Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

> ...
> Rozumiem, że prostej ironii nie potrafisz pojąć. Cóż, Twoja strata. A co do Twojego NIE
przegięcia
> - no ja przepraszam, ale są jakieś granice. I IMO TY ją przekroczyłeś. Jak Ty będziesz
MG to
> sobie rób jak chcesz, ale w tej edycji to ja decydowałem. I jeśli ja sądzę, że przeginasz
-
> piszę o tym i daję warna. Bo mam takie prawo i taką władzę.
Ja Twojej pozycji nie podważam - piszę tylko że (tutaj zwróć uwagę na b. trudny zwrot) IMO
nie przegiąłem. Mam się prawo z Tobą niezgadzać, nawet jeśli jesteś MG.

Ano właśnie, w Twojej opinii. W mojej przegiąłeś, i tyle.

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

> Ojoj, dem nie załapał o co mi chodzi. Straszne. Miejsce na kursie zostawiam Tobie, bardziej

> z niego skorzystasz.
No to powiedz mi - o co Ci chodziło ;) Bo póki co widzę tylko "Dem nie zrozumiał ironii, jaki
on parszywy i zły" - 0 konkretów :/

Demagogia/Manipulacja/bicie piany. Cały czas widzę u Ciebie demagogię i bicie piany!
I to JA biorę wszystko serio? Wymagasz ode mnie czegoś, czego sam nie umiesz, noż...

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

> Aha - i widzę, że jak nie masz argumentów to piszesz mi wyzwiska na gg i w komentarzach
na
> GSie. Więc radzę Ci, zapisz się na kurs dobrego wychowania albo zapytaj rodziców, co to
oznacza.
> Bo ty sobie zaczynasz w kulki lecieć już.
A Ty zapytaj rodziców, co oznacza złośliwość kontrolowana ;) I przestań się wreszcie obrażać
za takie złośliwostki - nie zajdziesz daleko jeśli będziesz taki... sztywniacki :)

Prorok? Mi się po prostu nie podoba, jak ktoś, kiedy nie potrafi się obronić w dyskusji, zaczyna wyzywać tego, z kim rozmawia. A co to jest złośliwość kontrolowana to ja wiem - zapewne z tego samego źródła, z którego Ty ;P

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

> Ale może jednak powiem, o co chodzi: mogła jego postać wyrwać Ci kartkę? Mogła. Mogła
Cię kopnąć?
> Mogła. Mogłeś mu oddać? Mogłeś. Mogłeś napisać ZA NIEGO, CO ZROBIŁ? NIE.
Nie mogłem. I nie napisałem tego oficjalnie - wyolbrzymiłem - radzę się zapoznać z tym hasłem
w jakimś porządnym słowniku/encyklopedii ;) A kartki wyrwać NIE mogła - bo ją spaliłem PRZED
jego postem. Gdybym ją spalił PO tym, jak mi ją zabrał - nie byłoby problemu :)

A nie mógł wyrwać, zanim spaliłeś? :P

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

> G...uzik prawda. [i/i]
> I co teraz powiesz? JAK ktoś Ci ma powiedzieć, żebyś się wypisał PO edycji? Czas cofniesz?

> Nie. Napisałeś WYRAŹNIE, że jeśli ktoś chce, żebyś się wypisał z TEJ edycji, nich do Ciebie

> pisze. I nie mów, że tak nie było, bo mamy to na forum zapisane.
Jeśli napisałem, że "dziwnie to zabrzmiało" i "nigdy ŚWIADOMIE (wikipedia.pl, jakby co :) )
nie namawiałem" - znaczy to, że była to pomyłka, "skrót myślowy" z mojej strony. Zadowolonyś?


Teraz tak. A co do wikipedii - primo - widzę, że dużo musisz z niej korzystać, żeby dowiedzieć się znaczenia takich trudnych, egzotycznych i skomplikowanych słów jak świadomie, secundo - niezły skrót, bo tylko dla Ciebie był w sposób oczywisty zrozumiały, dla nas był, jaki był - czyli do porozumiewania się w trakcie edycji.

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

A za te korepetycje (znaczenie wielu słów!) pobiorę kiedy indziej od Ciebie pieniądze...

Za taie korepetycje możesz co najwyżej dostać kopa w d... Nawet, jeśli nie znałem kilku słów, to nie Ty mi to wyjaśniłeś, Ty tylko mówisz mi, gdzie to sprawdzić. I to przy tych, które akurat znam...

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

> I jak dla mnie to już koniec tej sprawy, bo to zachodzi za daleko. Zrobiłem tak, jak uznałem,

> że będzie dobrze.
Zgadzam się, można o tym pogadać na priv/gg. Miałeś prawo to zrobić, co nie znaczy, że ja nie
mam prawa się z tym nie zgadzać/uważać, że zrobiłeś ŹLE.

I tu się w PEŁNI zgodzę.

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

BTW - serio przesadzasz z braniem do siebie moich złośliwości...

Jakby były wyższych lotów...

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

PS Nadal uważam, że akurat Ty nie możesz wypowiadać się na temat czyjejś gry - tj. rozdawać
tytuły "ssaczów (m)roku" - masz takie prawo, oczywiście... ale nie moralne.

Jezu... za co? GDZIE JA ROZDAJĘ TYTUŁY SSACZÓW ROKU? Plebiscyt? Inni dawali swoje kandydatury. Ja je tylko zebrałem. Głosy? A to już miej pretensje do tych, którzy głosowali.

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

Możesz się czepiać prowadzenia edycji - OK. IMO MG jesteś niezłym (jeśli chodzi o mechanikę, nie fabułę, > niestety)

Tja. Jak mi się nie podoba, to jest do niczego ;) Załóżmy, że np. mi nie podoba się fabuła... ot, choćby Devilfisha(od razu powiem - podoba mi się, to TYLKO przykład). I co? Mogę mówić, że jest zła?

Dnia 10.12.2007 o 15:48, demrenfaris napisał:

- ale z graniem... Oczywiście NIE OCENIAM sposobu gry - jedynie czas - jak sam stwierdziłeś
- nie grałeś w FM zbyt wiele - choć całkiem sporo edycji to... padałeś nad wyraz często w pierwszych
dniach.

Dzięki takim ignorantom jak Ty, linczującym za fabułę. O, pardon, Ty mnie nie linczowałeś. Co jednak nie przeszkodziło Ci opluwać mnie i oskarżać o: demagogię, bicie piany, lanie wody, manipulację...
RAZ zdażyło się, że padłem z MOJEJ winy - było to wtedy, kiedy zasilacz mi rąbnął i walczyłem z nim(:P) żeby wejść na forum. W międzyczasie, żeby się nie nudzić, pomyślałem, że wylosuję sobie kogoś, kogo będę linczował. Ale jak człowiek zły, to ma głupie pomysły, i kiedy wszedłem na forum z liczbą, to zacząłem linczować osobę, która tą liczbę miała ;) To było głupie i przez to wtedy padłem. Słusznie zresztą.

Aha - to jednak dalej jest nie tak, więc jeśli jakieś wątpliwości masz albo chcesz sobie mnie poopluwać - pisz na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2007 o 15:46, elekrin napisał:

For all
Jak chcecie czegoś się dowiedzieć dot. gry mafii to pytajcie

Napisz jeszcze coś tak śmiesznego bo bardzo mnie tym rozbawiłeś xD

Dnia 10.12.2007 o 15:46, elekrin napisał:

A jedyne co zauważyłem takiego poważniejszego dla mnie to to, że Kuk nadal mnie nie docenia

Ja się mu nie dziwię - słabych graczy się nie docenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:46, elekrin napisał:

A jedyne co zauważyłem takiego poważniejszego dla mnie to to, że Kuk

Nie widzę takiej potrzeby. Nie musiałem Cię nawet sprawdzać by wiedzieć, że jesteś winny. W sumie mogę śmiało powiedzieć, że zmarnowałem na Tobie sprawdzenie. ;] Potem już mało mnie obchodziło co pisałeś, bo czemu miałoby mnie to obchodzić?

Tak jak mówiłem... Mam w planach zrobienie edycji na święta, jednak prawdopodobnie będzie to Ktulu i jeśli nie będzie Ktulu chcieli to po prostu znajdziecie sobie innego MG. Mówię też od razu, że nie planuje robić edycji dla samych dinozaurów. Selekcja niewykluczona, jednak planuje tyle miejsc w grze, że z pewnością znajdzie się miejsce dla każdego dobrego gracza. Klimaty w prawdzie nie będą świąteczne, gdyż będzie to kolejna edycja w klimatach Prison Break, jednak w przeciwieństwie do edycji Skylera będzie to tylko luźne nawiązanie. Z samego serialu planuje jedynie zapożyczyć więzienie (to z III sezonu) i jedną postać. Akurat to więzienie ma tak specyficzny klimat, że łatwo wymyśliłem sposób na to by wpleść tam cztery różne frakcje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna edycja, nie ma co. ;) Już dawno frekwencja nie leżała na całej linii, a ten numer przebił chyba wszystkie dotychczasowe. ^^ Może jednak nie będę się na ten temat wypowiadał, gdyż praktycznie wszystko zostało już napisane. Dodam jedynie, że należałoby unikać sytuacji, kiedy to morduje nieżyjący mafiozo. Skoro Invin nie przekazał mordu do MG, to i mordu powinno nie być - ot takie proste rozwiązanie.

Padło tutaj pytanie, czy ktoś prowadzi spis wszystkich edycji. Otóż tak, prowadzę go ja. Jednak mam problem, gdyż nie wiem, czy zapisać edycję dema jako pełnoprawną edycję FM. Nazwał ją edycją Forumowego Ktulu, ale niegdysiejsze miszczowanie Furra zostało do spisu edycji zaliczone... Sam już nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:55, Kukowsky napisał:

Nie widzę takiej potrzeby.

Jednak udało mi się przekonać niektórych graczy (a to, czy słabi, czy nie, to nie ważne. Ich lincz ma taką samą wartość jak lincz innych graczy)

Dnia 10.12.2007 o 20:55, Kukowsky napisał:

Nie musiałem Cię nawet sprawdzać by wiedzieć, że jesteś winny. W sumie mogę śmiało powiedzieć, że
zmarnowałem na Tobie sprawdzenie. ;]

Też to mogę stwierdzić. Niewpasowana fabuła i niezbyt doświadczona kadra graczy zniechęciła mnie do przykładania się w grę. Lecz mimo to i tak mogę zaliczyć edycję do udanych.

Dnia 10.12.2007 o 20:55, Kukowsky napisał:

Potem już mało mnie obchodziło co pisałeś, bo czemu miałoby mnie to obchodzić?

Ciebie to nie obchodziło, ale innych tak.


skyler

Dnia 10.12.2007 o 20:55, Kukowsky napisał:

Napisz jeszcze coś tak śmiesznego bo bardzo mnie tym rozbawiłeś xD

Niestety dzień już mija a ja nie mam weny twórczej ;] ale muszę przyznać, że dziś swoimi tekstami doprowadzałem kilkukrotnie moich kolegów do łez.

Dnia 10.12.2007 o 20:55, Kukowsky napisał:

Ja się mu nie dziwię - słabych graczy się nie docenia ;]

sam ssałeś jak nikt inny, w dodatku zlinczowałeś kataniego ;] więc mi tu ze słabym graczem nie wyjeżdżaj. n00b ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co cechuje dobrego gracza? Skromność i zdolność do obiektywnej samooceny a tego ci jeszcze brakuje. NooB;]


I jeszcze jedno zauważyłem że w każdej edycji w jaką grałem razem z tobą byli według ciebie tylko słabi gracze a to są wszystkie ostatnie gry więc nie powiem duże masz wymagania, pewnie jak zacząłbyś pisać to przyćmiłbyś wszystkich swoją PrO grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:25, Bumber napisał:

Padło tutaj pytanie, czy ktoś prowadzi spis wszystkich edycji. Otóż tak, prowadzę go ja. Jednak
mam problem, gdyż nie wiem, czy zapisać edycję dema jako pełnoprawną edycję FM. Nazwał ją edycją
Forumowego Ktulu, ale niegdysiejsze miszczowanie Furra zostało do spisu edycji zaliczone...
Sam już nie wiem. :)

Ależ oczywiście, że zapisać. W końcu Ktulu to taka bardziej rozbudowana wersja mafii. Z resztą Ktulu jest fajne i zanotowane musi być. :P Przynajmniej jest o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:03, Deto napisał:

Wiesz co cechuje dobrego gracza? Skromność i zdolność do obiektywnej samooceny a tego ci jeszcze brakuje.

Oj przesadzasz już i to bardzo mocno. Nie wydaję mi się, żebyś mógł mnie lepiej ocenić. Gdybyś grał ze mną w mafii zrozumiałbyś każdy mój krok oraz jaki jestem w rzeczywistości. (Kuk teraz nie może mi na szczęście wyskoczyć, że gdy grałem z nim w mafii to grałem jak n00b - w końcu to była moja pierwsza edycja ;])

Dnia 10.12.2007 o 22:03, Deto napisał:

NooB;]

Nie zasłużyłem na to. Pisząc to do skylera nie chodziło mi tu o swoją opinię na jego temat, ale Ty tego widać nie zrozumiałeś ;]

Dnia 10.12.2007 o 22:03, Deto napisał:

I jeszcze jedno zauważyłem że w każdej edycji w jaką grałem razem z tobą byli według ciebie
tylko słabi gracze a to są wszystkie ostatnie gry więc nie powiem duże masz wymagania, pewnie
jak zacząłbyś pisać to przyćmiłbyś wszystkich swoją PrO grą...

To już była ironia. Szkoda, że nie trafna, ale trudno mi w tej edycji nie przyznać racji. Po wyeliminowaniu kilku dobrych graczy zostało ich może 2-3 (w czym zaliczam skylera, który niezbyt dobrze zrobił swoją analizę - ja nie jestem wliczany).
Zresztą teraz chyba dopiero pierwszy raz PO edycji to piszę, takie pisanie w czasie edycji jest niemiarodajne i może służyć w celach taktycznych, więc się tak nie sugeruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:17, Kukowsky napisał:

Ależ oczywiście, że zapisać. /.../

No i zapisałem. :) Zgodnie z moimi danymi edycja Pheleli (o ile w ogóle się odbędzie ;)) będzie nosiła numerek 80(128).

A propos Ktulu, to czy ktoś może pamięta mniej więcej numer pierwszej edyjcji Ktulu na forum autorstwa Furra? Albo chociaż przybliżony numer (albo po lub przed jaką edycją miała miejsce). Furr trochę już miszczował i cięzko jest mi znaleźć akurat tą konkretną edycję, żeby dopisać do niej stosowną adnotację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:21, elekrin napisał:

Oj przesadzasz już i to bardzo mocno. Nie wydaję mi się, żebyś mógł mnie lepiej ocenić. Gdybyś
grał ze mną w mafii zrozumiałbyś każdy mój krok oraz jaki jestem w rzeczywistości. (Kuk teraz
nie może mi na szczęście wyskoczyć, że gdy grałem z nim w mafii to grałem jak n00b - w końcu
to była moja pierwsza edycja ;])


Ja nie o tym, tylko o twojej skromnosci, liczysz na oklaski ? to wykaz sie czyms pozytywnym a nie wmiawiasz to ludziom na siłę ; ]

Dnia 10.12.2007 o 22:21, elekrin napisał:

> NooB;]
Nie zasłużyłem na to. Pisząc to do skylera nie chodziło mi tu o swoją opinię na jego temat,
ale Ty tego widać nie zrozumiałeś ;]


Nie no mówiąc na niego Noob wcale nie wyraziłeś opini na jego temat (jego gra reprezentuje jego samego ;] )
tak jak twoja zresztą też, a że ty możesz tym rzucać w kogo masz ochotę to ja, też bo czemu nie ?

Dnia 10.12.2007 o 22:21, elekrin napisał:

To już była ironia. Szkoda, że nie trafna, ale trudno mi w tej edycji nie przyznać racji. Po
wyeliminowaniu kilku dobrych graczy zostało ich może 2-3 (w czym zaliczam skylera, który niezbyt
dobrze zrobił swoją analizę - ja nie jestem wliczany).
Zresztą teraz chyba dopiero pierwszy raz PO edycji to piszę, takie pisanie w czasie edycji
jest niemiarodajne i może służyć w celach taktycznych, więc się tak nie sugeruj.


Nie nie pierwszy raz i twoja gra w tej edycji niczym się nie wyróżnia w porównianiu z innymi więc coś w tym jednak musi być co nie ? ;]

Ale sory Mastah ty wszystko przecież wiesz, a ja jestem tylko niewiernym heretykiem, oddaje więc pokłony.
Spal mnie na stosie bowiem mój żywot uraża twojemu wielkiemu Ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:37, Deto napisał:

Ja nie o tym, tylko o twojej skromnosci, liczysz na oklaski ? to wykaz sie czyms pozytywnym
a nie wmiawiasz to ludziom na siłę ; ]

Ja w tej edycji nie liczę na nic ;p moim skromnym zdaniem (:P) nikt nie powinien mieć ocenianej gry w tej edycji, której jakość była po prostu bardzo, bardzo niska ;]

Dnia 10.12.2007 o 22:37, Deto napisał:

Nie no mówiąc na niego Noob wcale nie wyraziłeś opini na jego temat (jego gra reprezentuje
jego samego ;] )
tak jak twoja zresztą też, a że ty możesz tym rzucać w kogo masz ochotę to ja, też bo czemu
nie ?

No dobrze, ale jest jeszcze jedna sprawa... kontekst. On mi ze słabego gracza poleciał, to ja mu z n00ba wystrzeliłem. A ty się w to wplątałeś i mi z nooba dałeś. Mógłbyś przynajmniej użyć innych słów, niż noob i "słaby gracz" ;]

Dnia 10.12.2007 o 22:37, Deto napisał:

Nie nie pierwszy raz i twoja gra w tej edycji niczym się nie wyróżnia w porównianiu z innymi
więc coś w tym jednak musi być co nie ? ;]

Ale Ty piszesz o rzeczach, które napisałem w trakcie edycji czy po edycji, bo ja już sam nie wiem? ;p Ja wcale nie twierdzę, że moja gra się wyróżnia, ale należy tylko sobie zadać jedno łatwe pytanie - czy to, że gra się wyróżnia to dobrze o czymś świadczy? Można powiedzieć, że gra Kukowsky''ego się wyróżniała, ale cóż z tego, skoro poległ w linczu (w dodatku pewnie gdyby nie dialog ze mną, to by nie poległ tak łatwo).

Dnia 10.12.2007 o 22:37, Deto napisał:

Ale sory Mastah ty wszystko przecież wiesz, a ja jestem tylko niewiernym heretykiem, oddaje
więc pokłony.
Spal mnie na stosie bowiem mój żywot uraża twojemu wielkiemu Ego...

Człowieku... chcesz wyrazić opinię o MNIE (podkreślam o mnie, a nie o mojej grze), to mnie najpierw poznaj. Tak samo mogę powiedzieć, że JPII był złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2007 o 22:36, Bumber napisał:

A propos Ktulu, to czy ktoś może pamięta mniej więcej numer pierwszej edyjcji Ktulu na forum
autorstwa Furra? Albo chociaż przybliżony numer (albo po lub przed jaką edycją miała miejsce).


Przed Furrem jest edycja Liqida datowana na 108 (w czerwcu tego roku)


elekrin ==> przstań brać to świństwo! Ja Cię proszę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:46, elekrin napisał:

No dobrze, ale jest jeszcze jedna sprawa... kontekst. On mi ze słabego gracza poleciał, to
ja mu z n00ba wystrzeliłem. A ty się w to wplątałeś i mi z nooba dałeś. Mógłbyś przynajmniej
użyć innych słów, niż noob i "słaby gracz" ;]


Cienki Bolek, może być ? ;]

Dnia 10.12.2007 o 22:46, elekrin napisał:

Ale Ty piszesz o rzeczach, które napisałem w trakcie edycji czy po edycji, bo ja już sam nie
wiem? ;p Ja wcale nie twierdzę, że moja gra się wyróżnia, ale należy tylko sobie zadać jedno
łatwe pytanie - czy to, że gra się wyróżnia to dobrze o czymś świadczy? Można powiedzieć, że
gra Kukowsky''ego się wyróżniała, ale cóż z tego, skoro poległ w linczu (w dodatku pewnie gdyby
nie dialog ze mną, to by nie poległ tak łatwo).


To że gra się wyróżnia świadczy o jego indywidualności, dzięki czemu kształtuje się jego własna osobowość oraz urozmaica świat i naszą rozgrywkę,
Bo chciałbyś grać w edycji z 12 takimi samymi master Elekrinami ? Sam się zastanów...
Ja akurat osobiście indywidualność cenię jako jedną z najważniejszych cech człowieka, nie wiem jak ty. ;]
(ekhm... czy ja coś mowilem o skromnosci ? nie no do siebie pewnie tylko...)

Dnia 10.12.2007 o 22:46, elekrin napisał:

Człowieku... chcesz wyrazić opinię o MNIE (podkreślam o mnie, a nie o mojej grze), to mnie
najpierw poznaj. Tak samo mogę powiedzieć, że JPII był złym człowiekiem.


Dajesz mi się poznać z tej strony to się nie dziw że wystawiam ci taką opinię. To nie jest mój wymysł :)

Jak chcesz mi jeszcze coś powiedzieć to lepiej napisz na gg, ja już sie tu o tobie nie wypowiem (przynajmniej narazie ; D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:25, Bumber napisał:

Padło tutaj pytanie, czy ktoś prowadzi spis wszystkich edycji. Otóż tak, prowadzę go ja.


To świetnie :) . Teraz się domyślam, czemu tak często Ciebie tutaj widać w przerwach między kolejnymi edycjami ;] .

Dnia 10.12.2007 o 21:25, Bumber napisał:

Jednak mam problem, gdyż nie wiem, czy zapisać edycję dema jako pełnoprawną edycję FM.


Podobnie jak Kuki uważam, że tak :) . Aha - skyler podał prawidłowe dane odnośnie edycji, która odbyła się przed Ktulu Furra :] .

Kukowsky

Dnia 10.12.2007 o 21:25, Bumber napisał:

Mam w planach zrobienie edycji na święta, jednak prawdopodobnie będzie to Ktulu i jeśli nie będziecie Ktulu
chcieli to po prostu znajdziecie sobie innego MG.


Ja w każdym razie jestem za, także masz już przynajmniej jednego chętnego kandydata do gry ;] . Zresztą nie byłoby to głupie - Ktulu nie trwa zbyt długo, dlatego też zapewne dałoby radę przeprowadzić śmiało oprócz niego później normalną edycję FM jeszcze w ramach przerwy świątecznej :) .

Dnia 10.12.2007 o 21:25, Bumber napisał:

Klimaty w prawdzie nie będą świąteczne, gdyż będzie to kolejna edycja w klimatach Prison Break (...) Akurat
to więzienie ma tak specyficzny klimat, że łatwo wymyśliłem sposób na to by wpleść tam cztery różne frakcje.


O.K., ale dobrze byłoby, żebyś zawczasu to wszystko nieco wyjaśnił, bo nie każdy (Fiarot nieśmiało podnosi rękę do góry ;P) orientuje sie w klimatach Prison Break.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 00:58, Fiarot napisał:

O.K., ale dobrze byłoby, żebyś zawczasu to wszystko nieco wyjaśnił, bo nie każdy (Fiarot nieśmiało
podnosi rękę do góry ;P) orientuje sie w klimatach Prison Break.

Spokojna głowa. W jednym z postów rozpoczynających planuje zamieścić zapoznanie się z fabułą. :) Wyjaśnię w tym poście kim w naszych klimatach są poszczególne frakcje i role, powiem jak wyglądają w tych klimatach pojedynki, przedstawię ogólnie miejsce akcji i sądzę, że powinno być dobrze. :) Jak ktoś będzie chciał sobie popisać fabularnie to sobie popisze, a jeśli nie to przynajmniej będzie mógł jakieś pozory zachować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się