Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 20:25, spider88 napisał:

Oj tak, wypaczona kraino fantazji mafia nadchodzi ;))

Hehe. Odnoszę wrażenie, że to, co do tej pory Kuk proponował, to był tylko nędzny wstęp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:28, Bumber napisał:

Hehe. Odnoszę wrażenie, że to, co do tej pory Kuk proponował, to był tylko nędzny wstęp. ;)

Rzekłbym nawet że to takie preludium , taka cisza przed burzą .
Tak wywindujemy emocję że po nocach będzie obmyślać jak by tu graczy zaskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Kukowsky

1. skyler
2. Bumber
3. Furrbacca
4.Spider
5.Kalkulator12
6.rick90
7. m4teU5z
8.Sonic
9.Ninger
10.Phehela
11. dawidos160
12. mtobi
13. Yamamoto

Jeśli jednak coś nie wyjdzie to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:02, Yamamoto napisał:

/.../ Jeśli jednak coś nie wyjdzie to przepraszam.

Oj tam zakładasz od razu zły scenariusz. Trzeba myśleć pozytywnie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:06, Bumber napisał:

> /.../ Jeśli jednak coś nie wyjdzie to przepraszam.
Oj tam zakładasz od razu zły scenariusz. Trzeba myśleć pozytywnie. ;P


Nie zakładam, ja tylko rozważam warianty zakończeń nadchodzącej edycji. Mr. Kukowsky powiedział co mam zrobić i postaram się tego dokonać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:42, LifaR napisał:

-> O przepraszam, pomylilem Cie z forumowiczem o nicku "Niger". Byl strasznie slabym graczem
i przestal sie pokazywac wogole w tym watku. No nietety, nie wszyscy sobie radza ;P

Niemniej mam nadzieję, że ja dam radę :) O ile w ogóle MG mnie weźmie, bo gdzieś widziałem przebąkiwanie o jakiejś WR (Wielkiej Rzepie) i nie wiem do końca jaka jest jej rola... czy to jest coś jak dziwny katani?

Oświećcie amatora, bo scena Forumowej Mafii nie może stanąć na weteranach. Ustąpcie miejsca młodszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:46, dawidos160 napisał:

Lifar - Ty tak na serio ? Ja myślałem, że się z Ningera nabijasz ;P Ja go pamiętam jeszcze w tamtym roku jak miałem debiut w FMie ;)

-> Z nikogo sie nie nabijam. Ten temat jest otwarty na wszystkich (prawie), jedynie daje Ningerowi dobre rady, by jego debiut byl udany. A w przszlosci moze i zdecyduje sie prowadzic kiedys wlasna edycje. [;)]

skyler-> "...widzisz i nie grzmisz..."
-> :D Teraz powinno nastapic /ban :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiscie zapomnialem :]

MG: Kukowsky :* ;]

1. skyler
2. Bumber
3. Furrbacca
4.Spider
5.Kalkulator12
6.rick90
7. m4teU5z
8.Sonic
9.Ninger
10.Phehela
11. dawidos160
12. mtobi
13. Yamamoto
14. Remember_The_Name
15. LifaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:34, LifaR napisał:

> Lifar - Ty tak na serio ? Ja myślałem, że się z Ningera nabijasz ;P Ja go pamiętam jeszcze
w tamtym roku jak miałem debiut w FMie ;)
-> Z nikogo sie nie nabijam. Ten temat jest otwarty na wszystkich (prawie), jedynie daje
Ningerowi dobre rady, by jego debiut byl udany. A w przszlosci moze i zdecyduje sie prowadzic
kiedys wlasna edycje. [;)]

skyler-> "...widzisz i nie grzmisz..."
-> :D Teraz powinno nastapic /ban :D



Panowie oświećcie mnie bo ja już chyba nic nie kapuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki wyboru klimatu są następujące... Wygrała edycja Kukowska... Może to zajedzie komunizmem lub też Białorusią, jednak wybory były sfałszowane. ^^ Na edycję Kukowską mam chyba w tej chwili najwięcej pomysłów, a potem po prostu może być różnie. Do uniwersum Kukilandu postaram się wprowadzić jak najwięcej ciekawych rzeczy żeby było Wam miło. Z resztą jestem otwarty na wszelkie propozycje. Na prośbę graczy pierwszy mord odbędzie się w niedzielę, a edycja rozpocznie się w sobotę popołudniu. Tak, więc będziecie mieli jeden dzień na spamowanie. (co w świetle ostatnich edycji będzie ewenementem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 07:27, dawidos160 napisał:

Fiarot - wczoraj od samego rana coś mi nie grało ze Spiderem, ale na Sonica nic nie było.


Bo Sonic całkiem nieźle to rozegrał - grał jak zawsze, czasem coś palnął w swoim stylu, ale za bardzo nie rzucał się w oczy - taka typowa gra mafii ;] . Ale coś tam na niego by się znalazło, chociażby to, że miał ciągłość w podejrzeniach - Ty ani spider nie mordowalibyście Bumbera, bo raczej chcielibyście jego wrobić.

Dnia 17.05.2007 o 07:27, dawidos160 napisał:

Chciałem nawet rano próbować przekonać Spidera, ale poszedł do pracy.


To mogłeś chociaż od razu na niego nie głosować, bo tak już na starcie dnia finałowego szanse na wygraną miasta zmalały do minimum :/ .

Dnia 17.05.2007 o 07:27, dawidos160 napisał:

Dopiero teraz do mnie dotarło, że remis pozwoliłby nam wygrać... Nikt by nie zginął w linczu
i zostałby tylko mord.


Ehh, mądry Polak po szkodzie, co nie ;) . Remis faktycznie nie byłby zły, bo wtedy Sonic raczej nie wpadłby na to, aby odpuścić mord. I może wówczas popełniłby jakiś błąd. Z tym, że najpierw trzeba by było do tego remisu doprowadzić. Ty głosem na Sonica dałbyś dobry początek. Być może wtedy spider też by się zastanowił, czy w obliczu takiego twojego zachowania głosować na Ciebie. Z tym, że gdyby spider również zlinczował Sonica to mateusz raczej by się nie wyłamał i poszedł za głosem większości. Ale to już tylko gdybanie :] . Trzeba wyciągnąć z tego wnioski i następnym razem dokopać zdrajcom ;D .

Kukowsky =>

Dnia 17.05.2007 o 07:27, dawidos160 napisał:

Plan Sonica miał jedną zasadniczą wadę. Nikt by się nie zgodził na zlinczowanie osoby, którą by wskazał katani w przypadku gdy jest ich dwóch.


A założysz się, że to mogłoby wypalić ;P . Najłatwiej jest stwierdzić - jeden katani jest prawdziwy i faktycznie wykrył zdrajcę, zaś drugi udaje i wystawia swojego partnera, aby zyskać zaufanie reszty :] . Tylko naprawdę nie wiem, czemu chcieliście wybrać na ofiarę właśnie mnie ;P . Jakby to już nie było innych graczy. Myślicie, że nie starałbym się przekonująco bronić :P . Zresztą Kuki - po tym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=26859 po prostu nie mogłem Ci odpuścić :] . Najpierw piszesz "Dzisiaj mafii się upiecze, jednak jutro jak ją przycisnę do flaki będą się po ścianach lały." a następnie lincz na mnie. Jak to przeczytałem to normalnie poczułem w kościach nadchodzący spisek ;P . Oczywiście wiele ryzykowałem gdybyś jednak okazał się niewinny, ale nie mogłem obok twojej postawy przejść obojętnie :] .

Phelela =>

Dnia 17.05.2007 o 07:27, dawidos160 napisał:

coraz czesciej MG wybieraja mało doświadczonych graczy


I bardzo dobrze :] ! Co to za frajda grać ciągle mieszkańcem ;) ? Każdy powinien prędzej czy później dostać szansę wykazania się mając do odegrania rolę funkcyjną.

Dnia 17.05.2007 o 07:27, dawidos160 napisał:

od samego poczatku myślałem że w mafi jest Fariot wraz ze Spiderem.


A to mi bardzo działało na nerwy :/ . Nie możesz po dwóch dniach stwierdzić, że ten i ten pasują mi na mafię, więc pewnie w niej są i żadna siła nie przekona mnie do tego, że jest inaczej :/ . Zarzucałeś mi, że jestem sztuczny w swoich reakcjach, ale to dotyczyło mojej postaci fabularnej, więc właściwie to był żaden argument. Zaś w stosunku do spidera byłeś tak bardzo przekonany, że wzięliśmy Cię za kataniego i o mały włos nie wysłaliśmy Bogu ducha winnego spidera w zaświaty ;P .

Ninger =>

Dnia 17.05.2007 o 07:27, dawidos160 napisał:

Znajdzie się jakieś miejsce do nowicjusza? ;]


No nie wiem czy MG dopuści Cię do edycji ;] . Już jeden debiutant na liście jest - rick90, a on wpisał się szybciej od Ciebie, więc powinien mieć pierwszeństwo ;) . Zresztą kto wie, czy nie olejesz sobie gry po paru dniach albo nie będziesz pisał jednego posta dziennie ;P . Strach brać zbyt wielu debiutantów do edycji, zwłaszcza po niedawnym ''występie'' lookazha. Poza tym jak ktoś kiedyś stwierdził: "Cholera, od tej edycji w pierwszej turze linczuję nowicjuszy :/", więc nawet jeśli jednak zagrasz to uważaj na tą osobę, gdyż ona zapewne z powodu twojego zerowego doświadczenia będzie Cię chciała się od razu pozbyć w linczu ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeech, panowie, nie wiem, jak to jest...
Miałem olimpiadę i powinienem się uczyć -> grałem w FM, potem dużo luzu -> nie grałem w FM, teraz mnóstwo sprawdzianów i zaliczeń -> dla odmiany zagram w FM. Życie jest ciężkie...
;]
Ale czego się nie robi na prywatne zaproszenie MG (tak, tak! ;P). :)

MG: Kukowsky

1. skyler
2. Bumber
3. Furrbacca
4. Spider
5. Kalkulator12
6. rick90
7. m4teU5z
8. Sonic
9. Ninger
10. Phehela
11. dawidos160
12. mtobi
13. Yamamoto
14. Remember_The_Name
15. LifaR
16. Glizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:26, glizda101 napisał:

/.../ Ale czego się nie robi na prywatne zaproszenie MG (tak, tak! ;P). :)

Nie chwal się, nie chwal, inni mają lepiej. Na przykład ja muszę się od takich zaproszeń odpędzać, ach... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 22:24, Fiarot napisał:

No nie wiem czy MG dopuści Cię do edycji ;] . Już jeden debiutant na liście jest - rick90,
a on wpisał się szybciej od Ciebie, więc powinien mieć pierwszeństwo ;) . Zresztą kto wie,
czy nie olejesz sobie gry po paru dniach albo nie będziesz pisał jednego posta dziennie ;P
. Strach brać zbyt wielu debiutantów do edycji, zwłaszcza po niedawnym ''występie'' lookazha.
Poza tym jak ktoś kiedyś stwierdził: "Cholera, od tej edycji w pierwszej turze linczuję nowicjuszy
:/", więc nawet jeśli jednak zagrasz to uważaj na tą osobę, gdyż ona zapewne z powodu twojego
zerowego doświadczenia będzie Cię chciała się od razu pozbyć w linczu ;P .

Nie no, mam nadzieję, że pierwszego dnia zasłużę sobie na szacunek tego kogoś i mnie ocali :) Ale spróbuj sobie przypomnieć jaki nick miał ten gracz, przecież muszę wcześniej przemyśleć obronę, jeśli mam mieć jakieś szanse ze starym wyjadaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie próbuję sobie przypomnieć ;) . Dosyć dawno to było, z jakieś pół roku temu, więc mogę za dobrze nie pamiętać ;P . Hmmm... Miał w avatarze takiego uśmiechniętego gościa z długim nosem w niebieskim odzieniu chyba... Takiego dosyć podobnego do twojego ;P . A nick... chyba składał się z sześciu liter... i zaczynał się na N, ale na 100% pewny nie jestem ;P . Może ten ktoś nie będzie teraz już pamiętał o tym swoim postanowieniu i da Ci spokój, ale pamiętaj o jednym - dwie teorie zamieszczone w tym samym poście zawsze mają inne założenia. Podobno ta tajemnicza osoba jest bardzo wyczulona na to, gdy nowicjusze tego nie dostrzegają, także miej się na baczności ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:38, dawidos160 napisał:

Panowie oświećcie mnie bo ja już chyba nic nie kapuję :D

-> Alez wszystko jest jasne. Ninger chce sie zapisac do edycji, a my mu pomagamy, ostrzegajac o tym, co moze go czekac... Czegu tu nie rozumiec... :( W koncu chyba przychodzi wymiana pokoleniowa - starzy odchodza, nowi przychodza, ale coz zrobic ?

Ninger -> Ostatnio podobna taktyke ma tez niejaki "Dar", nie wiem czy ten nick Ci cokolwiek mowi, ale pewnie nie. W kazdym razie, wystrzegaj sie go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycji nie śledziłem, ale z tego co widziałem to absolutna klasyka - edycja lekko mówiąc popsuta przez mieszkańców, zaś gra mafii również nie rewelacyjna. A tego, co się w finale działo aż nie chce mi się komentować, bo aż wstyd. Ale cóż...
Akurat trwa seria mojego odpoczynku od mafii, jak się ta fura sprawdzianów zakończy to uderzę ponownie. Już teraz właściwie atakuje mnie głód pierścienia, ale jakoś się bronię. Głód nawet prosi bym zabrał się za miszczowanie. Ciekawy pomysł, może go niedługo wykorzystam.
Kukowsky -> Zrób z Kukilandczyków jaskiniowców, Takich, jak nasi Wiejscy.Wtedy polowanie na chefalómpa będzie dopiero ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


MG: Kukowsky

1. skyler
2. Bumber
3. Furrbacca
4. Spider
5. Kalkulator12
6. rick90
7. m4teU5z
8. Sonic
9. Ninger
10. Phehela
11. dawidos160
12. mtobi
13. Yamamoto
14. Remember_The_Name
15. LifaR
16. Glizda
17. Deih

Kuk znowu Mg? :P Na IRCu MG na forum MG kuk nie szalej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się