Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Mamy 9 stycznia 2006 roku. Imieniny obchodzą Gertruda i Horacy.
Plan zajęć:
jak wczoraj.

walterminator miał dość tego gadania bzdur. Dlaczego nie mógł być programem losującym LOTTO, albo liczącym kalorie? No cóż, taki ma się zafajdany los.
Wczoraj został wykasowany Schkodlivy, a jak wieść niesie, zrobił to jakiś złośliwy program. Na chwilę zobecną jest za mało danych by wysnuć jakieś wnioski. Jedno jest pewne - jutro będą imieniny Eustachego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ja, ja usuwam pocztę!!
Właśnie, PIMP, musisz mi pomóc, żebym przypadkiem czegoś co Cię interesuje nie usunął ;)
Schkodlivy to przeszłość. Mam nadzieję, że user nie zrobi formata, żeby się pozbyć któregoś z nas. Tego intruza. Ciekawe jest tym intruzem?
A Ty, Lif_Tweak, uważaj bardziej, bo [Avalon67] też się nie odezwał. Nawet nie wiem, jak się dokładnie nazywa.

O, Kalkulator dostał nowego maila. "Spóźnione życzenia noworoczne". Usuwamy, już się życzeń nasłuchał i naczytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:26, fanfilmu.pl napisał:

A Ty, Lif_Tweak, uważaj bardziej, bo [Avalon67] też się nie odezwał. Nawet nie wiem, jak się dokładnie nazywa.

- Faktycznie, moj blad. W takim razie podejrzewam owa dwojke. Choc i tak dzis pewnie, wybierajac naszym zdaniem winnego, bedziemy skazani na generatory liczb pseudolosowych.

walterminator - Ty prowadzisz wogole jakiekolwiek zycie towarzyskie, czy dostep do kowersacji z innymi programami zostal Ci odciety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KuKu dnia dzisiejszego był cały czas wyłączony. Dopiero gdy teraz użytkownik komputera się włączył KuKu mógł dostarczyć zaległe wiadomości. W wiadomościach dominowało to co zwykle, czyli łańcuszki szczęścia. W KuKu mamy możliwość przeskanowania wszystkich łańcuszków i podsumowaniu tego co nas czego jeśli łańcuszka nikomu nie wyślemy. Wyniki na obecną chwilę to:
- 398 lat nieszczęścia
- 177 nieudanych związków
- 79 lat powtarzania jednej klasy w szkole
- 202 lata bez partnera
- 36 razy zginiesz śmiercią tragiczną

+

- jesteś bez serca, jesteś chamski, głupi, obojętny na krzywdę ludzką itd.

Jaki wniosek z tego? Strach tych łańcuszków nie rozsyłać...

KuKu zauważył również, że zwiększyła się przestrzeń wolnego miejsca na dysku. Oznacza to, że jakiś program zniknął. Okazał się nim Schkodlivy. Jakiś podły wirus do tego doprowadził. Dlaczego akurat rozpoczął od tego programu? KuKu zastanowi się jeszcze nad tym faktem, jednak jego spokój zakłócił komunikat o treści:
"To ten debil z którym nie chce gadać przesyła wiadomość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Photoshop od początku nowego dnia zajęty był przeglądaniem kolejnych galerii.
- Tak czego my tutaj nie mamy... Zdjęcia z wakacji, imprezki, uroczystości i... panie bez ubranek? No tak można się było tego spodziewać. Nasz uzytkownik to wkońcu facet, raczej normalny.
Szybko doszły go także informacje o zniknięciu Schkodlivego. Co, albo kto za tym stał było jeszcze jedną wielką niewiadomą.
Program wrócił do swoich zajęć, gdyż nie działo się wokół nic godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:36, Invin napisał:

- Mogę kolegę wyręczyć - zgłosił się na ochotnika Invin - ściągne Ci update''a, bo najadłem
się jak nigdy - tu pomachał przeglądarce cinek.exe - i pognał posurfować w poszukiwaniu nowszej
wersji.


Ja przeglądarką? Wypraszam sobie! Jestem skompresowanym programem do obsługi sieci oraz rzeczy z nią związanych. Mogę także modyfikować pliki dostępu do neta, aby ściągać zdjęcia dla PIMPA, bo jak widać użytkownik założył flirt... znaczy filtr na obrazki +18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, zdjęcia gołych panienek ?? T0 coś dla mnie, podaj mi dokładną lokazlizację, gdyż muj skrypt wyszukujący od czasu update-u nie działa za dobrze. Ci cholerni programiści znowu musieli zmienić linijkę kodu z

<search & destroy>

na

<fuck & reborn>

I pewni dlatego nie da się mnie usunąć MUAHHAHAHAH !!! No chyba, że kalkulator tak powie.ale jak widać popsuła się szukajka. No i Jak, photoshop, pobawimy się zdjeciami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... użytkownik gra zamiast zrobić coś pożytecznego ? Na przykład dokładnie zapoznać się z zaletami ( i tylko zaletami ! ) łyndołsa... No dobra, wywalę mu komunikat o błędach- MIkro Suft Dorr uśmiechnął się złośliwie po czym dodał- w końcu Mikro Suft musi dbać o to, by użytkownicy wiedzieli wszystko o łyndołsie, a nic o innych systemach operacyjnych jak Pingwinx... . Ponad to- został usunięty jakiś program- to MUSI być sprawka jakiegoś darmowego, złośliwego oprogramowania ! Trzeba jak najszybciej je odinstalować ! Jak znajdę tego, który za to odpowiada to go firewallem poszczuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:25, mtobi napisał:

Oo, zdjęcia gołych panienek ?? T0 coś dla mnie, podaj mi dokładną lokazlizację, gdyż muj skrypt
wyszukujący od czasu update-u nie działa za dobrze.


Ależ proszę Cię bardzo, to mogę zawsze zrobić C:\Moje dokumenty\Zdjęcia\XXX-bez skojarzeń
Nie wiem czemu tego nawet nie ukrył specjalnie, ale cóż nie moja sprawa :)

Dnia 09.01.2007 o 15:25, mtobi napisał:

No i Jak, photoshop, pobawimy się zdjeciami ??


Póki Kalkulatora nie ma to ja w sumie nie widzę nic przeciwko... Może jeszcze ktoś będzie chętny? Mam ciekawe możliwości obróbki tych zdjęć. Tylko jak Kalkulator się coś dowie to krucho z nami będzie. Decyzja należy do Ciebie drogi The Pimpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:32, Ninja Seba napisał:

Ależ proszę Cię bardzo, to mogę zawsze zrobić C:\Moje dokumenty\Zdjęcia\XXX-bez skojarzeń
Nie wiem czemu tego nawet nie ukrył specjalnie, ale cóż nie moja sprawa :)


A, bo ja jeszzce znalazłem
D:/Mój stuff/Bardzo miłe i ładne zdjęcia plushoowych misiów
Tam też cos było, ale zabezpieczone 64 bitowym hasłem. Czy jest na dysku dekoder ??

Dnia 09.01.2007 o 15:32, Ninja Seba napisał:

Póki Kalkulatora nie ma to ja w sumie nie widzę nic przeciwko... Może jeszcze ktoś będzie chętny?
Mam ciekawe możliwości obróbki tych zdjęć. Tylko jak Kalkulator się coś dowie to krucho z nami
będzie. Decyzja należy do Ciebie drogi The Pimpie


Jeśli chodzi o zdjęcia, to The PIMP jest zawsze ZA, bez względu na konsekwencje :D

MAR Cinek ----> Tego filtra to nie zobaczyłem, ale akurat pewnie byłem wtedy w stanie <shut_down> więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeno - Dolaro to przelicznik walut, ktory jest użytkowany dość rzadko, czemu? Nie wiadomo, może dlatego, że użytkownik nie ma czego przeliczać, ale co tam. Podobno usunięto Schkodlivego, szkoda, ale co za złośliwy program go usunął?? Narazie nie wiadomo. Jeno - Dolaro sprawdził swoją pamięć:

tzzz Nie wykonywano żadnych przeliczeń tzzz

P.S. Nie było mnie, bo myślałem, że ekipa sie dopiero zbiera, ale jestem. tzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- No to lux, jestem bezkonkurencyjny :) - uśmiechnął się - mamy jakiegoś dobrego anty-wira? - spoważniał, jak zobaczył, że jeden program zniknął.

- Ej! Fotoszopy i pimpy! Jak wam się nudzi to możecie mi zrobić nową ikonkę do polecenia "wstecz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikro Suf dorr Był lekko zdenerwowany zachowaniem swoich kolegów, którzy zamiast wspomagać system operacyjny, bawią się zdjęciami pani prezydentowej bez bielizny ! ( Nie bieżcie tego do siebie :) ) NO i nawet nie próbują ukryć tego, że wisi im to, iż wśród nas jest jakieś złośliwe ( I do tego pewnie darmowe ! ) oprogramowanie... młodzież.. za czasów DOSa było lepiej... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:28, Daniel DazZy napisał:

Mikro Suf dorr Był lekko zdenerwowany zachowaniem swoich kolegów, którzy zamiast wspomagać
system operacyjny, bawią się zdjęciami pani prezydentowej bez bielizny !


A niby jak mamy to robić, kiedy on gra?
Mogę ściągnąć patcha 1.2443564646734904, ale on gra w G3, więc będzie instalowało się 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:41, LifaR napisał:

walterminator - Ty prowadzisz wogole jakiekolwiek zycie towarzyskie, czy dostep do kowersacji z innymi programami zostal Ci odciety ?


walterminator wystraszył się. Ktoś próbował się z nim skontaktować, a przecież nie było tego w planie dnia. Sprawdził kilkukrotnie dane. Nie ma wątpliwości, nie zostało to ujęte. Dlaczego więc ten program chce się skomunikować? Nie rozumiem.
Raz tylko się format dysku twardego zdarza - pomyślał i podjął decyzję o nawiązaniu kontaktu - Czego ode mnie chcesz? - przesłał strumień danych do Lif_Tweaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Userowi zachciało sie tworzyć dzisiaj muzę. Posciągał kilka wtyczek do mixera. Ale on chyba nie ma sluchu ani pomysłów. Najgorsze jest to, że jakiś wirus skasował schkodlivego:/ Mnie się to wcale nie podoba. Najgorsze jest to, że dzisiaj będą strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 16:46, Invin napisał:

- No to lux, jestem bezkonkurencyjny :) - uśmiechnął się - mamy jakiegoś dobrego anty-wira?
- spoważniał, jak zobaczył, że jeden program zniknął.

- Ja jestem program antywszystkowy. Zwalczam wszystko jak leci, a już zwłaszcza wirusy i inne badziewia zamulające kompa. W czym mogę pomóc? - wyszczerzył kwadraciki instalacyjne NinWare.exe.
Po chwili ciszy:
- Aaaa, pewnie chodzi o dorwanie tego gościa co nam Schkodliwego usunął? No to niestety nic nie mogę poradzić. Owszem, pewnie dałoby się przegrzebać wszystkie foldery, ale biorąc pod uwage wielkość i ilość dysków tego Kalkulatora to zajęłoby mi to dobre kilka miesięcy. Tak więc nie widzę innej możliwości jak strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spko, zawsze do usług. Co powiesz o Carmen Electrze, układajacej się na trawie w strzałkę ??

A co do wirusów, to mam pewien typ, i także pewien typ, kim może być katani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikro Suft Dorr nie miał pojęcia kto może byc tym darmowym oprogramowaniem. Zdecydował się strzelac.

***************

Lincz -----> Ninger ( Strzał, ale jak ktoś chce " Dowodów " to ma : Ninger przed restartem był katanim a upiordliwy mafią. Może teraz to Ninger jest mafią i się mści ? :P )

*********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się