Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe punkty odbioru osobistego sklepu gram.pl

67 postów w tym temacie

W Szczecinie punkt jest w sumie jak dla mnie w dobrym miejscu. Ten Activejet jest w galerii Gryf, a do domu mam na piechote 10-15 minut. Gorzej, ze wracajac z pracy bede musial do domu jechac przez os. Sloneczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 12:28, Laid_back napisał:

Wiem, ale wkleiłem mapkę już dziesiąt razy w różnych miejscach i liczę, że w końcu zauważą
:P


Wprowadzilibyscie na tej mapce opcje, ze jak sie najedzie na miasto, w ktorym jest punkt odbioru pojawial sie przy okazji adres. :) Co jest cos takiego? A kto by tam czytal takie rzeczy, skoro tradycyjnie mozna sobie ponarzekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 10:37, marekl1975 napisał:

A czemu nie zrobicie punktu odbioeu w centrum
Szczecina, gdzieś gdzie jest możliwość i dojścia piechotą i dobre połączenia komunikacji
miejskiej?


Ja tam na Wiosenna moge dojsc piechota w 10-15 minut, polaczenie komunikacja miejska tez mam dobre, wiec nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 12:36, Wojman napisał:

Ja tam na Wiosenna moge dojsc piechota w 10-15 minut, polaczenie komunikacja miejska
tez mam dobre, wiec nie narzekam.


Mieszkasz pewnie na Słonecznym? Bo ja w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 13:08, marekl1975 napisał:

Mieszkasz pewnie na Słonecznym? Bo ja w centrum.


W Dabiu. Choc w sumie ul. Wiosenna z tamtej strony gdzie jest galeria Gryf jeszcze sie do Dabia zalicza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 13:56, rafal19 napisał:

może otworzylibyście w Przemyślu ??? Do najbliższego punktu czyli w Rzeszowie jest prawie
100 km a w naszym mieście jest dużo graczy :P


A w którym nie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 11:49, Takeya napisał:

Wy narzekacie, że macie daleko - to co ja mam powiedzieć? Mieszkam w Olsztynie (czyli
największe miasto z województwa War-Maz), a najbliższy punkt odbioru mam w Kwidzyniu
- 121 KM

To wpadnij dziś wieczorem, będzie niespodzianka.

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem się z Szczecina do puki nie zobaczyłem gdzie się ulokowaliście. Normalnie dalej nie mogliście go ulokować. Czyli dalej zostaje jedynie kurier. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu.Szkoda, że nadal nie ma blisko mnie.Chociaż mieszkam w małej miejscowości i nie ma tu dużo miast.Przysucha-5000 mieszkańców.Tutaj na pewno nie dadzą.Ale nie ma co narzekać.Jest kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! Tyle miesięcy czekania na Szczecin by dostać na Wiosennej? Przecież to jest Prawobrzeże, mieszkam na osiedlu przyjaźni, czyli mam jakieś 13 km do tego salonu... po cichu wierzyłem, że przesyłka będzie możliwa w salonie w Centrum Handlowym Ster na Mierzynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! Tyle miesięcy czekania na Szczecin, byście dali to na Prawobrzeżu - 13 km ode mnie : / Po cichu wierzyłem w możliwość odbioru w Sferisie w Centrum Handlowym Ster na Mierzynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 10:58, Rolamonx napisał:

Stargard! wreszcie ;]
Mam nadzieje że na tym się nie skończy i niedługo zaczniecie otwierać firmowe salony
gram.pl w całej Polsce :)


Dokładnie Stargard! Choć jakby tylko byłoby w Szczecinie to i tak bym nie narzekał, punkt jest na słonecznym. Ze Stargardu samochodem do SZCZECINA na SŁONECZNE jedzie się teraz tyle samo co z centrum Szczecina, nie mówiąc już o dzielnicach po drugiej stronie centrum. Troszkę więc rozumiem rozgoryczenie...

Pozdro dla Zachodniopomorskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 13:20, Wojman napisał:

> Mieszkasz pewnie na Słonecznym? Bo ja w centrum.

W Dabiu. Choc w sumie ul. Wiosenna z tamtej strony gdzie jest galeria Gryf jeszcze sie
do Dabia zalicza. :)


No też prawda. do Gryfa to ja mam z centrum na szczęście dojazd długi ale bez przesiadki. Bezpośrednio z Ronda Giedroycia jadę autobusem B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować