Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 18:58, Laska-z-Polski napisał:

A sam się nie zapiszesz? ;]


Już kilkakrotnie podawałem powody swojej absenji w FM. Widocznie nie czytasz uważnie moich postów skoro nie potrafisz wychwycić takiego szczegółu;). Żebyś nie musiał się męczyć odsyłam m.in. do tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=35211 ;).

PS Trochę to dla mnie dziwne, że niektórzy nie czytają postów. Teraz zaczynam powoli rozumieć dlaczego niektóre edycje stoją na marnym poziomie :/. Ludzie starajcie się przeglądać wszystkie posty to naprawdę nie boli a jedynie może pomóc w grze. Ja mimo, iż nie brałem udziału w ostatniej edycji czytałem wszystkie Wasze teksty tak samo jak to również czynię w przerwach między edycjami, chociaż się nie udzielam zbytnio w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:36, spider88 napisał:

Ależ spam tu zawitał . Przebijacie już powoli starych wyjadaczy-nabijaczy w tym temacie .


Dawno tu nie byliśmy co spider? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu chciałbym przeprosić za moją nieaktywność, ale była ona spowodowana dośćprzykrym wypadkiem, a mianowicie moja babcia i dziadek mieli wypadek :/ I trzeba im było tam pomóc, pozamiatać i tak dalej/. Na szczęście terraz mają się lepiej, a, jako, że bedzie przerwa w szkole to będę miał duużo czasu na granie w FM :P

1. Phelela ( Boss and Master )
2. Wdowiakm
3. Demrenfaris
4. kolektor
5. Scorp2005
6. Donki
7. Laska-z-Polski
8. Wasizi
9.Dawidos170
10. DonCarleone
11. matix00
12. mtobi
13. This place is FOR YOU!
14. This place is for him/her!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:11, Phelela napisał:

Dobra no niech ktoś się zapisze bo wszyscy jak myśle chcą zacząć edycje :} Najlepiej dzisiaj
jak bedzie skład :]

Czy ja wiem? Na konferencji pisze się lepiej, po za tym jeszcze 2-3 osoby do gry - żeby była selekcja ( w wiadomym celu ;P) I coś mało doświadczonych graczy ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MiSzCz GrY - Szerszeń

01. Phelela ( Boss and Master )
02. Wdowiakm
03. Demrenfaris
04. kolektor
05. Scorp2005
06. Donki
07. Laska-z-Polski
08. Dawidos170
09. DonCarleone
10. matix00
11. mtobi
12. Eta plejs for ju
13. Deine Platz
14. ________

Wybaczcie, ale dowiedziałem się, że wyjeżdżam, a nie mam zamiaru rezygnować podczas gry. Teraz chyba lepiej, i mniejsze straty ^^. Mógłbym tylko wpadać wieczorem (18-20) na pół godziny, jeśli w ogóle bym wpadał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiarot już mnie pyta na GG, czy się zapiszę do edycji, a ja dalej mam dylemat.
Otóż tydzień jest "lekki", szkoła kończy się już w środę, a perspektywa czterodniowego weekendu nastraja bardzo optymistycznie. Problem polega na tym, że owe cztery dni spędzę poza miejscem zamieszkania (czyt. wyjeżdżam do rodziny ;)). Nie wiem jak będzie z dostępem do internetu. Być może nie będę miał problemów, być może będę kompletnie odcięty od sieci. Nie wiem. Mając to na uwadze, muszę sobie edycję odpuścić, coby nie psuć innym zabawy w trakcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się