Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2007 o 20:03, Kukowsky napisał:

A kał prawda! :P

Pffff... To może w pierwszym linczu przyszłej edycji znów zlinczujesz kataniego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:22, spider88 napisał:

> Ok, skoro tak sądzisz, po prostu ktoś wyżej napisał, że MG "tylko podaje lincz i mord"
:)
Obawiam się że nie do końca jest to zgodne z prawdą ;)

MG-??
1.Phelela
2. Sam Fisher5
3. Liquid
4. paweldomar1
5. Kukowsky
6.Spider


Nie no, wiem, żartowałem tylko cytując wcześniejszego MG. Wiem, że musi pilnować linczu i mordu, kontaktować się z mafią i katanim, wymyślić fabułę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:22, Bumber napisał:

Pffff... To może w pierwszym linczu przyszłej edycji znów zlinczujesz kataniego? :P

Katani jak katani, ale linczować mafię za fabułę to jest coś. Dwa razy :/ Więc się nie "użalaj" :P

Sam Fisher5 - najpierw trzeba mieć doświadczenie w graniu. Później można zacząć myśleć o prowadzeniu. Zaraz na pewno znajdzie się ktoś chętny, kto poprowadzi. Ciekawe tylko, kiedy w końcu diabelska rybka AMŚ poprowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:05, Liqid napisał:

Katani jak katani, ale linczować mafię za fabułę to jest coś. Dwa razy :/ Więc się nie "użalaj"
:P

Wiesz, bo to jest tak, że jak zginie mafiozo, to cieszą się wszyscy mieszkańcy, a więc kilka(naście) osób, a jak zginie katani, to zęby szczerzy tylkko dwóch mafiozów. Więc zlinczowanie kataniego to znacznie większa zbrodnia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, rozumiem, mam więc ochotę nabrać trochę doświadczenia.
Bo poprzednie kilka edycji chociaż chciałem się zgłosić, to czasu nie było i tylko czytałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:13, Bumber napisał:

Wiesz, bo to jest tak, że jak zginie mafiozo, to cieszą się wszyscy mieszkańcy, a więc kilka(naście)
osób, a jak zginie katani, to zęby szczerzy tylkko dwóch mafiozów. Więc zlinczowanie kataniego
to znacznie większa zbrodnia. :P

Tia jassne, fiu - bździu i butelka rumu. Tylko że co to za gra ze świadomością ,że "a tam, jest już tylko jeden mafiozo to łatwo go ubijemy", a jaka "łee, nie mamy kataniego, musimy się bardziej w garść wziąć". W drugim przypadku jest bardziej emocjonująco. :p Zresztą co to za tłumaczenie "że więcej osób się cieszy, równie dobrze może to się spodobać innym czytającym edycję albo mieszkańcom-masochistom ^^ Zresztą takich sentymentów ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ciągnie mnie do jakiegoś dłuższego podsumowania, ale coś by wypadało naskrobać. ;)
Generalnie, po mordzie na Furrze, ustaliliśmy ze Spiderem, że będziemy eliminowali tych najmniej w grę zaangażowanych (oczywiście bez urazy dla mordowanych, to w końcu nasze subiektywne opinie :P). Zrezygnować z tej zasady musieliśmy dopiero pod koniec, przy Budo, bo gdybyśmy zostawili go przy życiu, mógł nam mocno pokrzyżować plany. Z tego miejsca złożyć chciałbym także szczere dla Budo gratulacje, bo jako jedyny chyba wykrył naszą mafijną parkę. :D I bardzo dobrze, że akurat wtedy apogeum osiągnęła kłótnia Lampek-Yarr, bo w innym wypadku może udałoby mu się przekonać do naszej winy innych. Swoją drogą, śledzenie dyskusji obu wyżej wymienionych Panów z punktu widzenia mafiozy było naprawdę przednią rozrywką. ;] A czytanie postów pod koniec dnia, którego zginął Yarr dostarczało takiej zabawy, jak mało co. Rzucanie bardzo poważnych oskarżeń, ta cała "pewność" o winie drugiego. Po prostu cudo. ;P Myślę, że spokojnie można obu jegomościom przekazać ex equo tytuł trzeciego edycji. No, może z lekkim wskazaniem na Lampka, bo Yarr wątpliwości co do mnie miał. Ale i tak apel do obojga: Panowie, zbyt dużo pewności siebie. Zdecydowanie zbyt dużo. Gdyby nie ta pewność, wszystko mogło się potoczyć inaczej. Spór z przeciwnikiem i próby zdyskredytowania go przesłoniły Wam widok na inne istotne sprawy. I możecie wierzyć w to, co mówię, bo wszystko to obserwowałem jakby "z boku". :)
Swoją drogą, śmierć Bumbera w pierwszym linczu i wiadomość o tym, że był katanim, pomogła nam. Nie musieliśmy się już przejmować wykryciem, można się było skupić na bajerowaniu. ;] Ale jak sobie pomyślę, że zamiast niego, równie dobrze mogłem paść ja albo Spider, to mam wrażenie, że chyba coś nad nami czuwało. ;P Przepraszam wszystkich za zgubienie fabuły, ale - mimo, że fabularyzować bardzo lubię - po głębszym wczuciu się w grę i czysto techniczne dyskusje czasami po prostu nie mam czasu jej wymyślać i implementować do swoich postów. A ta edycja należała raczej do żywszych - i dobrze. :D
Dziękuję za wszystkie gratulacje, oraz serdecznie gratuluję sobie, Spiderowi, nam obu oraz mafii. ;) I każdemu, kto uważa, ze gratulacje mu się należą.
W następnej edycji raczej udziału nie wezmę, bo rok szkolny i rodzice mają problem z moim długim siedzeniem przy kompie... :/ Ale może coś się wymyśli, bo ochota na grę jakiś czas temu mnie chwyciła i czuję, ze jeszcze długo nie puści. :P

> Lampek
> Pamiętam, że ostatnio kiedy byłeś w mafii, również zagrałeś rewelacyjnie.

Przypomnij mi, kiedy dokładnie, bo z tego, co pamiętam, moje ostatnie mafiozowanie (z Bumberem u Kuka) chyba akurat przegrałem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glizda -> Nie pamiętam sam. Wiesz, kiedy ja grałem przed "przerwą"? :) Chyba w okolicach świąt. W ciągu roku szkolnego zaliczyłem chyba 2-3 edycje, nie więcej. Wcześniej to się grało, z Tobą dość często. Nie sprecyzuję, ale zapamiętałem Cię dobrze i to się nie zmieniło po tej edycji :D

Dobranoc Wszem i Wobec, pewnie zagramy coś razem za pół roku :P

===---===---===
PS: Lincz -> Liquid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 22:39, glizda101 napisał:

Spór z przeciwnikiem i próby zdyskredytowania go przesłoniły Wam widok na inne istotne sprawy.


Chciałbym zobaczyć Ciebie jak się zastanawiasz, kiedy jeden z graczy wrzeszczy do innych: "Zlinczujcie Glizdę, zlinczujcie Glizdę!!!", a reszta ochoczo to robi. Sam, to sobie w tej grze możesz wiesz co ;P Tą grą rządzą, jak to pięknie ujął Elekrin, "demokratyczne zasady". Pisałem, błagałem, ale przegrałem z "nie cofa się pierwszego słowa"...
Na Lampka nawet początkowo nie głosowałem - nie miałem od początku dnia takiego zamiaru. Chciałem zobaczyć jak się będą zachowywali inni. Chciałem nabrać dystansu do całej sprawy ale jak Lampek napisał, że "ma 100% pewności" [TO ON NAPISAŁ, A NIE JA - ja napisałem dopiero później, że mam "niemal 100% pewności"... NIEMAL] to się miarka przebrała. Wcześniej prosiłem, żeby przestał histeryzować... Ech, szkoda gadać. Każdy wie swoje, oczywiście.
Nie miałem szans, tym bardziej, że S4jmon "miał zasady", a Ty siedziałeś i się brechtałeś przed kompem.
Pamiętaj, że z perspektywy mafiosa patrzy się jednak na grę inaczej.

A co do zarzutów do Lampka i całej tej sprawy - jemu starałem się wytłumaczyć o co chodziło i odpowiedziałem na jego zarzut podczas gry i potem na gg [ile razy można pisać, że kiedy ktoś urasta do rangi gracza edycji (z powodu swoich analiz i długich, sensownych postów), to jego sugestie czy domniemania są inaczej postrzegane przez graczy, niż sugestie i domniemania zwykłego gracza? (Świetnie ilustruje to kwestia mojego linczu]. Ja już nie chcę tego tłumaczyć. Kto miał zrozumieć, ten zrozumiał. Kto nie, trudno się mówi, w którejś edycji pewnie ten problem wróci, znając życie...]. To, że Ty nie pomyślałeś skąd wyszła cała ta kretyńska sprawa, mnie nie dziwi - bo Ciebie te zarzuty bawiły, jako mafiosa. i były Ci na rękę. Ale, że nie zastanowił się nad tym S4jmon, to nie rozumiem. Wystarczyło, że Lampek napisze kilka razy, że moje zarzuty są "nieprawdziwymi faktami" i niektórzy wyraźnie zaczęli w to wierzyć. A już Ty też swoje trzy grosze dołożyłeś [co Ci się jako mafii chwali akurat - ale gdybyś był mieszkańcem to...] :)

Widocznie zbyt długo mnie nie było w tym wątku i niektórzy zupełnie zapomnieli jak gram... Ale cóż, mówi się trudno. Może kiedyś znowu sobie zafunduję rozgrywkę w FM ;)

Jeszcze raz: dzięki dla DEV''a za prowadzenie, mafii za zwycięstwo, a reszcie za wspólną grę. Było całkiem ciekawie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjj widzę, że rok szkolny zabił w naszej rodzinie chęć do gry...

MG - No właśnie kto? Jest jakiś fra... eee doświadczony gracz chętny do prowadzenia? :P
1. Phelela
2. Sam Fisher5
3. Liquid
4. paweldomar1
5. Kukowsky
6. Spider
7. matix00
8. skyler
9. windows00
10. Renegade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 18:00, ReNeG4De napisał:

Ojjj widzę, że rok szkolny zabił w naszej rodzinie chęć do gry...


Szczerze to trochę mnie to dziwi :P . Rozumiem, żeby to był koniec semestru albo jakiś inny okres ze wzmożoną ilością sprawdzianów, ale to raptem początek roku szkolnego, powinny być jeszcze spore luzy, a mimo to chętnych do gry trochę mało...

Dnia 05.09.2007 o 18:00, ReNeG4De napisał:

MG - No właśnie kto? Jest jakiś fra... eee doświadczony gracz chętny do prowadzenia?


No i to jest kolejny problem, ponieważ ja bym chętnie zagrał, ale tak jak mówiłem - jeśli nie zaczniemy do piątku to powrót do FM będę musiał niestety jeszcze odłożyć na jakieś dwa tygodnie :/ . A jak wiadomo bez MG nie zaczniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 18:29, Fiarot napisał:

No i to jest kolejny problem, ponieważ ja bym chętnie zagrał, ale tak jak mówiłem - jeśli nie
zaczniemy do piątku to powrót do FM będę musiał niestety jeszcze odłożyć na jakieś dwa tygodnie
:/ . A jak wiadomo bez MG nie zaczniemy...


No i rozwiązanie samo mi się nasuwa - zostań miszczem gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 18:29, Fiarot napisał:

No i to jest kolejny problem, ponieważ ja bym chętnie zagrał, ale tak jak mówiłem - jeśli nie
zaczniemy do piątku to powrót do FM będę musiał niestety jeszcze odłożyć na jakieś dwa tygodnie
:/ . A jak wiadomo bez MG nie zaczniemy...

Rozwiązanie jest banalnie proste, a mianowicie... Zostań MG! ^^

P.S. Gratuluję delegacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 18:41, Bumber napisał:

Rozwiązanie jest banalnie proste, a mianowicie... Zostań MG! ^^


First! ;-D
+1

MG - Yarr
1. Phelela
2. Sam Fisher5
3. Liquid
4. paweldomar1
5. Kukowsky
6. Spider
7. matix00
8. skyler
9. windows00
10. Renegade
11. Fiarot - mogę cię dopisać chyba? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 18:42, Yarr napisał:

Jeśli nie będzie chętnych, mogę poprowadzić ;P

O! Nareszcie jakaś sensowna propozycja! Chętnych nie ma, możesz się więc śmiało zapisywać na stanowisko Miszcza Gry :P

ReNeG4De

Dnia 05.09.2007 o 18:42, Yarr napisał:

First! ;-D
+1

To przez mój wolny internet, chlip... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się