Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect działa tylko na stojąco

64 postów w tym temacie

Ta konfera była lewa, więc jej wogóle nie biorę pod uwagę. Jedyne co mi się podobało w Kinect to obsługa właśnie suwaka. Teraz jak widzę, że do tego trzeba się jeszcze podnieść...Nieee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 12:32, arborek napisał:

skąd to info przyszło ? powiedzmy sobie szczerze że jeśli gra będzie wymagać skakania
czy biegania to ciężko faktycznie będzie to robić na siedząco (to tak jak by się rzucać
że nie ma samochodów którymi się jeździ na stojąco czy leżąco :P ). (nie liczymy samochodu
Batmana :D )

A jak ktoś obejrzy jeszcze raz konferencję M$ zobaczy że tam laska ustawia telko z siostrą
która UWAGA : SIEDZI :D Nie możliwe :D


To UWAGA: przeczytaj jeszcze raz newsa.
Nie chodzi o granie. Chodzi o podstawowe funkcje jak przewijanie filmu, pauza i inne pierdoły które miały być wygodne nie są dostępne jeśli siedzisz. No chyba, że Ty oglądasz filmy skacząc po pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 12:36, Arkads napisał:

Taa, już wolę uwierzyć IGN niż Microsoftowi który, UWAGA: Podstawia pod wszystkie filmiki
aktorów!


Ty po prostu wolisz wierzyć że się nie uda :) M$ nie jest aż tak głupi żeby walił taką kasę w rozwiązanie które działa tylko na stojąco... ja jestem optymistycznie nastawiony do Kinecta(chociaż ja wole nazwę Natal). Oczywiście nie rzucę się w dniu premiery... czekam na pierwsze opinie niezależnych testerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja po prostu jestem subiektywny. Widzę co Microsoft robi, jakoś mu nie ufam.

Te wszystkie reklamy, zapowiedzi, no sorry, ale po tej konferencji na E3 się ośmieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 12:32, arborek napisał:

A jak ktoś obejrzy jeszcze raz konferencję M$ zobaczy że tam laska ustawia telko z siostrą
która UWAGA : SIEDZI :D Nie możliwe :D

Siostra siedzi, no tak, ale widziałeś żeby coś robiła? Ustawili jej kamerkę i koniec cudów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 13:07, Kaucz napisał:

> A jak ktoś obejrzy jeszcze raz konferencję M$ zobaczy że tam laska ustawia telko
z siostrą
> która UWAGA : SIEDZI :D Nie możliwe :D
Siostra siedzi, no tak, ale widziałeś żeby coś robiła? Ustawili jej kamerkę i koniec
cudów :)


Ona prezentowała jak natal śledzi ruch ...ruszała się a kamera latała za nią... jeśli natal śledzi i rozpoznaje siedzące postaci to czemu miał by nie dać im możliwości sterowania... czekamy do listopada i zobaczymy :D jedno jest pewne... nie ma co składać preorderów :D ja i tak czekam aż się przeprowadzę i będę miał większy salon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Kinect to jakieś nieporozumienie (na dzień dzisiejszy przynajmniej), ale powiedzmy, że poczekam na kolejne pokazy (oby nie udawane) i testy; Cholera, Kinect bardziej mi się podobał niż PS Move, nawet dużo bardziej. Teraz został tylko lol i rotfl;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieee... Ludzie, coś mi się wydaje, że to objawienie jest trochę mniejsze niż to co zapowiadano. Trochę jak stąd do centrali M$.

Ogólnie - zamiast hurraoptymistycznych wrażeń mamy same faile po konferencji M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, boicie się, że troche tłuszczu wam ubędzie ? katastrofa !! Fajnie ze bedzie sie mozna ruszać bo może w końcu dzieci z nadwagą zaczną ruszać dupe i chudnąć coś a nie jesc kebaby czy chodzic do Maka... Przyjemne z porzytecznym, ale oczywiście polak musi ponarzekać bo to by było coś nie tak, gdyby żaden polak nie stękał że cos jest dla niego nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 13:39, satletioz napisał:

Nie wiem, boicie się, że troche tłuszczu wam ubędzie ? katastrofa !! Fajnie ze bedzie
sie mozna ruszać bo może w końcu dzieci z nadwagą zaczną ruszać dupe i chudnąć coś a
nie jesc kebaby czy chodzic do Maka... Przyjemne z porzytecznym, ale oczywiście polak
musi ponarzekać bo to by było coś nie tak, gdyby żaden polak nie stękał że cos jest dla
niego nie tak


Tłuste dzieciaki to trzeba do sportu zmusić, a nie do gier ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 13:49, peter000 napisał:

Szczerze mówiąc to nie wyobrażałem sobie tego inaczej.

kodi24 --> Chyba całe to urządzenie polega na ruszaniu się, prawda?


A gdybym chciał sobie pomachać na siedząco? Dlaczego do każdej najgłupszej czynności muszę wstawać? To co chciałbym zrobić na stojąco to jedno, ale suwaki?.. Błagam litości...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować