Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 14:52, Phelela napisał:

Dobra skomentujmy ta edycje kóra była.Nigdy bym nie podejrzewał że Sonic to mafia , coraz
czesciej MG wybieraja mało doświadczonych grazy, Sonic zagrał dobrze nikomu sie nie narażając
spokojnie dotarł do finału gdzie wszyscy rozpowiadali że w mafi jest Spider bądz dawidos.
Moja gra tez nie była jakas dobra , wkońcu to jest moja 4 badz 3 edycja sam dokładnie nie pamietam
, od samego poczatku myślałem że w mafi jest Fariot wraz ze Spiderem.Nie zrozumiałem też jednego
linczu na mnie , czemu zginełem zrąk kuka i sonica skoro kuk mówił że jestem neutralny, może
ktoś wyzszy im rozkazał , Wielki pan rzepa ? Kto to wie , zapewne nikt? W linczu w którym
ja zginełem Kukowsky głosował na Sonica czyli swojego kompana , niewiem co to miało nam uświadomić
ale chyba nikt nie wyciągnoł z tego jakichkolwiek wniosków.Po linczu na Kukowskym wszyscy skupili
sie na tym aby linczować tych bardziej doświadczonych zawodników dlatego ekipa jaka znalazła
sie w finale była taka a nie inna.

Taktyka miała takie założenia: mordować raz dobrych, raz mniej doświadczonych, bo jeśli mordowalibyśmy dobrych, to byłoby na mnie, jeślibyśmy mordowali słabych, byłoby na Kuka.
Bo średniaków specjalnie nie było, był tylko Kalkulator który szybko poleciał ;]
Kuk raz oddał na mnie głos żeby nie było że mamy jakieś powiązania, z resztą jak już to napisałeś nikt nie zwrócił na to uwagi.
Tak BTW to w tej rozgrywce nawet na chwile się nie zestresowałem, nawet na chwile się nie przestraszyłem.
Jedyne ciekawe miejsce to lincz Kuka, reszta była dla mnie spokojna ;]

No ale jeśli nikt mnie nie podejrzewał...

dawidos--->dzięki za wycięcie naszej trójki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:49, Ninger napisał:

Znajdzie się jakieś miejsce do nowicjusza? ;]

-> O, nowy w Mafii ? Ostrzegamy, lepiej przeczytaj pierwszy post w tym temacie i klilka edycji. Najlepiej sie jeszcze nie zapisuj, poczytaj jak ta edycja bedzie wygladac i dopiero potem zdecyduj, czy na pewno chcec wziac w tym udzial. [:P]
A gdzie te Twoje obiecane podsumowania edycji ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:34, LifaR napisał:

-> O, nowy w Mafii ? Ostrzegamy, lepiej przeczytaj pierwszy post w tym temacie i klilka
edycji. Najlepiej sie jeszcze nie zapisuj, poczytaj jak ta edycja bedzie wygladac i dopiero
potem zdecyduj, czy na pewno chcec wziac w tym udzial. [:P]

Pierwszy post przeczytałem, ale niestety nie miałem czasu czytać ostanich edycji :( Czy mimo to nie dało by się mnie przemycić do edycji za drobną opłatą? ;)

Dnia 17.05.2007 o 15:34, LifaR napisał:

A gdzie te Twoje obiecane podsumowania edycji ? :D

O czym Ty w ogóle prawisz człowieku? Chcę spróbować czego warta jest ta słynna Forumowa Mafia, a Ty od razu żebym podsumowania robił ;)

spider88

Dnia 17.05.2007 o 15:34, LifaR napisał:

Ja z nowymi bym nie przesadzał .Ten Ninger mi na jakiegoś niepewnego wygląda ;p

Ale ja naprawdę mam dużo czasu na grę. Zadziwia mnie Wasza pyszałkowatość ;D Człowiek chce miło spędzić czas, a tu takie nieżyczliwe persony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zagram w edycji Kukowsky''ego :D Wiem, że dużo osób bardzo źle mnie wspomina po edycji Vaxinara kiedy o nie minałem czasu na gre, oraz po komentarzu Walgierza o moich zagraniach, które wprowadziły straszny zament w edycji. Zjechali mnie wtedy nieźle, ale postanowiłem, że zagram raz jeszcze. Mam nadzieje, że Kukowsky zgodzi się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:02, Ninger napisał:

> -> O, nowy w Mafii ? Ostrzegamy, lepiej przeczytaj pierwszy post w tym temacie i klilka

> edycji. Najlepiej sie jeszcze nie zapisuj, poczytaj jak ta edycja bedzie wygladac i dopiero

> potem zdecyduj, czy na pewno chcec wziac w tym udzial. [:P]
Pierwszy post przeczytałem, ale niestety nie miałem czasu czytać ostanich edycji :( Czy mimo
to nie dało by się mnie przemycić do edycji za drobną opłatą? ;)
> A gdzie te Twoje obiecane podsumowania edycji ? :D
O czym Ty w ogóle prawisz człowieku? Chcę spróbować czego warta jest ta słynna Forumowa Mafia,
a Ty od razu żebym podsumowania robił ;)

spider88
> Ja z nowymi bym nie przesadzał .Ten Ninger mi na jakiegoś niepewnego wygląda ;p
Ale ja naprawdę mam dużo czasu na grę. Zadziwia mnie Wasza pyszałkowatość ;D Człowiek chce
miło spędzić czas, a tu takie nieżyczliwe persony ;)



Popieram ich !! A jak. Jakiś nowicjusz i od razu chce do edycji :P Ja czekałem na swoją hohoho :P

Nr konta na przelew 329436777433754327 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > MG: Kukowsky
> >
1. skyler
2. Bumber
3. Furrbacca
4.Spider
5.Kalkulator12
6.rick90
7. m4teU5z
8.Sonic
9.Ninger
10.Phehela
11. dawidos160
12. mtobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:19, mtobi napisał:

> > MG: Kukowsky
> >
1. skyler
2. Bumber
3. Furrbacca
4.Spider
5.Kalkulator12
6.rick90
7. m4teU5z
8.Sonic
9.Ninger
10.Phehela
11. dawidos160
12. mtobi


Mam nadzieje że masz czas ;]

Kukowsky---> Edycje zaczynasz jutro? ;D
Tak się pytam, bo skład się baaardzo szybko zbiera i będzie 15 z górką ^^
Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:59, Bumber napisał:

Naprawdę nie wiem po co to tu zamieściłeś, i tak wiadomo, że nikt nie chce edycji poważnej
w Twoim wykonaniu. :P

Wiesz... Zawsze jest gadanie, że niektórzy chcą edycje poważne, więc daję taką możliwość żeby potem móc stwierdzić z czystym sumieniem, że edycja poważna była w planach. :P

Dnia 17.05.2007 o 14:59, Bumber napisał:

Coś z Rzepą już było (a konkretnie rzepoludki). ;)

Ale to by był cały autorski świat: kościółki z rzepy, jaranie liści rzepowych, najróżniejsze cudaki (z Kaczym Predatorem i Wielbłądem Szablozębnym na czele).

Dnia 17.05.2007 o 14:59, Bumber napisał:

Hm, brzmi ciekawie. Można się wcielić w rolę Rysia z Klanu? ^^

Nie. Można wcielić się ewentualnie w tanią podróbkę Rysia z Klanu. Serial będzie całkiem nowy i jego fabuła będzie się ujawniać w trakcie edycji. :P

Dnia 17.05.2007 o 14:59, Bumber napisał:

Yeah, może być ostro. :D Pokemonów dużo, każdy z pewnością wymyśli coś hm... interesującego.
;D

Już to widzę... - Budo wybieram Cię! ^^

Dnia 17.05.2007 o 14:59, Bumber napisał:

Jestem za! xD

To żem sie wkopał. :P W zasadzie napisałem ten wariant na wypadek jakby mi coś do głowy wpadło, jednak teraz widzę, że będę musiał Wam jakąś mocno niecenzuralną edycję zrobić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wiem, że dużo osób bardzo źle mnie wspomina po edycji

Dnia 17.05.2007 o 16:16, Yamamoto napisał:

Vaxinara kiedy o nie minałem czasu na gre,

Z obecnie grających tamtą edycję pamięta tylko odrobinka osób(znaczy się pewnie tylko ja i Kuki ;) a więc nie łam się i zapisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:00, Kukowsky napisał:

> Yeah, może być ostro. :D Pokemonów dużo, każdy z pewnością wymyśli coś hm... interesującego.

Dnia 17.05.2007 o 18:00, Kukowsky napisał:

Już to widzę... - Budo wybieram Cię! ^^

> Jestem za! xD
To żem sie wkopał. :P W zasadzie napisałem ten wariant na wypadek jakby mi coś do głowy wpadło,
jednak teraz widzę, że będę musiał Wam jakąś mocno niecenzuralną edycję zrobić. :P

Heh, widać że wolałeś rzepowy świat^^
"Walgierz, atak toporem!" :p
"Albo "boogie, ugryź go!" ;]

Ja też jestem za :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:02, Ninger napisał:

Pierwszy post przeczytałem, ale niestety nie miałem czasu czytać ostanich edycji :( Czy mimo to nie dało by się mnie przemycić do edycji za drobną opłatą? ;)

-> Przykro mi, ja nie widze takiej mozliwosci, niestety MG moze widziec to calkiem inaczej...

Dnia 17.05.2007 o 16:02, Ninger napisał:

O czym Ty w ogóle prawisz człowieku? Chcę spróbować czego warta jest ta słynna Forumowa Mafia, a Ty od razu żebym podsumowania robił ;)

-> O przepraszam, pomylilem Cie z forumowiczem o nicku "Niger". Byl strasznie slabym graczem i przestal sie pokazywac wogole w tym watku. No nietety, nie wszyscy sobie radza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:42, LifaR napisał:

> Pierwszy post przeczytałem, ale niestety nie miałem czasu czytać ostanich edycji :( Czy
mimo to nie dało by się mnie przemycić do edycji za drobną opłatą? ;)
-> Przykro mi, ja nie widze takiej mozliwosci, niestety MG moze widziec to calkiem inaczej...

> O czym Ty w ogóle prawisz człowieku? Chcę spróbować czego warta jest ta słynna Forumowa
Mafia, a Ty od razu żebym podsumowania robił ;)
-> O przepraszam, pomylilem Cie z forumowiczem o nicku "Niger". Byl strasznie slabym graczem
i przestal sie pokazywac wogole w tym watku. No nietety, nie wszyscy sobie radza ;P



Lifar - Ty tak na serio ? Ja myślałem, że się z Ningera nabijasz ;P Ja go pamiętam jeszcze w tamtym roku jak miałem debiut w FMie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 18:46, dawidos160 napisał:

Lifar - Ty tak na serio ? Ja myślałem, że się z Ningera nabijasz ;P Ja go pamiętam jeszcze
w tamtym roku jak miałem debiut w FMie ;)

Chyba rzeczywiście pomyliłeś go z Nigerem vel Niggerem. LifaR ma rację i w to nie wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:48, skyler napisał:


> Lifar - Ty tak na serio ? Ja myślałem, że się z Ningera nabijasz ;P Ja go pamiętam jeszcze

> w tamtym roku jak miałem debiut w FMie ;)
Chyba rzeczywiście pomyliłeś go z Nigerem vel Niggerem. LifaR ma rację i w to nie wątpię :)


o nim mowa ? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=10026 - > polecam datę posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:00, Kukowsky napisał:

/.../ To żem się wkopał. :P W zasadzie napisałem ten wariant na wypadek jakby mi coś do głowy wpadło,
jednak teraz widzę, że będę musiał Wam jakąś mocno niecenzuralną edycję zrobić. :P

Musisz wytężyć swój chory umysł i wymyślić coś, co zmiecie z nóg graczy i powali na kolana wszystkie rozegrane do tej pory edycje. ;D Po prostu nie ograniczaj się, rozluźnij wodze fantazji... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:21, Bumber napisał:

Musisz wytężyć swój chory umysł i wymyślić coś, co zmiecie z nóg graczy i powali na kolana
wszystkie rozegrane do tej pory edycje. ;D Po prostu nie ograniczaj się, rozluźnij wodze fantazji...
^^

Oj tak, wypaczona kraino fantazji mafia nadchodzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się