Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Hmm a co powiecie na podwójny remis bo jak sami wiecie nie jesteśmy pewni co do kuka ani co do elekrin , może to być podstepne zagranie Kukmajstra w naszą strone ,] Aha jak byście chcieli doprowadzić do podowójnego remisu piszcie ;] jest jeszcvze czas na zmiane głosu ;]

Lincz====>Elekrin (narazie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest być marionetką i przeżyć, a nie stawiać się i zginąć :P Dziś się podporządkuję, zobaczymy, co wyjdzie. Jak nie wypali, najpewniej jutro będę linczował Kuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lambert dał sygnał do wymarszu. Doszli do drugiej szkoły bez przeszkód.
Kiedy weszli do szkoły, przywitali ich kolejno: Artio F., Dyla i sama igaM w otoczeniu innych gangsterów. Wszystkie „Dresy” były zaskoczone. Ale widocznie agent w ich gangu nie próżnował. Dość powiedzieć, że zanim zdążyli się schować, „Wacek" Kruszyński został rozszarpany przez kule.
Bitwa trwała na dobre; z obu stron padali zabici. Z igaMowców zwalił się na ziemię Artio, ugodzony kulą w kolano, a Marfio F. zgarnął kulkę w rękę. Ale żaden z nich nie zginął; ginęłi za to prości członkowie, z tym, że igaMowcy byli na dobrych pozycjach. W końcu Lambert dał sygnał do odwrotu.
- Ale najpierw odstrzelimy tego j******* zdrajcę! – wrzasnął Dżonatan i wywalił serię w Bożydara Maryhę.
W tym momencie igaMowcy zaczęli głośno pomstować i Lambert zrozumiał, że Indian pewnie był ich agentem. Ale się tym nie zadowolił:
- K****, szybko, obszukaj go któryś!
- MA! Ma list od IgaM!
- Weź go! I sp********y!
- Już!
Ucieczka była szybka i chaotyczna. Ale mieli to szczęście, że było ciemno i udało im się.
- No, mamy jednego psa. Jutro chcę mieć drugiego! – powiedział Lambert. Reszta zajęła się opatrywaniem ran lub przeładowywaniem broni. W końcu wszyscy poszli spać.

*********************************************************************************************************

Rezygnacja-->matix00(winn… taaa, chcielibyście, co? Niewinny)
Lincz-->elekrin(winny)

Lista:
1. Kukowsky
2.
3. Phelela
4.
5.
6. paweldomar1
7.
8.
9. Invin
10. Demrenfaris
11. skyler
12.
13. Laska-z-Polski

Rozkład:
Kukowsky -- elekrin
elekrin -- elekrin
Laska --elekrin
Invin -- elekrin
paweldomar--elekrin
skyler--elekrin
demrenfaris –elekrin
Phelela--elekrin

Jaka zgodność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lambert czekał sobie w korytarzu na zabitą osobę. Usłyszał standardowo krzyk i poszedł do pokoju osoby. Oczywiście zaraz zlecieli się wszyscy.
- Oho, więc on padł.

********************************************************************************************

Mord-->Laska-z-Polski

Lista:
1. Kukowsky
2.
3. Phelela
4.
5.
6. paweldomar1
7.
8.
9. Invin
10. Demrenfaris
11. skyler
12.
13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeee! Jestem ciekaw czy bez tej sztuczki z podaniem za kataniego by mi się udało Was przekonać... raczej nie. ;)

Prawdziwy katani zapewne już nie żyje skoro ta cała akcja odbyła się bez większego echa, choć nic do końca nie wiadomo. Z pozostałego grona szczerzę mówiąc ciężko wytypować mi jednego podejrzanego jakiegoś większego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 22:20, Kukowsky napisał:

Jeeee! Jestem ciekaw czy bez tej sztuczki z podaniem za kataniego by mi się udało Was przekonać...
raczej nie. ;)

Prawdziwy katani zapewne już nie żyje skoro ta cała akcja odbyła się bez większego echa, choć
nic do końca nie wiadomo. Z pozostałego grona szczerzę mówiąc ciężko wytypować mi jednego podejrzanego
jakiegoś większego...

Nom gratz dobrego tropu Kuk ,] ciekawe czy katani żyje jak tak to fajnie by było jakby się ujawnił , o ile wie więcej od nas :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 22:20, Kukowsky napisał:

Jeeee! Jestem ciekaw czy bez tej sztuczki z podaniem za kataniego by mi się udało Was przekonać...
raczej nie. ;)

Prawdziwy katani zapewne już nie żyje skoro ta cała akcja odbyła się bez większego echa, choć
nic do końca nie wiadomo. Z pozostałego grona szczerzę mówiąc ciężko wytypować mi jednego podejrzanego
jakiegoś większego...

Pytanie tylko - dlaczegóż to mafia Cię nie ubiła? Skorośmy byli przekonani, co do Twojego kataniowania, to w mordzie powinieneś odlecieć, prawda? Teraz piszesz, że nie byłeś katanim, odwracając niejako uwagę od tegoż aspektu sprawy. Dziś jeszcze dam Ci spokój, dopiero w finale trzeba będzie pomyśleć dogłębniej.

Jest nas 6 - proponuję podwójny remis i wejście do finału trzyosobowego. Co Wy na to? Tylko kogo by tu zremisować... Moimi typami są paweldomar1 oraz Invin

@@Phelela
Wiem, że Cię "uratował", ale troszkę sceptycyzmu nie zaszkodzi nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim głownym podejrzanym dziś jest właśnie Kuk podał się za kataniego dlatego mafia powinna go zabić , myśle że to on był w zmowie z elekrinem , no bo sam pomyśl , linczując mafie myślał że da nam do zrozumienia że jest niewinny i już do końca edycj będzie żył spokojnie przeciez to dzieki niemu ubiliśmy mafie ,]
I dlaczego elekrin się nie bronił tylko jeszcze autolincza sobie , dał odpuścił sobie , to jakoś niepodobne do niego , wcześniej zażarcie się kłucił a teraz tak poprostu odpuszcza i autolincz - bezsensowne zagrania ;]

LINCZ====> Kukowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Załamujecie mnie po prostu... Zero dedukcji, zero śledzenia moich słów, zero wyciągania wniosków. Widzę, że moja taktyka by wycofać się z kataniowania była zła... Jestem tym pieprzonym katanim i sprawdzałem wczoraj siebie, gdyż byłem pewien, że i tak mafia mnie będzie próbowała utłuc. Mord na Lasce niestety wprawił mnie w niemałe osłupienie. Jak się okazało niepotrzebnie po raz pierwszy jako katani próbowałem się bronić... Jak widać taktyka z ryzykowaniem mi o wiele lepiej wychodzi. W prawdzie i tak ryzykując nie sprawdziłbym mafiosa, gdyż gdybym ryzykował to sprawdzałbym Laskę... jakbym tak zrobił to przynajmniej dalibyście mi spokój i mieszkańców byłoby więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 11:46, Kukowsky napisał:

Ludzie... Załamujecie mnie po prostu... Zero dedukcji, zero śledzenia moich słów, zero wyciągania
wniosków. Widzę, że moja taktyka by wycofać się z kataniowania była zła... Jestem tym pieprzonym
katanim i sprawdzałem wczoraj siebie, gdyż byłem pewien, że i tak mafia mnie będzie próbowała
utłuc. Mord na Lasce niestety wprawił mnie w niemałe osłupienie. Jak się okazało niepotrzebnie
po raz pierwszy jako katani próbowałem się bronić... Jak widać taktyka z ryzykowaniem mi o
wiele lepiej wychodzi. W prawdzie i tak ryzykując nie sprawdziłbym mafiosa, gdyż gdybym ryzykował
to sprawdzałbym Laskę... jakbym tak zrobił to przynajmniej dalibyście mi spokój i mieszkańców
byłoby więcej...

Cholera. PO CO? Ludzie... Napisałem, że nie wierzę Ci na słowo, a skyler i Phelel zaczeli Cię już atakować... -.- Ale żal... Nadal nie wierzę Ci na słowo, ale wpadłem już na to, co planujesz (nie chciałem tego pisać z uwagi na to, że padłbyć niewątpliwie w dzisiejszym mordzie) - IMO jesteś katanim, chciałeś przetrwać jeszcze jedną noc takim tłumaczeniem... A proponuję zremisować Domara i Invina.

Phelelo - zabiłeś właśnie 60% kataniego :/ Gdybym nie brał poprawki na to, że nazywasz się Phelela - zlinczowałbym Cię, ciągle podczepiasz się (wyolbrzymiając) pod moje teorie - najpierw analiza, teraz Kukowsky (z tym, że opacznie zrozumiałeś moją wypowiedź). Ech...
*****************************************************
Lincz -> Paweldomar1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle uważam, że partnerem elekrina jest albo skyler, albo Invin - dlatego ich chciałbym zremisować. Skyler niczym się nie wyróżnia, nie chcąc się narazić. Mam przeczucie, że to właśnie on może być mafiozem. Jednak nie należy wykluczać Invina, choć on mi troszkę oddala się od mafiozowania. Dlatego na razie:

*********************

Lincz -> skyler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg ja poprostu kukowi nie wierze i tyle , jak miafia mogła by być taka głupia i go nie zabić no ,] to mija się z celem wogóle , jakby co ja jestem za remisem Dema z Kukiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:50, skyler napisał:

Dobra ssaczu - ostatni taki kredyt zaufania. Nic więcej nie mogę napisać. To jak : Invin vs
Demren?

Teraz naszła mnie ochota na remis skyler-domar lub skyler-invin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się