Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Nie mam czasu teraz wszystkiego przeczytać, ale...

Tak się kończy mordowanie fanafilmu.pl - całą edycję wtedy niszczycie :D

Mam nadzieję, że re-edycja będzie już dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2007 o 22:13, Ninger napisał:


Odnośnie mojego wzięcia udziału - jasne, czemu nie :) Wbrew temu co mówił Vaxinar, mafia dalej
może wystąpić w tym samym składzie ;) Procentowo jest to mniej prawdopodobne, ale dzięki temu
mają element zaskoczenia :D Tak samo jak ja mógłbym znowu być katanim - w zyciu nikt by o tym
nie pomyślał ;)


Jak to nie ! Przecież ja gram! Więc jest ktoś kto czuwa nad tym, żebyście nie spali spokojnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy plama, że aż strach...
Nie zrezygnuję tylko dlatego, że jestem uzależniony.
Ale ręce opadają. Mistrzowanie, to wbrew pozorom nie jest prosta sprawa i jeśli nie ma się wizji edycji, czasu i pewnej wewnętrznej dyscypliny, to nie ma się co w to pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na reedycję. Tylko szkoda, że ta sie tak skończyła, bo fabuła mi sie bardzo podobała (zresztą, zawsze lubiłem Barcelonę i Hiszpanię :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 22:13, Ninger napisał:

Tak samo jak ja mógłbym znowu być katanim - w zyciu nikt by o tym nie pomyślał ;)


Szczerze mówiąc, gdybym grał i gdybym był jutro mafią, to na początek sprzątnąłbym Ciebie. :P Tak na wszelki wypadek. A nuż znowu byś katanił. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby brakowalo chetnych do reedycji, chetnie wejde za kogos. Jednak odpuszczenie kolejnej edycji to nie byl zly pomysl.
Zycze MG powodzenia w reedycji, a szczegolnie polecam kilkukrotne czytanie tego co sie napisalo przed wyslaniem. A calej reszcie udanej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2007 o 22:20, glizda101 napisał:

Szczerze mówiąc, gdybym grał i gdybym był jutro mafią, to na początek sprzątnąłbym Ciebie.
:P Tak na wszelki wypadek. A nuż znowu byś katanił. :]

Przewidziałem to - gdybym znowu bym katanił to w pierwszy dzień sprawdziłbym siebie :D Jakbym się uratował to znak, że mafią dalej jest Upior :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 22:23, Ninger napisał:


> Szczerze mówiąc, gdybym grał i gdybym był jutro mafią, to na początek sprzątnąłbym Ciebie.

> :P Tak na wszelki wypadek. A nuż znowu byś katanił. :]
Przewidziałem to - gdybym znowu bym katanił to w pierwszy dzień sprawdziłbym siebie :D Jakbym
się uratował to znak, że mafią dalej jest Upior :D



To całkiem prawdopodobne, zwłascza , że przejawiam upiorną miłość do tej profesji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jeżeli ktoś by chciał wejść w miejsca osób które odeszły (w co wątpie) to zapraszam...
Sory wielkie za to... powinienem uznać mord na Ningerze bo przyszlo równo o 21:21 ale chciałem być miłym MG i pozwoliłem jeszcze się namyślić. Na przyszłość bardzo prosiłbym mafię o podanie swojego kandydata na mord troszke wcześniej... JESZCZE RAZ SORRRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2007 o 22:36, Kalkulator12 napisał:

Sory wielkie za to... powinienem uznać mord na Ningerze bo przyszlo równo o 21:21 ale chciałem
być miłym MG i pozwoliłem jeszcze się namyślić.

I bądź tu człowieku dobrym :D Widać dzisiaj się nie opłaca bycie miłościwym. Lepiej ciąć żyletkami po źrenicach, żeby się czegoś nauczyli :] Chociaż miło, ze tym daniem im czasu uratowałeś mi tyłek ;) Gdybyś jeszcze potem noe zrobił tego błędu, to moglibyśmy grać dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- Jak pisalem, ja jestem chetny :) Na przyszlosc, wydaje mi sie ze juz lepiej dac posta pare minut pozniej, a bez bledow, niz o czasie, a potem zeby wyszly takie rzeczy. W kazdym razie mozesz mnie dopisac, jesli oczywiscie moja obecnosc w Twojej edycji Ci odpowiada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przepraszam za ten łupi błąd. Więcej juz go nie popełnie! Koniec z miłym MG z sąsiedztwa :P Ale miło mi, że jeszcze ktokolwiek zechce zagrac w mojej edycji. No to lista graczy na ten moment

MG-Kalkualtor12

1. walgierz
2. Kukowsky
3. Daniel Dazzy
4. Avalon67
5. Ninger
6. Ninja Seba
7. mtobi
8. Shogun007
9. Invin
10. MAR Cinek
11. Remember_The_Name
12. fanfilmu.pl
13. upiordliwy
14. LifaR

Bardzo przepraszam i ja potraktuje że tamtej edycji po prostu nie było (chociaż wiem że do końca świata mi nie wybaczycie)

Aha i ta edycja będzie w troche innych klimatach. Bedzie to w klimatach komputerowych :D Wymyślcie sobie jakieś nazwy programów i wyślijcie mi na gg. LifaR odezwij się na gg. Zgadnijcie jaki program będzie zarządzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło... Powiem tak: gdyby Kalkulator był graczem, a nie MG, to za takie namieszanie dziś zostałby zapewne zlinczowany ;P .

Do Kalkulatora:
Ja co prawda brałem dotychczas udział jedynie w dwóch edycjach, ale zauważyłem, że mistrzowie gry muszą charakteryzować się spokojem w działaniu, dokładnością i - chyba przede wszystkim - postępowaniem według ustalonych przez siebie zasad. Jeżeli termin oddania jakiegoś głosu upływa 21:21 to tak powinno być. Jeśli ktoś go nie dotrzyma to już jego zmartwienie, nie twoje. Trudno, life is brutal. I żadnych zmian po upływie owego terminu, bo później pojawiają się tego typu "kwiatki".
Pamiętam, jak w edycji Furrbaki, gdy byłem w mafii razem z Donem, wysłaliśmy informację, że mordujemy DEViANCE''a, lecz dosłownie w ostatniej chwili zmieniliśmy to na brak mordu. Gdybyśmy się spóźnili z tym zagraniem to Furr pewnie by nam tego nie uznał i uśmiercił Dev''a zgodnie z naszym pierwszym wskazaniem. Zresztą działał on dosyć szybko i napisał posta na forum tuż po upływie wyznaczonego terminu, więc nawet gdyby chciał to nie mógłby już tego zmienić. Stąd też nauka na przyszłość: jeśli jest ustalony deadline to należy się go bezwarunkowo trzymać.
Popieram też słowa LifaRa: lepiej jest wysłać posta z wynikami linczu i mordu parę minut później, ale przedtem dokładnie go sprawdzić, czy aby na pewno nie zawiera żadnych błędów.

Szczerze życzę Tobie oraz graczom, aby podobna wpadka nie przytrafiła się już w najbliższej edycji. No i udanej gry! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się ostatnio porobiło , albo słaba frekwencja albo coś takiego .
Może to jakiś wirus .
Kalkulator nie przejmuj się , każdemu może się coś takiego przytrafić .Za wczasu trzeba wszystko sprawdzić i nie dodawać postu na siłę .Natomiast nie wiem czy takie kolejne prowadzenie jest dobry pomysłem , może lepiej wpuścić kogoś i odsapnąć troszeczkę , przygotować nową edycję na spokojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja pamiętam, jak mój brat w pierwszej chyba swojej edycji jakiejś pomagał z letka mieszkańcom i też go chcieli później linczować. Teraz już nie robi żadnych ustępstw. Minuta spóźnienia i bajbaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 12:03, Marrbacca napisał:

Za to ja pamiętam, jak mój brat w pierwszej chyba swojej edycji jakiejś pomagał z letka mieszkańcom
i też go chcieli później linczować. Teraz już nie robi żadnych ustępstw. Minuta spóźnienia
i bajbaj :D


No i tak powinno być. GM musi być nieugięty w swoich poglądach i typ co robi. Jeżeli ustąpi raz to później gracze mu na głowę wejdą... Co innego jeżeli spóźnienie jest kilkuminutowe, ale z uprzedzeniem, że takie może nastąpić. No, a sytuacja inna to nawet minuta to już powinien być koniec :)
No nic czekamy na rozpoczęcie kolejnej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem co się stało to mnie zamurowało :/ Nie wiem czy dopisywać tą edycję do spisów czy nie, gdyż takich błędów po prostu nie ma i nie powinno ich w ogóle być. Porażka na całej lini. Dlatego skonsultuję to z paroma osobami czy dodać tą edycję do spisu, czy po prostu pominąć.
I na początku kalkulator napisał: edycja 42(89). Błąd, gdyż powinno być 42(90). Dlatego niech ktoś w następnej to poprawi, bo robi się niepotrzebne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dość smutno mi było, gdy dowiedziałem się, że nie zagram, [ podobnie jak spider88] , hm, to pewnie przez wzgląd na moją ostatnią edycję [Ningera], kiedy miałem strasznie mało czasu i za nic nie mogłem napisać posta. Teraz jednak wydaje mi się, że dobrze jednak, że się nie dostałem do tej Pierwszej W Nowym Roku Edycji [PWNRE?]. A to lista wstępna błędna, a to co chwila bugi i przeoczenia.
No, ale cóż, każdemu mogą przydarzyć się błędy, chociaż w takich ilościach? Nie przejmuj się Kalk, będzie lepiej.
Życzę powodzenia Wam, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się