Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dobra powiem tak - jeśli jestem mafią to pojadę do Warszawy i zacznę paradować nago pod krzyżem (tfu, pod pałacem prezydenckim, krzyża już nie ma :P). Zrobię to samo jeśli w końcówce zmienię głos. Przysięgam.

Kto jako następny złoży przysięgę? Dexter? Windows? Spider? Niech każdy złoży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 21:12, Kukowsky napisał:

> Nie mam pojecia co dzisiaj robic oddam głos najprawdopodobniej na kogos z tej 3
którą
> wymieniłem .
Coś czuję, że znowu oberwę za to, że jestem najbardziej nieobliczalny. Chyba w następnej
edycji na jakiś tabletkach zacznę grać. ;) Przemyśl sobie to wszystko Phelcia. Zobacz
wczorajszy post Spidera po ogłoszeniu wyników linczu. Już raczej po zawodach, ale i tak
warto walczyć. Przemyśl to raz jeszcze.


Chodzi ci o to : Shudo ssssssssssssaaaaaczuuuuuuuuu. Właśnie zabiłeś miasto. Nie wiem co chiałeś osiągnąć, ale tytuł ssacza roku masz na bank ;/
Nie wiem ja w tym zbyt wiele dziwnego nie widze , bardziej od Spidera zastanawia mnie Windows , jakieś takie głupie przeczucie .

Win - Co znaczy moje prześlizgiwanie się ?!


*****************************************

LINCZ - WINDOWS

****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, o ten post mi chodzi. Phelka, Twój głos w tej chwili już nic nie daje. Musimy być zgodni by mafia w końcówce nie zmieniła szybko głosów. Zagłosuj na Spidera. A jeśli nie przekonuje Cię Spider to zagłosuj na mnie. No chyba, że jesteś mafią i rozbicie głosów na parę osób jest Ci na rękę. Ale jeśli jesteś miastowym to proszę - głosuj na Spidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 21:21, Kukowsky napisał:

Kto jako następny złoży przysięgę? Dexter? Windows? Spider? Niech każdy złoży!

Taaak, bo takie przysięgi są coś warte w FM :DDDD
A na Krakowski się nie dopchasz cwaniaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:33, Kukowsky napisał:

Wiesz... do tej pory nikt na mnie nie głosował. Teraz nagle pojawiłem się na świeczniku.


Ale - niezależnie czyś funkcyjny, czy jesteś mieszkańcem - nie tłumaczy to takiego przesadyzmu. "Wielka nagonka"... rozumiem, gdyby nagle trzy osoby od rana zaczęły Cię boksować, a o 14 już stwierdziły, że lincz -> Kuk. Ale tak? Pfff...

Nagonka to możesz mówić zacząć teraz, z tym że pytanie w jakim stopniu ją sprowokowałeś swoją niezbyt stonowaną obroną...?

Dnia 16.09.2010 o 19:33, Kukowsky napisał:

Nie zapominaj o tej części mafii, która się czai i zagłosuje w ostatnim momencie. ;]


I nie zapominam. Dlatego chciałbym, aby jak najwięcej osób oddało głos na jednego gracza. Z tego też powodu podejmuję decyzję, którą opisałem w poprzednim swoim poście. Nawet jeśli mafia zdąży zmienić na remis, to i tak trzymam kciuki, że MG będzie losował tak długo, aż da nam jeszcze jeden dzień zabawy ;P

Bo, nie da się ukryć, jak na 16 osób grających to tak troszkę szybko to wszystko się kończy...

Dnia 16.09.2010 o 19:33, Kukowsky napisał:

Proste - dzięki nagonce muszą przekonac jednego miastowego do głosowania na mnie - to
wystarczy. Poza tym - coś jednak muszą robic, przynajmniej częśc mafii.


Jedno pytanie.

WHY?

A jeśli w mafii jest - czysto hipotetyczny przykład - Asth, renzov i windows? Tak naprawdę tylko ostatni dzisiaj conieco się udzielał. Pierwsi dwaj praktycznie zniknęli nam z radarów i teraz mogą spokojnie pocinać orzeszki, patrząc jak to wszystko się kończy. Wydaje mi się, że dość dużo wysiłku zostało włożone w doprowadzenie Ciebie przed oblicze sprawiedliwości - nie chce mi się wierzyć, aby mafia aż tak bardzo się pociła, mając w perspektywie trzy ścisłe finały (w sensie że nawet jak przegra dziś, to wciąż ma jeszcze dwa dni na obronę).

ZWŁASZCZA, że w tym momencie zarówno ja, jak i Spider, znacząco wyszliśmy w światło jupiterów. A nie mieliśmy pojęcia (przynajmniej ja), jak ta dyskusja się potoczy, czy nie sprzymierzysz się z windowsem, nie pociągniesz reszty i nie zabijesz któregoś z nas. Ja się pytam - gdybyśmy byli mafią, w jakim celu mielibyśmy aż tak ryzykować...? Czy muszę pokazywać palcem, czyje dzisiejsze analizy były asekuranckie?

Dnia 16.09.2010 o 19:33, Kukowsky napisał:

I teraz pytanko dodatkowe Dexterze... Jaka jest Twoja opinia na temat dziwnego postu
Spidera, który ten napisał po zlinczowaniu Avalona?


Proste - spontaniczna reakcja. Jednego nie rozumiem: jeśli Spider (pomijając już fakt, dlaczego po niejednej edycji rozwagi i po tej edycji, gdzie sam go oceniałeś jako nijakiego akurat teraz miałby pozwolić sobie na taką wpadkę) faktycznie pisał to jako mafiozo cieszący się z bliskiej klęski miasta, to dlaczego jest na niego zły? Phelela też napisał "Ssanko ! Szkoda tylko że Avalon okazała sie niewinny , jutro rozumiem leci Shudo ale co dalej , teraz namącił tak że miazga." gdzie wcale nie widzę jednoznacznego oskarżenia, iż Shudo jest Jego zdaniem winny. Czyli co, wg tego klucza Phelela też jest mafią?

Być może przekombinowuję, ale dla mnie byłoby to zbyt oczywiste. Owszem, nie raz żywoty już mnie uczyły, że proste rozwiązania są najlepsze, ale...nie tutaj.


Ołki dołki. Z minuty na minutę mam coraz większe wątpliwości i przed oczami zaczął rysować mi się demoniczny obraz, gdzie w mafii naraz jest Spider ORAZ windows (i ktoś tam trzeci, ganz''egall). Niemniej przy takim double combo ...a raczej fatality, jako miasto i tak byśmy nie mieli szans ^^'' Zresztą, zbyt często nachodzą mnie takie podejrzenia.

Wszedłem na tę drogę jeszcze rano, gdy się zastanawiałem nad tą sprawą, popołudniem, gdy przedstawiłem swą analizę. Więc pójdę nią po końca. Najwyżej po śmierć bez chwały... C''est la vie.

*************

Lincz ---> Kukowsky

*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja się ostałam...

======================

Lincz --------> Kukowsky

======================

Nic się nie zmieniło, nadal uważam trójkę Kuk - Renzov - ktoś trzeci za najbardziej prawdopodobną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 21:26, Kukowsky napisał:

Tak, o ten post mi chodzi. Phelka, Twój głos w tej chwili już nic nie daje. Musimy być
zgodni by mafia w końcówce nie zmieniła szybko głosów. Zagłosuj na Spidera. A jeśli nie
przekonuje Cię Spider to zagłosuj na mnie. No chyba, że jesteś mafią i rozbicie głosów
na parę osób jest Ci na rękę. Ale jeśli jesteś miastowym to proszę - głosuj na Spidera.

Zostawiam to tak jak jest nie chce maczać palców w linczowaniu Ciebie i Spidera , jakoś widze was jako mafiozów , sori najwyżej sse ale nie zlinczuje ani ciebie ani spidera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz...i troszkę też mi o to chodziło. Gdybyś był wcześniej i powiedział chociaż cokolwiek, być może inaczej bym pokierował swą grą. Też jest coś w windowsie co mi się bardzo nie podoba, choć nie wiem, w jakim stopniu to jest taki jego urok osobisty ;>

Gdybym wiedział, że nie jestem jedyną osobą niepewną co do jego roli, może inaczej bym pokierował swoim tokiem myślowym. Teraz już trochę zapij wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 21:31, Dexter_McAaron napisał:

A co mi po przysiędze obcego faceta poznanego przez forum...?

Możesz bez problemów znaleźć moje dane - Kukowsky to dość unikalna ksywa. Niektórzy ludzie z FM znają moje dane personalne.

Jeśli jestem mafią to się dopcham. Dotrzymuję danego słowa. Ale nie jestem mafią.

Poza tym... hym - Spider, Windows, Dexter i Asthariel głosują na mnie. Cel osiągnięty. Chyba, że ja, Phelela, Renzov i Winry zagłosujemy solidarnie na Spidera. Wtedy będzie losowanie... Chodź jeszcze i tak chciałbym przemówić do Asthariela - opamiętaj się.

Przysięga moja jest dużo warta. Mam sporządzić akt notarialny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2010 o 21:35, Kukowsky napisał:


Poza tym... hym - Spider, Windows, Dexter i Asthariel głosują na mnie. Cel osiągnięty.
Chyba, że ja, Phelela, Renzov i Winry zagłosujemy solidarnie na Spidera. Wtedy będzie
losowanie... Chodź jeszcze i tak chciałbym przemówić do Asthariela - opamiętaj się.

Ja zdaję sobie sprawę że zwracasz się tylko do mnie, bo jestem z waszego grona najnaiwniejszy, ale chyba nie sądzisz poważnie, że po takiej prośbie od razu zmienię zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po zawodach... Gratuluję mafii. :) Z mojej strony to już wszystko. Dziękuję. Idę się myć, bo widzę i tak w żaden sposób Was nie przekonam. Nawet nie wiem kogo mam już przekonywać, bo to, że trójka mafiosów głosuje na mnie jest dla mnie oczywiste.

Zwróćcie uwagę na to, że Spider już usunął się sceny. Teraz czeka na to tylko by wyjść na scenę i zebrać oklaski.

To koniec tej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Summa summarum:

Windows -> Kuk
PsychoSpider -> Kuk
Renzov -> Spider
Winry -> Kuk
Asth -> Kuk
Phelela -> win0
Kuk -> ...nie zauważyłem, żebyś oddał głos, ale w domyśle Spider EDIT aaaa już znalazłem
Dexter -> Kuk

Pięć do trzech. Czyli starczy, aby jedna osoba zmieniła głos.

Either way, czy Kuk jest niewinny czy też jest winny ale w gronie głosujących nań kryją się zdrajcy...

...mamy przesrane... [tamtamdadamtammdadadadaamm ...nuci marsz pogrzebowy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się