiście mają racje. Wątpie żeby ktoś oddał 200 zł na jedna z 3 częsci gier. Nawet jeżeli jes to StarCraft to się nie opłaca : ) Mam nadzieje że kogoś znajną i rozprawi się z beznadziejnymi dystrybutorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 13:11, Get_Down napisał:

Bo szukają osób które wcisną nam ten produkt?Interesują się naszymi portfelami.


Jest to tak negatywna i głupia wypowiedź, że żeby ją skomentować musiałbym Ci nieźle nabluzgać. A to byłoby niekulturalne i niezgodne z zasadami forum. :{ To, że tak duża firma szuka polskich przedstawicieli to dobrze, a nie źle. Polacy i tak kupują gry Blizza nawet bez tego, a założenie takiego typowo polskiego oddziału znacznie ulepszy support w naszym kraju.
---
Cóż, gdybym ukończył już studia to pewnie sam bym się zgłosił na stanowisko. A nuż by mnie wybrali z jak mniemam setek złożonych CV =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

624 procent koma 7 na minusie. I pół.

A imho typowa sarmacka "A wreszcie sobie o mnie przypomniałeś, burżuju" wyrwała się z ust Polaków po przeczytaniu tego komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskę od dawna powinno brać się pod uwagę , pomyślcie jak by tak wszyscy Ci co graja zaczęli kupować oryginały to ile kasy może polecieć do portfeli producentów gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby Polskę trzeba zacząć brać na poważnie?Wiem że to fajnie z tym Blizzem i w ogóle ale zawistni Polaczkowie zrobili tylko Wiedźmina(średniego imo),Pinkillera i TW jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 19:19, SarenkaB napisał:

A czemu niby Polskę trzeba zacząć brać na poważnie?Wiem że to fajnie z tym Blizzem i
w ogóle ale zawistni Polaczkowie zrobili tylko Wiedźmina(średniego imo),Pinkillera i
TW jak na razie.


A co ma wspólnego branie Polski na poważnie z grami zrobionymi przez polskie studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna riposta naprawdę potrafisz bronić swego zdania to dobrze, a nie źle.Cóż to jest moje zdanie i nie musisz być z nim zgodny.Activision to pijawki które na wszystkim chcą zarobić i w Polsce również.Tak między nami nie napisałem że robią źle,po prostu wiem że chcą zarobić i wcisnąć swoje produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 13:14, Koski napisał:

Czyżbyśmy mieli się doczekać World of Warcraft w PL ? :P

Nie. Co więcej, uważam nawet, że sami polscy fani WoW nie chcieliby, aby ich ukochana gra została przetłumaczona i straciła swój klimat.

To w Ameryce wiedzą, gdzie jest Polska?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 23:02, Get_Down napisał:

Activision to pijawki które na wszystkim
chcą zarobić i w Polsce również.

Że Activision to niezłe pijawki wiem od dawna. ;) Jeszcze od czasów pierwszych Tony Hawków (i nie mówię tu o jakości gry, a o cenie, która jeżeli dobrze pamiętam była wyższa niż reszty równie dobrych gier).

Dnia 14.06.2010 o 23:02, Get_Down napisał:

Tak między nami nie napisałem że robią źle,po prostu
wiem że chcą zarobić i wcisnąć swoje produkty.


I właśnie z tym elementem Twojej wypowiedzi się nie zgadzałem, gdyż nie widzę w tym absolutnie nic złego. :) Podwyższenie cen jest niezbyt przyjemne, ale wciskanie mi produktu (nienachalne) jest ok, gdyż wciąż mam wybór, czy kupię, czy odpuszczę. No i najważniejsze jest to, że jak ktoś mi wciśnie taki produkt, to później będzie się musiał z niego rozliczać - gdyby coś nie działało. Polscy dystrybutorzy nie zawsze potrafią sobie poradzić ze swoimi współpracownikami, przez co m.in. musimy czekać sto lat na polskie patche (tracąc multiplayer -> np. nwn2 swego czasu). Jeżeli będziemy mieli w kraju kogoś "bezpośrednio z firmy" to ten problem nie ma prawa istnieć.
W dużym skrócie więc - pijawki zostaną pijawkami. Niech sobie reklamują ile chcą, byle później zapewnili odpowiedni support dla własnych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 19:03, Blackhand napisał:

Oby nie skończyło się jak z EA, którego "polski oddział" w zasadzie niewiele ma do powiedzenia
(o wszystkim i tak decyduje "centrala").


Tak dzieje się w przypadku większości globalnych firmach. Polski rynek nie jest samodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować